dowolna

Domy

46 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Szczepanowice,małopolskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży!- dom z zabudową gospodarczą i piękną działką widokową nad Dunajcem Lokalizacja: szczepanowice, gmina Pleśna, małopolska Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów

Korytów,mazowieckie

699 000 zł86 m² 8 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedsprzedaż! Nowe osiedle Domów parterowych ok. 85 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzyń

Radzyń,lubuskie

559 000 zł120 m² 4 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Urokliwy dom piętrowy w malowniczej okolicy idealne miejsce dla Twojej rodziny! Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, murowanego, letniskowego domu w Radzyniu, woj. lubuskie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lutynia,dolnośląskie

999 000 zł139 m² 7 194,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Promocyjna cena tylko na pierwszy dom. Po sprzedaży cena wzrośnie. Polecamy Państwu nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Szczepanów,dolnośląskie

1 424 750 zł275 m² 5 180,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w Szczepanowie na ulicy Łąkowej, zaledwie kilka kilometrów od Środy Śląskiej. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sypniewo

Sypniewo,wielkopolskie

569 000 zł110 m² 5 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na Sprzedaż! Nieruchomość siedliskowa z potencjałem! Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pęgów,dolnośląskie

889 000 zł130 m² 6 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Polecam! Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Stan Deweloperski Podwyższony Nie czekaj, dzwoń! Domy z pozwoleniem na użytkowanie, gotowe do wykończenia i zamieszkania! Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 599 zł120 m² 4 996,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Solidny i trwały dom parterowy wybudowany z pustaka ceramicznego. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

810 000 zł132 m² 6 149,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:218 m²

Dzień dobry! Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewniam pełne wsparcie w zakupie tej lub innej nieruchomości! Nie płacisz za moją obsługę - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Zadbam o Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

525 000 zł99 m² 5 296,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowy, energooszczędny dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej W nowej soli nowa, ciekawa inwestycja będąca budynkiem w zabudowie szeregowej z sześcioma segmentami, każdy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wolnostojący, nowoczesny. Fotowoltaika, pompa ciepła + rekuperator. Przedstawiamy do sprzedaży dom o powierzchni ok. 160 m, posadowiony na pięknej działce ok. 1000m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

479 000 zł173 m² 2 768,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Tylko U nas! Nowa niższa cena. Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż Ofertę domu jednorodzinnego,wolnostojącego w stanie surowym otwartym z Działką 859 m2- idealny dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

659 000 zł120 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rezerwacja Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowego bliźniaka w Rogalinku. Oferujemy lewy lokal mieszkalny w domu o zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

880 000 zł176 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Wyjątkowa okazja! Dom w stanie surowym otwartym Przedstawiamy do sprzedaży wyjątkowy dom o powierzchni ok.176 m2, usytuowany na dużej, atrakcyjnej działce o powierzchni ok. 1500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dzioł

Maniowy,małopolskie

2 542 000 zł126 m² 20 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu na sprzedaż zlokalizowanego nad Zalewem Czorsztyńskim. Nieruchomość:Architekci zadbali, aby budynek był harmonijną kombinacją tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Złotowska

Poznań,wielkopolskie

9 500 zł190 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Biuro Nieruchomości kwadrat-realestate poleca: piękny dom do najmu, wolno-stojący o pow. użytkowej 190m2, (całkowitej 275m2), położony na przepięknej zalesionej działce o pow. 950m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

814 900 zł134 m² 6 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom w Chylicach, twoje miejsce do życia pełnego komfortu i spokoju! Marzysz o nowym początku, z dala od miejskiego zgiełku, ale w bliskim sąsiedztwie niezbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakręt

Mysiadło,mazowieckie

2 490 000 zł217 m² 11 751,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż W sercu józefosławia dane techniczne: nowoczesny dom z 2009 roku o powierzchni 217 m2 z przylegającym dużym tarasem wychodzącym na ogród, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

719 000 zł89 m² 8 078,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom, który daje oddech gotowy do zamieszkania segment z ogrodem w spokojnym Dominowie Szukasz domu z duszą, przestrzenią i pięknym widokiem? Tu budzisz się z widokiem na pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Romantyczna

