dowolna

Domy

46 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wola

Wielka Wola,łódzkie

184 000 zł75 m² 2 453,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż gospodarstwo domowe! Oferujemy na sprzedaż gospodarstwo domowe. Na działce znajdują się pomieszczenia gospodarcze tj. komórki oraz garaż Pomieszczenia te maja około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

550 000 zł171 m² 3 216,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Nieruchomość o pow. użytkowej 100 m2 położony w Lublinie. Dom posadowiony na działce o pow. 243 m2. Dom po modernizacji - wykonano ocieplenie budynku, wymieniony został dach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jastków,lubelskie

1 179 000 zł130 m² 9 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom jednorodzinny 130 m 2 na przepięknej 16 arowej działce w Dolinie Ciemięgi. Na sprzedaż wyjątkowy, przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 130 m2 położony na malowniczej, 16 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 599 000 zł161 m² 9 931,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Opis Przestronny dom 161 m z dużą działką pod Żyrardowem, idealny dla rodziny Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom o powierzchni użytkowej 161 m , zlokalizowany przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trombity

Warszawa,mazowieckie

2 349 000 zł245 m² 9 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

2 349 000 zł | Dom | 244 m2 | Sprzedaż | działka 700 m2 | Warszawa Ursynów Jeziorki Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny dom o powierzchni 244 m , usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronny, dwupiętrowy dom z dużym ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy na wrocławskim Borku. Nieruchomość jest funkcjonalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklary Dolne

Szklary Dolne,dolnośląskie

539 000 zł136 m² 3 964,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Nowa cena! okazja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym z wykonanym wewnętrznym rozprowadzeniem instalacji elektrycznej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

739 000 zł130 m² 5 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Dom powierzchnia 130 m2 4 pokoje , działka 278 m2 , cena 739 000zł Miłoszyce dom w zabudowie bliźniaczej Nowe osiedle przy lesie - parter oraz poddasze użytkowe powierzchnia całkowita 130 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chociemyśl

Chociemyśl,dolnośląskie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą domu wolnostojącego w miejscowości Chociemyśl, zlokalizowanej 12 km od miasta Głogów. Dom o powierzchni ok. 220 m2, położony jest na prostokątnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Rozalin,mazowieckie

2 190 000 zł320 m² 6 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom z charakterem w Rozalinie - tylko 20 min od Warszawy. Są domy, które od progu robią świetne wrażenie - i ten właśnie taki jest. Zadbana bryła, stonowana kolorystyka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niebocko

Niebocko,podkarpackie

583 000 zł80 m² 7 287,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny, drewniany dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej ok.80 m 2 wraz z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Góraszka,mazowieckie

1 499 900 zł214 m² 7 008,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 214 m , położony w prestiżowej, kameralnej inwestycji "domy Góraszka" w gminie Wiązowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Legionów

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko u nas! Przestronny dom na sprzedaż - idealny dla dwóch rodzin lub pod działalność Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej 220 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

990 000 zł128 m² 7 760,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom - bliźniak (5 pokoi) - położony w miejscowości bojano k. Gdyni. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 127,57 m , powierzchnia działki 504 m . Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radzymin,mazowieckie

749 000 zł152 m² 4 915,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:167 m²

Bezpośrednio od Dewelopera nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim po odbiorach w miejscowości Radzymin pod Warszawą. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% i żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

640 000 zł148 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kmicica

Wrocław,dolnośląskie

1 545 000 zł268 m² 5 764,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Szukasz dużego domu dla całej rodziny lub pod inwestycję? Zależy Ci na niezależnych kondygnacjach? Jeśli tak, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom bliźniak o powierzchni ok. 268.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podstole

Podstole,łódzkie

849 000 zł182 m² 4 664,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 352 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sielskiej okolicy? Tak, dostępna właśnie tu i teraz! Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny w miejscowości Podstole, gmina Łęki Szlacheckie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lisia

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł194 m² 9 020,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 554 m²

Prezentowana nieruchomość to nowoczesny, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, o wyjątkowym układzie i wykończony w podwyższonym standardzie, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piątek,łódzkie

950 000 zł128 m² 7 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Jeśli poszukujecie Państwo nowego, gotowego do zamieszkania domu, z dala od zgiełku miasta to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: konarzew gm. Piątek, powiat łęczycki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lędziny,opolskie

670 000 zł94 m² 7 102,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany tuż za granicami Opola, w Lędzinach przy ul. Dworcowej. Doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum Opola, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

1 122 650 zł133 m² 8 438,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż segment skrajny w stanie deweloperskim - inwestycja Siechnice Do sprzedaży oferujemy segment skrajny o powierzchni całkowitej 133,04 m z ogródkiem ok 280 m2m. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pliszki

Gutkowo,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł295 m² 5 050,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Gutkowie, przy ul. Pliszki - na terenie gminy Jonkowo, tuż przy granicy administracyjnej Olsztyna. Lokalizacja Cicha, spokojna okolica z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karwiany,dolnośląskie

1 150 000 zł169 m² 6 820,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Zamieszkaj komfortowo w otoczeniu zieleni przestronny dom z ogrodem tylko 15 minut od centrum Wrocławia Jeśli marzysz o domu w spokojnej i zielonej okolicy, z łatwym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kożuchy Wielkie

Kożuchy Wielkie,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

NA sprzedaż 3 domki letniskowe ze stawem we własnym lesie na terenie o powierzchni ponad 3hektarów Kożuchy Wielkie gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest unikatowy kompleks 3 domków wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,mazowieckie

2 500 000 zł343 m² 7 288,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:23 324 m²

Dworek myśliwski Hubertówka w Janowie pod Warszawą (gm. Karczew, powiat Otwock) Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu Dworku Myśliwskiego w Janowie (brzezince), którego historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Podmiejski komfort, cisza i zieleń tylko 15 minut od Wrocławia! Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 150 m , posadowiony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorowo Żuławskie

Komorowo Żuławskie,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł234 m² 5 085,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości - Dom Jednorodzinny w Komorowie Żuławskim. Lokalizacja: komorowo Żuławskie, obok Elbląga Cena: 1 190 000 pln Powierzchnia domu: 234 m Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielno

Kielno,pomorskie

2 499 000 zł260 m² 9 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 936 m²

Wyjątkowa nieruchomość na kaszubach - kielno lokalizacja Nieruchomość położona jest w malowniczym zakątku Kaszub, w miejscowości Kielno. Duża działka o powierzchni aż 2936.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lizaki

Lizaki,pomorskie

780 000 zł96 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Informacje ogólne - Dom znajduje sie we wsi Lizaki koło Kościerzyny. Dojazd do wsii od strony tego miasta prowadzi drogą asfaltową. Tylko ostatni odcinek, to droga szutrowa., obecnie wykladana płytami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sielska

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta bezpośrednia Nowoczesny Dom Pasywny | 170 m | Niemcz, ul. Sielska | Prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w prestiżowej dzielnicy Niemcz, przy ul. Sielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kopiska

Kopiska,mazowieckie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy wyjątkowe siedlisko położone w spokojnej i malowniczej okolicy. Nieruchomość obejmuje : Dom wolnostojący solidna konstrukcja, gotowy do zamieszkania lub adaptacji według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gałczyńskiego

Kraśnik,lubelskie

197 500 zł180 m² 1 097,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:537 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z domem w Kraśniku! Wyjątkowa okazja! Działka z rozpoczętą budową domu w stanie surowym otwartym w doskonałej lokalizacji! Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

299 000 zł141 m² 2 127,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Prestige Nieruchomości Tylko u Nas! Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o pow. użytkowej 110,91 m2 oraz całkowitej 140,37 m2 zbudowany na działce o pow. 758m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lutyków

Koszalin,zachodniopomorskie

425 000 zł290 m² 1 465,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:758 m²

NA sprzedaż cała kamienica! Cena dotyczy całej kamienicy ( budynek częściowo po pożarze ). Wykonano ekspertyzę budowlaną - z dn.06.12.2024r. - do wglądu w biurze. Nieruchomość widniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 290 000 zł490 m² 2 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 900 zł60 m² 5 498,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krynica Morska

Krynica Morska,pomorskie

1 850 000 zł282 m² 6 560,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:740 m²

Krynica Morska, dom inwestycyjny w jednej z najlepszych lokalizacji nad Bałtykiem Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 282 m2, położona na działce 740 m2.