dowolna

Domy

46 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rędziny

Rędziny,śląskie

850 000 zł231 m² 3 679,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Mam do zaoferowania klasyczny dom w Rędzinach o powierzchni użytkowej 231 m2 na działce o powierzchni 2700 m2. Budynek mieszkalny , wybudowane w tradycyjnej technologii z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczecin, dom, wolnostojący, pogodno, wysoki standard, idealne dla firmy, dla rodziny, na biuro, energooszczędny, pompa ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja. Na wynajem prestiżowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żelechów

Żelechów,mazowieckie

764 900 zł105 m² 7 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 105,4 m usytuowanym na działce o pow. 555 m. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Żelechowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 959 000 zł205 m² 9 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 205 m2, zrealizowany według indywidualnego projektu architektonicznego, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,łódzkie

1 149 999 zł161 m² 7 142,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Uwaga! 0% prowizji dla kupującego! Szukasz domu, który łączy nowoczesny styl, świetną lokalizację i innowacyjne rozwiązania technologiczne? Ten parterowy dom o powierzchni 161 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Przedecz,wielkopolskie

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny znajdujący się w miejscowości Przedecz przy ulicy Wyszyńskiego. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest jego położenie na dużej 0,51 ha działce, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słupno

Słupno,mazowieckie

895 000 zł109 m² 8 211,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:109 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 109/138.6 Dziękuję za zainteresowaniem się ogłoszeniem sprzedaży Domu w Mijakowie. Proszę o dokładne zapoznanie się z ofertą. Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Nowy Sącz,małopolskie

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 337 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący do remontu Nowy Sącz, ul. Jagodowa Cena: 439 000 zł Do sprzedania nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

6 500 000 zł1 242 m² 5 232,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:32

 

Powierzchnia działki:315 m²

Atuty Kamienica z pozwoleniem na budowę oraz gotowym projektem. Ulica w trakcie rewitalizacji. Lokalizacja Gdańsk Śródmieście ma do zaoferowania wszystko czego poszukują zarówno lokalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Radogoszcz

Radogoszcz,pomorskie

379 000 zł89 m² 4 258,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Oferta Na sprzedaż klimatyczny, całoroczny domek letniskowy o powierzchni 89 m , wybudowany w latach 80, położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1187 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dominikowice

Dominikowice,małopolskie

1 100 zł95 m² 11,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę parter domu z niezależnym wejściem. Jasne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Dominikowic (3 km od Gorlic) z widokiem na ogród i zieleń. 4 minuty od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieleszynek

Mieleszynek,łódzkie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest drewniany dom z 20 letnim ogrodem, zajmujący powierzchnie około 0,5 ha. Dostępność do drogi ekspresowej S8 (wrocław Warszawa). Dom zachwyca doskonałym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Łoś,mazowieckie

755 000 zł105 m² 7 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Możliwy jest też zakup całości domu czyli obie połówki. Dom znajduje się w miejscowości Łoś przy ulicy Polnej. Do domu przynależy działka do wyłącznego użytkowania o powierzchni 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stary Rynek

Koło,wielkopolskie

1 100 000 zł359 m² 3 064,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:639 m²

Na sprzedaż przedwojenna kamienica w centrum Koła. Budynek o łącznej powierzchni 359 m2 znajduje się na działce o powierzchni 639 m2. Na parterze znajduje się lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

950 000 zł128 m² 7 398,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż gotowy do odbioru dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Mnichowice, gm. Żórawina - 25min do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł96 m² 9 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Domy szeregowe zlokalizowane w Widawie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 199 000 zł207 m² 10 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestronny dom urządzony według indywidualnych pomysłów, z wykorzystaniem oryginalnych elementów dekoracyjnych. Idealny dom dla rodziny 2+4 dzięki dobremu rozmieszczeniu pomieszczeń. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł140 m² 11 370,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Oferta sprzedaży Wyjątkowa inwestycja w Krakowie! Zapraszamy do zapoznania się z Zacisze Koncept - nowoczesnym i kameralnym osiedlem, które łączy w sobie elegancką architekturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 450 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Atuty: kacze Buki to jedno z tych miejsc w Gdyni, które zaskakują spokojem, zielenią i jednocześnie świetnym połączeniem z resztą Trójmiasta i Kaszubami. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł307 m² 5 700,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 036 m²

Nowa cena 1.750.000 zł KOMFORTOWY DOM W OTOCZENIU ZIELENI! PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANY BAJKOWY, NIESAMOWITY OGRÓD! POLECAM! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący z 2005 roku położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubliniec

Lubliniec,śląskie

860 000 zł256 m² 3 359,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:285 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom z duszą w sercu Lublińca, z pięknym widokiem na zamek. To unikatowa nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie , której historia sięga dawnych lat- obecna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

789 900 zł110 m² 7 161 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment zewnętrzny o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

675 000 zł84 m² 8 006,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 84,31 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 540 000 zł154 m² 10 018,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:792 m²

Oferujemy do sprzedaży ekonomiczny, atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem w bryle budynku, wybudowany w 2019 roku. Nieruchomość zlokalizowana w zaciszu dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Czechowice-Dziedzice,śląskie

719 000 zł103 m² 6 980,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:841 m²

Dom z ogrodem i dwoma niezależnymi mieszkaniami w Czechowicach-Dziedzicach - idealny dla rodzin lub inwestorów! Możliwość wydzielenia dwóch odrębnych lokali! tylko W best nest!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trzemeszeńska

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

699 500 zł360 m² 1 940,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Kamienica w centrum Gąsawy z działką 1670 m2! Biuro Nieruchomości Makler przedstawia kamienicę na sprzedaż z 1876 r. zlokalizow aną w samym sercu Gąsawy przy ul. Trzemeszeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

959 900 zł154 m² 6 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 155m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedliska

Siedliska,małopolskie

220 000 zł93 m² 23,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Cześć, jestem domem z 1933 roku. Trochę już widziałem. W moich ścianach odbija się czas, zapach drewna, który został tu na zawsze, i echa rozmów sprzed dziesięcioleci. Dziś nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

1 090 000 zł117 m² 9 316,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący położony Boguchwale. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy na działce o powierzchni 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

6 500 zł147 m² 44,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta wynajmu domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Dobrej wśród kameralnej niskiej zabudowy. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

805 000 zł116 m² 6 939,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

*** dom energooszczędny *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** POMPA CIEPŁA + FOTOWOLTAIKA *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Proszenie

Proszenie,łódzkie

360 000 zł144 m² 2 496,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży dom parterowy jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym o pow. 144,20 m2 z garażem w bryle budynku w miejscowości Proszenie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

435 000 zł43 m² 10 116,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Goleniów, kliniska Wielkie, działka z domkiem całorocznym modułowym, przy ścianie lasu, narożna, ostatnia, wszystkie media, pozwolenie na budowę, dziennik budowy, fundamenty. Tylko u Nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł140 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atuty: pierwsza linia zabudowy przy polu golfowym Prywatny basen i sauna Możliwość zarządzania najmem krótkoterminowym Wysoki standard wykończenia, duże przeszklenia, kominek Kameralna, elitarna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konopnickiej

Świnoujście,zachodniopomorskie

11 000 000 zł375 m² 29 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:949 m²

Najlepsza lokalizacja, dzielnica Nadmorska, prestiżowa, spokojna dzielnica willowa, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko centrum i plaży. Jedna z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 179 000 zł212 m² 5 551,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Rezerwacja Silver Homes nr 2 - Nowoczesna Stodoła Premium 137,7 m powierzchni + 38 m 2 poddasze użytkowe | Garaż 36,67 m | Taras 69 m - bez pcc I prowizji! Szukasz domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 290 000 zł144 m² 8 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Przedstawiamy Dom sprzedaży Przestronny Dom o powierzchni całkowitej ok. 194 m2, usytuowany na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o pow. ok. 1153 m2. Świetna lokalizacja w Milanówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 900 zł135 m² 11 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowy, stylowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni 135 m z garażem, zlokalizowany w spokojnej i rodzinnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szpitalna

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

375 000 zł110 m² 3 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Biuro M2 Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w spokojnej dzielnicy Węgorzewa, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Powierzchnia domu: 110 m2 Działka z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Rumia,pomorskie

1 399 000 zł200 m² 6 999,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o firmie na stronie Cena 1399 000 zł powierzchnia użytkowa 151,40 m2 powierzchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij