dowolna

Domy

46 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 150 000 zł220 m² 14 318,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł177 m² 6 158,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puchacza

Szczęsne,mazowieckie

1 197 000 zł138 m² 8 673,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam atrakcyjną nieruchomość w super lokalizacji (szczęsne ul. Puchacza): - 1 min. do lasu, - 2 min. do szkoły, - 2 min. do sklepu Żabka, - 2 min. do paczkomatu, - 5 min. do stacji wkd, - 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

549 000 zł129 m² 4 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

***nowa oferta*** Marzysz o nieruchomości zlokalizowanej w podkrakowskiej miejscowości? A może szukasz domu pod Krakowem, jednocześnie wśród ciszy i zieleni? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Rzędzińska,małopolskie

961 000 zł188 m² 5 111,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Willa marzeń w Woli Rzędzińskiej dom parterowy z antresolą na działce od 10 arów! Tylko w knc Nieruchomości oferta na wyłączność Jeśli marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

880 000 zł138 m² 6 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowy dom ok 138m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.138 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

909 000 zł129 m² 7 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łąków

Łąków,lubuskie

700 000 zł155 m² 4 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu dwurodzinnego położonego w malowniczej miejscowości Łąków, w gminie Krzeszyce. Ta unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie Górne,mazowieckie

3 950 000 zł700 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Piękny, przestronny dom W zaciszu drzew Przestronne 700m2 | 10 pokoi | Wysoki standard | Starodrzew | Cicha i malownicza okolica | Duża działka I Dobra inwestycja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Nekla,wielkopolskie

579 000 zł203 m² 2 845,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Dom z dużym potencjałem bliźniak z ogrodem i budynkiem gospodarczym w Nekli Nekla, ul. Reymonta | 109,01 m | Działka 433 m | 579 000 zł oferta na wyłączność | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 549 900 zł116 m² 13 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym, usytuowany na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni ok. 4600 m2. Na działce jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

729 000 zł105 m² 6 959,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Kupujący nie płaci podatku od zakupu oraz prowizji! Poszukujesz dla swojej rodziny więcej miejsca? Przedstawiam komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Domecku, zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakopane,małopolskie

3 500 000 zł360 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:841 m²

Zakopane, ul. Zwijacze Nieruchomość dla inwestora, dla osoby chcącej ulokować środki w nieruchomości pozwalającej na natychmiastowe rozpoczęcie biznesu opartego na wynajmie pokoi. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tymbark,małopolskie

1 749 000 zł206 m² 8 494,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

5-pokojowy dom na urokliwej działce | Podłopień | Tymbark Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący, ulokowany na ustawnej działce o pow. 15,93 ar. Dom jest 2-poziomowy: na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Obrońców Helu

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł220 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 220 m2 z garażem w bryle budynku położony na 3 - arowej ogrodzonej działce w centrum rzeszowa blisko millenium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagienki

Murowana Goślina,wielkopolskie

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Zapraszam Państwa ,do zapoznania się z ofertą domu , w zabudowie szeregowej ,położonej w spokojnej , zielonej części Murowany Gośliny ,na nowym os. Sienkiewicza , ul. Jagienki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł138 m² 10 862,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Dom z potencjałem na prestiżowym osiedlu Saskie Zacisze Szukasz domu w zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Ten bliźniak na zamkniętym i kameralnym osiedlu Saskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedana domy w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 116,76 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Domy usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rewerenda

Chwaszczyno,pomorskie

974 000 zł348 m² 2 800,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 890 m²

Good Life Estates zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 347,82 m użytkowej 236,8 m2 Idealna oferta dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

2 100 000 zł202 m² 10 398,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom typu stodoła położony na terenie gminy Orzesze. Dom o powierzchni 201, 96 m 2 w tym powierzchnia użytkowa 123,44 m 2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaskółcza

Zielona Góra,lubuskie

1 720 000 zł163 m² 10 563,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:127 m²

Cena do negocjacji! Wyjątkowa okazja! Budynek z prosperującym biznesem i 2-poziomowym bezczynszowym mieszkaniem! Możliwość adaptacji na dwa odrębne mieszkania! ul. Jaskółcza - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworzno,śląskie

