dowolna

Domy

46 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tkacka

Bielawa,dolnośląskie

159 000 zł200 m² 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

TA oferta tylko U nas - wyłączność. Wideo-spacer przestawiający nieruchomość: - - - przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący zlokalizowany w Bielawie przy ulicy Tkackiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzymalin

Grzymalin,dolnośląskie

320 000 zł85 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni 85m2 położonego w miejscowości Grzymalin w gminie Miłkowice. Opis Nieruchomości: powierzchnia działki: 5,5 a2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

949 900 zł151 m² 6 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w malowniczym osiedlu otoczonym zielenią. Szukasz wymarzonego domu w cichej i zielonej okolicy? Prezentujemy 1/2 Bliźniaka o pow. ok. 151 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 030 000 zł101 m² 10 193 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 75.05m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o pow. 1067m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 299 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczych Michałowice | 8 km od centrum Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2008 roku, umieszczony na kameralnym, ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

600 000 zł209 m² 2 870,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:905 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym zlokalizowanego niedaleko Legnicy. Nieruchomość ma powierzchnię ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Namysłów

Namysłów,opolskie

150 000 zł94 m² 1 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na skraju lasu o pow. zabudowy 94m2 znajdujący się w gminie Pokój. Na terenie nieruchomości znajdują się trzy budynki w zwartej zabudowie, budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Częstochowa,śląskie

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 690 000 zł245 m² 6 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu w Pieszycach, który został wybudowany z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniezno,wielkopolskie

2 150 000 zł290 m² 7 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Strona kupująca nie płaci prowizji agencji nieruchomości. Jeśli marzysz o pięknej willi z bajkowym ogrodem, cenisz jakość i architekturę, a usytuowanie domu jest dla Ciebie ważne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

1 299 900 zł181 m² 7 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Przedstawiamy Dom na sprzedaż ok. 181 m2, usytuowany na bardzo urokliwej działce. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących przestrzeń i komfort życia w otoczeniu zieleni. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

930 000 zł119 m² 7 838,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę domów w sercu Warmii i Mazur, w Mikołajkach. Niewątpliwie jedną z największych zalet domów jest wyjątkowa okolica, która sprzyja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

729 000 zł99 m² 7 341,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Szklarach Górnych z garażem i ogródkiem. Nieruchomość wykończona w 2021r. Bardzo niskie koszty utrzymania! Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

749 000 zł135 m² 5 564,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Ostatni dom! Klucze od ręki Nowoczesna odsłona klasycznej bryły. Kameralna zabudowa z dala od drogi. Otoczenie zieleni z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum miejscowości. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Piekoszów,świętokrzyskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje 2 domy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 172,14 m2 , ( użytkowej 144,03 m2 ) usytuowane na działkach 600 i 750 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bereniki

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł236 m² 5 504,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:182 m²

Sprzedaż bezpośrednia pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż dom szeregowy z 1994 r. w gdańskiej dzielnicy Osowa o powierzchni całkowitej ok. 236 m2 posadowiony na działce 182 m2. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

939 000 zł160 m² 5 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący 5 pokoi wybudowany i wyposażony w wysokim standardzie deweloperskim. Termin oddania lipiec 2025. Powierzchnia 160 m2 na działce 500 m2. w gminie Niemce, woj. lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 340 000 zł156 m² 8 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 155,87 m2, usytuowane na ładnej działce ok. 600 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Brwinowa. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 250 000 zł324 m² 16 206,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Dom | 324 m2 | Konstancin - Jeziorna | 5 250 000 pln I Sprzedaż Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 323,95m2, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

949 900 zł112 m² 8 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 008 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy, o powierzchni ok. 113 m2, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów, na peryferiach miasta. Budynek gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osiek

Osiek,kujawsko-pomorskie

434 000 zł140 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom - Siedlisko na Sprzedaż 3 pokoje 140m- sumin Lokalizacja: - brodnica - 18km, rypin - 10km - Jezioro Długie - 5km , - Jezioro Warpalice - 3 km - Szkoła podstawowa - 1km - Sklep - 1km Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronka

Ząbki,mazowieckie

1 890 000 zł141 m² 13 385,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronny segment skrajny w idealnym stanie - cichy zakątek w zielonych Ząbkach Szukasz komfortowego domu w doskonałej lokalizacji? Ta nieruchomość to połączenie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Plac Grunwaldu

Wschowa,lubuskie

719 000 zł128 m² 5 639,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferujemy Państwu trzykondygnacyjny budynek we Wschowie, wybudowany w 2019 roku. Na pierwszej kondygnacji (parter) mieści się lokal usługowy, a na drugiej i trzeciej kondygnacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołobrzeska

Grzybowo,zachodniopomorskie

3 500 000 zł667 m² 5 244,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w centralnej części nadmorskiego Grzybowa, przy ul. Kołobrzeskiej. Nieruchomość składająca się z jednej działki ewidencyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

549 000 zł104 m² 5 274,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowe Domy w Niemstowie kameralne osiedle Nowy Niemstów Parterowe domy stworzone dla komfortu, bezpieczeństwa i harmonii z naturą Wyobraź sobie: nowoczesny, parterowy dom z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronny jednopiętrowy dom wolnostojący z cegły o powierzchni ok. 200m2 usytuowany na działce 17 arów, 5km od centrum Gorzowa. Dom w 2014r przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwaskowa Góra

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 899 000 zł154 m² 12 331,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 221 m²

Stylowy, klasyczny kazimierski dom, otoczony pięknym, swobodnym ogrodem na dużej, zacisznej działce, przy ul. Kwaskowa Góra (wjazd od ul. Czerniawy). Miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olchowa

Reda,pomorskie

1 120 000 zł134 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mieszkanie o powierzchni 134,4 m2 składa się z trzech kondygnacji: parter: przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras i ogród, kuchnia w zabudowie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

590 000 zł124 m² 4 773,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej ,który mieści się w Myszkowie, dzielnica Mrzygłód przy ul. Spacerowej. To idealna propozycja dla rodziny/osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

1 970 000 zł246 m² 8 008,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom zlokalizowany zaledwie 12 km od centrum Wrocławia, w Żernikach Małych. Marzysz o domu, w którym codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

865 000 zł160 m² 5 416,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Kliniskach Wielkich. Oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pokrywa Sprzedający. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Komorowska

Otrębusy,mazowieckie

1 430 000 zł150 m² 9 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy, pięciopokojowy dom w pobliżu Pałacyku Otrębusy. Dom jest przestronny i niezwykle funkcjonalny o powierzchni 150 m2. Działka 1000 m kw (25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sośnina

Kombornia,podkarpackie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Możliwość zamiany na inną nieruchomość! oferta bez prowizji! Przedstawiamy na sprzedaż dom w miejscowości Kombornia (gmina Korczyna, powiat krośnieński, woj. podkarpackie) przy ul. Sośnina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 340 000 zł156 m² 8 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,podkarpackie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący ,stan surowy zamknięty, zlokalizowany w spokojnej okolicy -nowa Wieś. Doskonale zlokalizowany, dojazd drogą asfaltową, doskonałe połączenie z Rzeszowem, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Częstochowska

Karczew,mazowieckie

1 499 999 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort życia z możliwością rozwoju Twojej działalności? Ten wyjątkowy dom w Karczewie, z przestronną halą produkcyjną lub magazynową, to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kochanówka

Kochanówka,mazowieckie

449 000 zł101 m² 4 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 813 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi Kochanówka, gm. Sienno, pow. Lipsko, woj. mazowieckie Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czereśniowa

Trzebnica,dolnośląskie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom wolnostojący do wynajęcia, 6 pokoi, trzebnica. Zadzwoń do nas Chętnie kupimy za gotówkę Twoją nieruchomość, doradzimy w uzyskaniu bardzo korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orężna

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł150 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Klimatyczny dom bliźniak na wynajem | Mokotów - Sadyba | dostępny od 1 września Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu sześciopokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gaj pod Krakowem, 138 m + 7 arowa działka! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mogilany,małopolskie

2 089 000 zł300 m² 6 963,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży sześciopokojowego domu o powierzchni 300 m2, położonego w miejscowości Mogilany na ulicy Krótkiej. Nieruchomość położona.