dowolna

Domy

46 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł260 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:289 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę Domu Inwestycyjnego Jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej - Idealny jako pracująca na siebie nieruchomość. Dom zlokalizowany jest w na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wzgórze

Kraków,małopolskie

7 900 zł169 m² 46,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na wynajem nowoczesny, przestronny dom na pięknym osiedlu Parkowe Wzgórze, mogilany. Inwestycja Parkowe Wzgórze to nowoczesny kompleks parkowo-willowy o wysokim standardzie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radzymin,mazowieckie

610 000 zł90 m² 6 740,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Brak pcc Brak prowizji Oferuję Państwu nowoczesny segment realizowany w ramach inwestycji w Radzyminie. Na parterze, przechodząc przez wiatrołap, znajdziemy salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borkowo Lęborskie

Borkowo Lęborskie,pomorskie

1 049 000 zł275 m² 3 814,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 298 m²

Wyjątkowa Nieruchomość z Potencjałem Inwestycyjnym w Urokliwej Lokalizacji! Na sprzedaż przestronny i zadbany dom o powierzchni 276.5m , posadowiony na rozległej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2 sypialnie poddasze: do dowolnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezinka

Brzezinka,lubuskie

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 460 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego we wsi Brzezinka! lokalizacja: brzezinka to wieś w Polsce położona w województwie lubuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zabytkowa

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

649 581 zł109 m² 5 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Oferta deweloperska zakup bez prowizji I 2% pcc Prezentowany segment G2 jest dwukondygnacyjny, ma 109,1 m2 powierzchni i składa się z salonu z aneksem kuchennym, 4 osobnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

900 000 zł165 m² 5 462,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Okazja dom bliźniak 9! oferta dewelopera! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakopane,małopolskie

7 900 000 zł754 m² 10 477,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:27

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Pensjonat z pięknym widokiem na góry 754m2 położony na 1200m2 działce w Centrum Zakopanego. Lokalizacja: cicha i spokojna okolica a zarazem w Centrum Zakopanego, bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł128 m² 6 183,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle położone w spokojnej i cichej okolicy przy ulicy Jana Wywrockiego. Lokalizacja: budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cholewkarska

Wrocław,dolnośląskie

986 000 zł96 m² 10 251,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż oferujemy segment o powierzchni użytkowej około 95 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Osiedle Zielona Widawa. Każdy segment zapewnia przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj,małopolskie

799 000 zł178 m² 4 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w miejscowości Kłąj wybudowany według projektu "dom w Malinówkach 2" firmy Archon. Termin oddania-koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezinka

Brzezinka,małopolskie

1 599 000 zł290 m² 5 513,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 355 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony na ok 13,5 arowej działce w Gminie Zabierzów w miejscowości Brzezinka. Gmina Zabierzów posiada aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

1 200 000 zł157 m² 7 666,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:306 m²

Cztery ostatnie domy Proponuję na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej, zlokalizowane w Częstochowie przy ulicy Romualda Traugutta. Dom jest częścią kompleksu domów na ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jaśminowa

Domaszczyn,dolnośląskie

969 000 zł118 m² 8 211,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Twój azyl blisko Wrocławia - dom z dużą działką, osobnym wjazdem i spokojnym otoczeniem Domaszczyn, ul. Jaśminowa | 118 m | działka 490 m | 5 pokoi | 969 000 zł - do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

450 000 zł145 m² 3 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:569 m²

Ładny, zadbany budynek mieszkalny. Położony w spokojnej części dzielnicy Wodna, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, niedaleko sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Psary Polskie,wielkopolskie

795 000 zł276 m² 2 880,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Rezerwacja Zapraszam na prezentację i do zakupu willi w Psarach Polskich usytuowanej w spokojnej lokalizacji a "wszędzie blisko zarazem" Projekt z połowy lat dziewięćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 631,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta bez prowizji dla biura oraz podatku pcc! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 152 m z ogrodem Mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sosny

Sosny,lubuskie

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:627 m²

Przytulny dom letniskowy w Sosnach tylko 260 metrów od jeziora! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu letniskowego o powierzchni około 70 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arciszewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

999 000 zł190 m² 5 246,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Nowoczesny dom W zabudowie wolnostojacej parterowy Z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczonyw - W stanie surowym zamkniętym- 999.000 ZŁ. Netto W ofercie sprzedaży dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Geodetów

Piaseczno,mazowieckie

1 280 000 zł204 m² 6 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Możliwość zakupu przez obcokrajowców! Oferta sprzedaży! Segment środkowy 204 m ,6 pokoi w podwarszawskim Piasecznie Józefosław ul. Geodetów. Dom o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 288 000 zł105 m² 12 266,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w lilakach 2 (w)_760' z ceną: 643 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyspiańskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

1 199 000 zł170 m² 7 040,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Nowoczesny komfortowo wykończony dom wolnostojący loftowy! - wśród nowych domów o pow. użytkowej 170,3 m2 plus garaż wolnostojący o pow. 25 m2 w Miłoszycach przy ul. Wyspiańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

1 420 000 zł189 m² 7 513,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w cichej, spokojnej okolicy w Tanowie, niedaleko las - około 250m. W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, 2 sklepy spożywczo- przemysłowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 290 000 zł230 m² 9 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Dla kogo: dom ten to idealne miejsce dla rodzin i osób ceniących kontakt z naturą, a także miłośników nowoczesnego designu, którzy chcą nadać wnętrzom własny charakter. Znakomity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 245 314 zł122 m² 10 233,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:103 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielogłowy

Wielogłowy,małopolskie

885 000 zł141 m² 6 273,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 141 m2, zlokalizowanego w miejscowości Wielogłowy, gminie Chełmiec. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Nowa Wieś,mazowieckie

1 470 000 zł204 m² 7 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Poszukujesz miejsca, które zachwyci Cię przeszywającą na wskroś ciszą i możliwością podziwiania cudów natury na co dzień? Od dawna śni Ci się przepiękny ogród, który będzie miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szewce

Szewce,świętokrzyskie

1 150 000 zł308 m² 3 734,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 681 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny zlokalizowany na widokowej działce o powierzchni 1681 m 2 w S zewcach gm. Nowiny 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Santocko

Santocko,lubuskie

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dla klientów poszukujących nowoczesnego i przestronnego domu w otulinie lasu. Marzysz o przestrzeni, bliskości natury i nowoczesnych rozwiązaniach? To propozycja dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Falenty,mazowieckie

8 500 zł203 m² 41,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Dom z Basenem i Jacuzzi, 5 pokoi, 203 m , pod Warszawą Zamknięte Osiedle, blisko Jeziorka Do wynajęcia wyjątkowy dom o powierzchni 203 m , położony na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nockowa,podkarpackie

729 000 zł188 m² 3 877,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w stanie deweloperskim bez elewacji na 15 arowej działce zlokalizowany w miejscowości Nockowa, który jest gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Puszczyka

Zgorzała,mazowieckie

1 420 000 zł133 m² 10 676,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Mamy do sprzedaży wspaniały, rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej. Dom znajduje się w miejscowości Zgorzała na ul. Puszczyka. Osiedle zamknięte bramą. Jest bardzo bezpieczne dla dzieci. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Harcerska

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł96 m² 16 145,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na zielonym Oporowie idealny do własnej aranżacji z dużym ogrodem. Na sprzedaż dom typu "bliźniak" położony w sercu starego, klimatycznego Oporowa jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 099 000 zł159 m² 6 911,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Nowoczesne domy O pow. 143 M2 na osiedlu zamkniętym W wysokim standardzie, posiadają wiele zalet z których najważniejsze to : - architektura - nowoczesna bryła z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

749 000 zł159 m² 4 721,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 117 m2, usytuowany na działce o powierzchni około 350 m2. Mysłowice Wesoła. Stan deweloperski - idealna baza do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słomin

Słomin,mazowieckie

840 000 zł102 m² 8 249,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowe Słomin to urokliwa, niewielka miejscowość położona w sąsiedztwie Lesznowoli, która zyskuje na popularności wśród osób pragnących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starych Dębów

Sulejówek,mazowieckie

1 650 000 zł184 m² 8 973,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

***rezerwacja*** Szukasz miejsca, w którym wypoczniesz i zregenerujesz siły, ale nie chcesz tracić czasu na długie dojazdy do pracy? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł314 m² 7 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Biskupin, pomiędzy dwoma parkami. Oferta skierowana przede wszystkim do osób, które szukają nieruchomości w tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Wierzchowisko,śląskie

775 000 zł160 m² 4 770,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia osiedle domów o zabudowie bliźniaczej położonych przy ulicy Długiej 161 w miejscowości Wierzchowisko. Park Wierzchowisko to kompleks 28 lokali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

752 970 zł131 m² 5 731,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Gotowy za 3 miesiące dom w Miękini - z ogrodem, garażem i balkonem Jestem dostępny nawet do 21:00 - zadzwoń, chętnie pomogę Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy

Włącz powiadomienia