Ruda Śląska,śląskie

999 999 zł122 m² 8 196,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom szeregowy w centrum Halemby - wysoki standard, świetna lokalizacja, gotowy do zamieszkania Cena: 999 999 zł | Powierzchnia: 122 m | Działka: 201 m Liczba pokoi: 4 | Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 000 zł113 m² 6 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż ostatni segment, w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim; bliźniak o powierzchni 113m2 z ogórkiem 125m2. Cicha, spokojna i bezpieczna okolica jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 300 000 zł162 m² 8 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedsprzedaż! Nowy bliźniak ok.160m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

540 555 zł120 m² 4 504,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

1 570 000 zł240 m² 6 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu fantastyczną ofertę domu w pełni wyposażonego i umeblowanego, utrzymanego w idealnym stanie, w doskonałej lokalizacji Ustanowa. Oferta tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

677 000 zł153 m² 4 424,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dom o powierzchni całkowitej 153 mkw, posadowiony na zadbanej działce 220 mkw. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Myślenice,małopolskie

3 600 000 zł350 m² 10 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Myślenicach. Opis nieruchomości / domu Przestronny i komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł230 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowoczesny dom wraz z wyposażeniem- do zamieszkania. - dom w zabudowie bliźniaczej, po rozbudowie/generalnym remoncie w 2009 r. (dom bardzo dobrze izolowany, profesjonalne odwodnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Sucha,mazowieckie

3 000 000 zł655 m² 4 580,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Przestronnym dom Z dużym ogrodem Oferuję unikatowy i przestronny dom wolnostojący w typie rezydencji z przełomu XX i XXI wieku, znajdującej się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chłapowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł338 m² 9 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:670 m²

Komfortowy dom o pow. całkowitej 337 m2 w doskonałej lokalizacji na Ursynowie, ul. Chłapowskiego. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym i kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 120m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konin,wielkopolskie

1 880 000 zł356 m² 5 276,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży urokliwego, wolnostojącego domu, usytuowanego w Brzeźnie k/ Konina w gminie Krzymów. Ten piękny parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

795 000 zł176 m² 4 517,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Piękny dom z duża działką, co wyróżnia go w ofercie osiedli deweloperskich. Polecamy- tylko w naszej ofercie Bardzo atrakcyjny dom, wybudowany w stanie developerskim, z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiedeńska

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł150 m² 17 842,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki dom typu bliźniak na sprzedaż. Dom usytuowany jest u zbiegu ulic Wiedeńskiej i Pałacowej. Bardzo jasny i zadbany z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osiek,świętokrzyskie

360 000 zł71 m² 5 037,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Mam do zaoferowania nieruchomość gruntową (tzw. gospodarstwo ) z domem mieszkalnym, budynkami gospodarczymi w Suchowoli, gmina Osiek (1,2 ha). Dom jest położony z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 150 000 zł235 m² 9 148,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękna willa w zabudowie bliźniaczej jak większość pięknych domów w dzielnicy Bielawy.,na pograniczu dzielnicy Leśne.cena promocyjna! Budynek jest piętrowy z poddaszem-strychem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

649 000 zł108 m² 6 009,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Kontakt: tel. W miejscowości Siekierki Wielkie w gminie Kostrzyn przy ul. Brzoskwiniowej znajduje się ta właśnie nieruchomość. Budynek wolnostojący dwulokalowy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 150 000 zł350 m² 3 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 067 m²

Polecamy dom znajdujący się na dużej działce o pow. 5067 mkw, w Legnicy os. Piekary Stare. Dom z możliwością wykonania dwóch osobnych mieszkań. Budynek piętrowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

522 522 zł135 m² 3 870,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

700 000 zł67 m² 10 422,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Emmerson poleca: nową inwestycje deweloperską II etap - wiile miejskie - zlokalizowaną w dzielnicy Krakowa , Swoszowicach w otoczeniu przyrody. Nowoczesna architektura budynków o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobrzany,zachodniopomorskie

550 000 zł102 m² 5 392,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 168 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Biała, powiat Stargardzki Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 102 m , położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

275 000 zł100 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca Do sprzedania dom o powierzchni 100 m2 w miejscowości Annowo gmina Łabiszyn .Nieruchomość znajduje się w kompleksie działek rekreacyjnych .Działka o powierzchni.