dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

450 000 zł235,35 m² 1 912,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy Rybnik Głucha. - powierzchnia całkowita: 235,35 m2 - powierzchnia użytkowa: 165,61 m2 - działka: 387 m2 - budynek z 2016 roku budynek: - wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Malwowa

Poznań,wielkopolskie

1 500 000 zł153 m² 9 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:621 m²

Biuro nieruchomości Abak poleca do sprzedaży dom w Poznaniu , przy ulicy Malwowej 98. budynek mieszkalny jednorodzinny , wolnostojący. Działka o powierzchni 621m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł154 m² 10 389,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:497 m²

Na sprzedaż dom nad morzem w Dąbkach - idealna inwestycja w uzdrowiskowej miejscowości! Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom zlokalizowany w popularnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł123 m² 3 813,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w otoczeniu zieleni Jenin Marzysz o miejscu, w którym rano budzi Cię śpiew ptaków, a popołudnia spędzasz wśród zieleni, nie tracąc przy tym wygody szybkiego dojazdu do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł114 m² 7 938,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do sprzedaży 3 domki wolnostojące w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 114 m2 każdy w Dąbrowie Szlacheckiej k/krakowa. Budynki zaprojektowane wg indywidualnego zamówienia. Zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł80 m² 3 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 818 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu o pow. 80 m2 z zabudowaniami gospodarczymi, na działce o powierzchni 5181 m , usytuowanego w malowniczej miejscowości Siennica Różana -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Piszewo

Piszewo,warmińsko-mazurskie

899 000 zł228 m² 3 942,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Biuro nieruchomości dom oferuje do sprzedaży dom wolnostojący dwulokalowy (obie połowy) w miejscowości Piszewo , w województwie warmińsko-mazurskim, powiat olsztyński, gmina Jeziorany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł114 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nowa niższa cena! Zamieszkaj w zaciszu lasu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, zlokalizowanym niedaleko Puszczy Zielonki. Cena: 930.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł189,78 m² 3 946,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Dom rodzinny, wolnostojący z garażem i zagospodarowanym ogrodem ul. Partyzantów, twardogóra. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł145,70 m² 4 111,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Lokalizacja: kozierów, gmina Michałowice, powiat krakowski Powierzchnia działki: 6,48ar Powierzchnia użytkowa: 132,32m2 Powierzchni całkowita: 145,70m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie, cena: 599.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł47,50 m² 35,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom na wsi, mała działka, niskie koszty utrzymania Na sprzedaż dom drewniany po remoncie, doprowadzony do stanu deweloperskiego, położony w miejscowości Biskupice, gmina Gręboszów, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł100 m² 8 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - Balice 99 m | 3 sypialnie | ogród | pompa ciepła | bez pcc i prowizji Szukasz domu blisko Krakowa, ale z klimatem spokojnej miejscowości? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł182,20 m² 4 281,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro sprzedaży ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym, zrealizowanego według projektu ".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł88,69 m² 10 136,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji nowej inwestycji! "skowronkowa pod lasem" Strona internetowa inwestycji: Strona internetowa biura sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł300 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokalizacja: okolice Łasku, woj. łódzkie Cena: 549 900 zł (do negocjacji) Powierzchnia domu: 300 m Powierzchnia działki: 1500 m Typ budynku: dom wolnostojący z cegły Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł137,69 m² 3 624,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu nietuzinkową nieruchomość - dom w historycznej zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowje 116,43m2. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł190 m² 6 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom zupełnie jak wolnostojący Piękny dom rozłączony 2 garażami w zabudowie bliźniaczej co daje komfort domu wolnostojącego wybudowany wg. własnego projektu z bardzo dobrym dojazdem ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł91 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Zamieszkaj w Karkonoszach! Zapraszam na prezentację wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej i malowniczej części Miłkowa. Jest to ostatnia miejscowość przed Karpaczem na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

580 000 zł102,89 m² 5 637,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

***idealna lokalizacja! Bisko centrum i cała infrastruktura*** Do sprzedaży oferujemy przestronny parter domu dwurodzinnego o powierzchni użytkowej 102,89m2. - 6 pokoi (część w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:552 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 62 m , położony w malowniczej miejscowości Cisna- żubracze, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość usytuowana jest tuż.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł221 m² 2 484,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

*** bliżej miasta niż myślisz *** To dom, który łączy w sobie to, co na pierwszy rzut oka może wydawać się trudne do połączenia. Tradycje przenika tu nowoczesność, a energię.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w Ciechanowicach o powierzchni 200 m2, w którym tworzy się rodzinne wspomnienia. Nieruchomość: wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł270 m² 7 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Fantastyczny duży budynek o powierzchni użytkowej około 270 mkw pochodzi z lat 80 tych XX wieku, modernizowany do dnia dzisiejszego. Murowany z cegły, ocieplony i otynkowany. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł286 m² 3 321,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużego i przestronnego domu w urokliwej miejscowości Bytonia, powiat starogardzki, blisko lasu. Ta nieruchomość oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł287 m² 5 923,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 511 m²

Szukając wymarzonego domu kierujemy się okolicą, logistyką i tym aby mieć miejsce i warunki na pełnowymiarowy odpoczynek. Ten dom daje taką możliwość. Przestronność pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł81,63 m² 7 717,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! super lokalizacja! wszystkie media! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budynek o pow użytkowej 81,63 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł315 m² 5 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący