dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą. Przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tworki

Tworki,mazowieckie

599 000 zł97 m² 6 175,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Dom jednorodzinny 97,5 m z działką 2238 m , Tworki, gm. Wiśniew - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 97,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jastrzębia Góra,pomorskie

3 150 000 zł560 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Świetna lokalizacja 100 metrów od plaży i morza w Jastrzębiej Górze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

2 690 000 zł243 m² 11 087,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym na przedmieściach Kielc (w Bilczy) - około 10min jazdy samochodem do Kielc. Dom usytuowany na zagospodarowanej, ogrodzonej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Długopole Górne,dolnośląskie

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Długopolu Górnym, składająca się z działki oraz domku z dostępem do prądu. Ta oferta to prawdziwa okazja! Działka, choć wymaga wykoszenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gubin

Gubin,lubuskie

599 000 zł92 m² 6 510,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:488 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej - w Gubinie Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, narożny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 92 m , położony na przestronnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,wielkopolskie

499 000 zł195 m² 2 558,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:859 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W zawadzie pow. użytkowa 110m2 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc pow. działki 859m2 sprzedaż lub zamiana cena do negocjacji oferta bezpośrednia wynagrodzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

2 037 000 zł194 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Oferta sprzedaży: dom w zabudowie szeregowej na Parkitce, częstochowa Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej dzielnicy Parkitka w Częstochowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

680 000 zł171 m² 3 976,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:373 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 170,76 mkw + piwnica około 102 mkw, położony na Osiedlu Południe we Włocławku, wybudowany w 1994 r., w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Miasto Lubawskie,warmińsko-mazurskie

363 960 zł277 m² 1 314,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 404 m²

Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci: prawa własności nieruchomości gruntowej - działki gruntu nr 89 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawidz

Jawidz,lubelskie

899 000 zł162 m² 5 545,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Twój azyl blisko natury komfortowy dom z ogromnym potencjałem pod Lublinem. Marzysz o przestrzeni, ciszy i bliskości przyrody, nie rezygnując z wygodnego dojazdu do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

Zapraszam na prezentację przestronnego domu z dużym potencjałem - okolice Zabobrza, jelenia Góra. Dom o powierzchni całkowitej ok. 600 m , posadowiony na działce o powierzchni 688.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Wicie,zachodniopomorskie

549 000 zł50 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną w sercu malowniczej nadmorskiej miejscowości Wicie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobyłkowo Małe

Pobyłkowo Małe,mazowieckie

926 700 zł142 m² 6 526,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Na sprzedaż wolnostojący, nowoczesny dom w stanie deweloperskim Pobyłkowo Małe, blisko Serocka Powierzchnia całkowita: 142 m | Powierzchnia użytkowa: 137 m | Działka: 1687.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Izdebki,podkarpackie

189 000 zł140 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Izdebki, powiat brzozowski, gmina Nozdrzec. Informacje o nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krucza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

10 000 zł141 m² 70,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na wynajem. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szpitalna

Płock,mazowieckie

2 600 000 zł500 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Płock | Płock Winiary | Dom z Basenem | Dom z Sauną | Sprzedaż Domu Płock | Dom Wolnostojący Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, wolnostojący dom z sauną i basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koralowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 890 000 zł292 m² 6 472,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:859 m²

Dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem / 244 m2 / Bezrzecze Na sprzedaż urokliwy dom w Bezrzeczu o powierzchni 244 m (całkowita 292 m2), zlokalizowany w przepięknym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 900 zł168 m² 6 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 167 m2, usytułowany na działce 1500m2 w zielonej okolicy Osowca. Rozkład pomieszczeń : Parter - wiatrołap 3,54m2, - hall 5,77m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wronów

Wronów,lubelskie

310 000 zł110 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 132 m²

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 31 arów, położoną w miejscowości Wronów, niedaleko Bełżyc. Nieruchomość zabudowana jest domem mieszkalnym o powierzchni ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Łyczanka,małopolskie

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w miejscowości Łyczanka, w okolicy stoku narciarskiego w Sieprawiu. Dom jest położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł200 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę bezpośrednio dom z ogrodem, w zabudowie szeregowej o powierzchni 200 m , położony w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strzeszewskiego

Lublin,lubelskie

1 650 000 zł153 m² 10 784,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:853 m²

Na sprzedaż przedstawiam wyjątkową ofertę komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Lublinie przy ulicy Czesława Strzeszewskiego. Jest to idealna lokalizacja w Lublinie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Jastrzębia Góra,pomorskie

3 500 000 zł864 m² 4 050,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:522 m²

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! rewelacyjna lokalizacja 100 metrów od plaży I morza! centrum jastrzębiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bartoszowa

Bartoszowa,dolnośląskie

1 600 000 zł176 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 741 m²

Wyjątkowy, parterowy dom o powierzchni 180 m położony w spokojnej okolicy, zaledwie 30 minut od Wrocławia. Wysoki standard, pięknie zagospodarowana działka 7000 m i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

749 000 zł294 m² 2 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:543 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego w doskonałej poszukiwanej lokalizacji Jaroszówka. Dom o powierzchni całkowitej 294m2 mający 4 kondygnacje. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mierosławskiego

Pogórze,pomorskie

1 649 000 zł300 m² 5 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

949 900 zł126 m² 7 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiepury

Łomianki,mazowieckie

1 590 000 zł240 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronny dom z garażem i ogrodem w Łomiankach Zapraszam Państwa do obejrzenia atrakcyjnej nieruchomości, w centrum Łomianek, przy jeziorku pawłowskim ( obecnie rewitalizowanym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Częstochowa,śląskie

699 000 zł127 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowino

Gowino,pomorskie

729 000 zł150 m² 4 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W projekcie przewidziano przedsionek w którym można zaprojektować zabudowę na ubrania wierzchnie. Wchodząc w głąb wnętrza mijamy schody znajdujące się przy ścianie wspólnej dla obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Granitowa

Krotoszyn,wielkopolskie

610 000 zł83 m² 7 349,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

DO końca sierpnia promocja - 5%! gotowy do zamieszkania! dom verticalo Twoje nowoczesne miejsce na Ziemi! Krotoszyn, ul. Granitowa Nowoczesność | Komfort | Przestrzeń dla Twojej rodziny Z radością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

799 000 zł99 m² 8 108,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją realizowaną w Kiełczowie. Przedmiotem oferty jest budynek B realizowany w ramach budowy 5 domów w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

845 000 zł240 m² 3 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Oferta na wyłączność: do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni całkowitej 240m2. Dom na parterze składa się z salonu, połączonego z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 099 000 zł103 m² 10 667,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 149m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 199 000 zł500 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży budynku wielorodzinnego zlokalizowanego na ul. Legionów w dzielnicy Chełmińskie Przedmieście. Budynek jest atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 349 900 zł189 m² 7 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Dom w Nadarzynie przy lesie. Przestrzeń, spokój i zieleń! Przedstawiamy Na sprzedaż Przestrony Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok. 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żukowo

Żukowo,pomorskie

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Oferuję do sprzedaży 3 kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej 69,66 m2 na (chwilę obecną) / z możliwością wykończenia poddasza co powiększy metraż do 90m2 lokalizacja: nowy Tuchom ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Sopot

Sopot,pomorskie

8 800 000 zł400 m² 22 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staffa

Kościerzyna,pomorskie

999 000 zł400 m² 2 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 400 m2. Powierzchnia działki 824 m2 z dwoma dojazdami. Działka ogrodzona. Dom dzięki trzem oddzielnym wejściom w łatwy.