715 000 zł156 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Dom parterowy na sprzedaż Jaworzno. ul. Kolorowa | 120 m2 | 762 m2 działki Na sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w wyjątkowej lokalizacji pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 190 000 zł230 m² 9 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ziółkowskiego

Bąkowo,pomorskie

650 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej na granicy Kowal i Bąkowa - gotowy do odbioru! Szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, wygodę i przestrzeń do życia blisko Gdańska? Poznaj ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piasek

Piasek,śląskie

849 000 zł157 m² 5 407,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Dom na sprzedaż w miejscowości Piasek. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu z lat 50-tych, który przeszedł gruntowny remont w 2021 roku. Ta nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bobrowo,kujawsko-pomorskie

570 000 zł109 m² 5 216,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Dom przy lesie blisko jeziora. Na sprzedaż posiadamy dom położony w sąsiedztwie lasu oddalony około 600m od jeziora. Dom o powierzchni 109,26 m2 położony jest na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis 0% prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony Z opłaty 2% podatku pcc przy zakupie! lokale mieszkalne bezczynszowe - stan surowy zamknięty Stan surowy zamknięty - 290 000 zł Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

749 000 zł220 m² 3 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony na działce 850 m 2 w Gliwicach, w dzielnicy Łabędy. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią, kuchnia, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wspólna

Nowy Tuchom,pomorskie

7 900 zł211 m² 37,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w nowoczesnym domu w Nowym Tuchomiu tylko 20 minut od Gdańska. Komfortowa nieruchomość o pow. całkowitej 210,54 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawoja

Zawoja,małopolskie

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Beskidach z sauną i balią, 85 m gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, sucha Beskidzka ul. 29 Stycznia. Cena w przypadku płatności gotówką 659 000 zł, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ojcowska

Kraków,małopolskie

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Emmerson prezentuje: przestronny dom na wynajem Kraków, ul. Ojcowska 160 m | 3 sypialnie + duży salon | 2 łazienki | balkon | ogródek | 2 miejsca postojowe | 5500 zł Na wynajem funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 300 000 zł154 m² 14 935,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogrodem w zabudowie szeregowej znajdujący się na kameralnym osiedlu w Świnoujściu. Rok temu przeszedł remont generalny i został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

850 000 zł91 m² 9 356,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) ekspozycja południowa, w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myślenice

Myślenice,małopolskie

549 000 zł121 m² 4 524,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie surowym Lokalizacja : Trzemeśnia niedaleko Myślenic ok.13 min Dom usytuowano na pięknej, 8 arowej działce w miejscowości Trzemeśnia koło Myślenic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

960 000 zł188 m² 5 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom parterowy z antresolą nowa inwestycja na granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej. Rozpoczynamy budowę wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego z antresolą, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bóbrka

Bóbrka,podkarpackie

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy drewniany dom do generalnego remontu, położony w miejscowości Bóbrka, gmina Chorkówka (powiat krośnieński). Budynek znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

223 000 zł61 m² 3 679,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na Własnej działce! Szeroka oferta już od 223.000 złotych netto. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Oferujemy na sprzedaż projekty i wykonanie domu na działce Klienta w dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chotel Czerwony

Chotel Czerwony,świętokrzyskie

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 400 m²

Sprzedam dom w pięknej,cichej okolicy w pobliżu strefy uzdrowiskowej.Dom piętrowy o pow.120 m2 ocieplony wraz z działką o pow. 1,14h. Teren uzbrojony, ogrodzony, zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

949 000 zł141 m² 6 746,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Nowoczesny Dom w zabudowie szeregowej - Świdnica, osiedle Pogodne wombat nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wymysły,mazowieckie

2 749 000 zł175 m² 15 708,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 147 m²

Witaj w sercu polskiej Toskanii, miejscu, gdzie natura koi zmysły, a dom staje się przestrzenią prawdziwego życia. Gdzie śpiew ptaków, zapach trawy i szelest drzew to codzienność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Nowoczesny dom blisko Wrocławia 127mkw Garaż, ogród Kameralne osiedle Wysoki standard wykończeń Doskonałe połączenie z Wrocławiem Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, gdzie spokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij