dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ujazd

Ujazd,podkarpackie

799 900 zł140 m² 5 713,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twoim marzeniem jest nowoczesny dom w cichej i spokojnej okolicy z mnóstwem terenów zielonych wokół i pięknym widokiem z tarasu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

1 999 000 zł194 m² 10 304,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w prestiżowej dzielnicy -parkitka. Dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 194 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,dolnośląskie

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 120 m , położony w malowniczych Biskupicach, zaledwie 6 km od Sycowa. Nieruchomość charakteryzuje się wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł125 m² 5 599 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni ok. 125 m2, na dużej działce. Budynek - Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 333 000 zł400 m² 8 332,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 295 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeżeli szukacie Państwo swojego kawałka miejsca na ziemi to ta oferta jest dla was idealna. Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Naprawa,małopolskie

999 000 zł133 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w malowniczej miejscowości Naprawa. Ten nowoczesny budynek o powierzchni 133,20 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościerzyce

Kościerzyce,opolskie

1 799 000 zł190 m² 9 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Zapraszamy do zakupu domu otoczonego bujną przyrodą położonej w zielonej i spokojnej okolicy, w miejscowości Kościerzyce. Oddalonej 4 km od Brzegu, 50 km od Wrocławia, i 50 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łady

Łady,mazowieckie

1 599 998 zł283 m² 5 653,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Jestem pełnomocnikiem dewelopera = kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Dewelopera! - Umowa Rezerwacyjna: opłata rezerwacyjna w wysokości 1% wartości mieszkania z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orzech

Orzech,śląskie

1 900 000 zł263 m² 7 224,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Luksusowy Dom wolnostojący w Orzechu, urządzony pod okiem projektanta, nowoczesny, pod klucz, wysoka jakość wykończenia. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 263 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

1 980 000 zł176 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Prestiżowe zamknięte osiedle charakteryzujące się wysokim standardem oraz doskonałą jakością wykonania. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesny wygląd budynków, materiały spełniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młyńska

Kaniów,śląskie

559 000 zł159 m² 3 515,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta tylko u nas. Mamy przyjemność zaoferować dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Kaniowie przy ulicy Młyńskiej. Lokalizacja blisko miast ościennych: * Czechowice-Dziedzice 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Gniechowice,dolnośląskie

630 000 zł330 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż: nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym - Gniechowice, gm. Kąty Wrocławskie Lokalizacja: gniechowice, ul. Wrocławska (droga krajowa 35) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Stasi Las,mazowieckie

800 000 zł122 m² 6 541,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z potencjałem w Stasim Lesie - blisko Zalewu Zegrzyńskiego Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Stasi Las przy ul. Głównej, zaledwie 30/40 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Halinów

Halinów,mazowieckie

1 090 000 zł93 m² 11 720,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękny i niezwykle energooszczędny domek w wymarzonej lokalizacji, józefin - blisko Warszawy a zarazem zielona i spokojna okolica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego promocja! 1. Drugie miejsce postojowe gratis 2. Klimatyzacja gratis Zadzwoń po szczegóły!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olszyny

Olszyny,małopolskie

539 000 zł160 m² 3 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom z przyszłością + stodoła z siłą 74 ary ziemi i lasu Lokalizacja: olszyny Nagórze Północne, gmina Rzepiennik Strzyżewski, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł118 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Łochowie! Przestronny 3-kondygnacyjny budynek o powierzchni 117,85m2 z własnym ogródkiem! Teren zamknięty z placem zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasionno

Jasionno,warmińsko-mazurskie

260 000 zł87 m² 2 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:709 m²

Sprzedam dom - Jasionno - Gronowo Elbląskie. Oferta wolnostojącego domu parterowego - właśnie dla Ciebie. Marzysz o wyjątkowym miejscu, z daleka od zgiełku i hałasu, które sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowa

Nowa Sól,lubuskie

1 270 000 zł146 m² 8 722,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Kancelaria Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom piętrowy z garażem w bryle budynku, o łącznej powierzchni użytkowej 145,60 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Housingmarket przedstawia państwu nowoczesny dom - połowę bliźniaka z garażem w bryle budynku w miejscowości Góraszka! Na sprzedaż komfortowy, i wykończony po klucz dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodziec

Grodziec,opolskie

598 000 zł112 m² 5 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez prowizji dla kupującego i podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w miejscowości Grodziec koło Ozimka. Nowy parterowy budynek o powierzchni około 112m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płowiecka

Sanok,podkarpackie

720 000 zł350 m² 2 057,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Sanoku przy ulicy Płowieckiej. Nieruchomość składa się z kompleksu trzech działek o łącznej powierzchni 1306 m zabudowanej domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lasowice Małe,pomorskie

450 000 zł265 m² 1 700,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Nowa niższa cena! Lasowice Małe 12 km od Malborka To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Wchodzi w rachubę zamiana na mały domek do remontu lub mieszkanie z ogródkiem Na sprzedaż mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Babica,podkarpackie

869 000 zł220 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 18,5 arów w Babicy. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dojazdowa

Jarosław,podkarpackie

499 500 zł160 m² 3 121,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 m²

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem! W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania nowoczesny dom o powierzchni ok.160m2 oraz budynek gospodarczy ok.52m2 usytuowany na 23,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 649 000 zł130 m² 12 684,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Wyjątkowy bliźniak gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż bardzo komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m . Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 649 900 zł116 m² 14 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym, usytuowany na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni ok. 4600 m2. Na działce jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Kancelaria Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom wolnostojący o powierzchni 100 m , usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 615 m w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 700 000 zł271 m² 6 273,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:985 m²

*** przestronny dom Z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - białystok, os. Wygoda *** Przedstawiamy Państwu ofertę niepowtarzalnego domu wolnostojącego zlokalizowanego na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowniki

Bobrowniki,lubuskie

425 000 zł100 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwy dom wolnostojący o pow. 100m2 wraz z budynkami gospodarczymi usytuowanym na działce o pow. 900m2 w miejscowości Bobrowniki, gm. Otyń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Białystok,podlaskie

1 565 000 zł214 m² 7 308,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 747 m²

Opis Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego w stanie developerskim na działce 1747 m2 w Białymstoku, osiedle Nowe Miasto. Cena: 840 000 zł brutto + działka o pow. 1747.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

669 000 zł200 m² 3 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 200 m2, powierzchnia użytkowa 160 m2. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta. Parter składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Głogowa

Ustroń,śląskie

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:332 m²

Ustroń prosperujący pensjonat w Beskidach Gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat o pow. *220 m * (działka 332 m ) w sercu Ustronia. Nieruchomość z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaskady

Katowice,śląskie

1 049 000 zł162 m² 5 858,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Bezpośrednio od dewelopera, jesteśmy biurem sprzedaży. Bez prowizji, bez pcc Wyślij smsa o treści Kaskady na numer kontaktowy z ogłoszenia, a dostaniesz pinezkę z dokładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakościele

Zakościele,łódzkie

2 200 000 zł270 m² 8 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 845 000 zł178 m² 10 365,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom o powierzchni 178 m , położone w jednej z najspokojniejszych okolic Warszawy, a zarazem świetnie skomunikowanym - Nowa Iwiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Grzepnica,zachodniopomorskie

1 250 000 zł120 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko u Nas! Wyjątkowy bliźniak w Grzepnicy (dobra) komfort, natura w połączeniu z luksusem! Przedstawiamy nowoczesnego bliźniaka położonego w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stobierna

Stobierna,podkarpackie

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:246 m²

Okazyjna cena - dom w zabudowie bliźniaczej w cenie mieszkania w bloku Na sprzedaż bardzo dobrze wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej okolicy Stobiernej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 699 000 zł140 m² 12 135,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 252 m²

Ostatnia tak duża i pięknie zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 42 arów, w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Kazimierzu Dolnym przy ulicy Puławskiej, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

2 690 000 zł242 m² 11 115,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Do sprzedaży super atrakcyjny dom typu rezydencyjnego o bardzo wysokim standardzie wykończenia o pow. 242m2 zbudowany na planie kwadratu z wysuniętym od frontu 2-stanowiskowym ogrzewanym.