dowolna

Domy

46 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajowa

Rokietnica,wielkopolskie

789 000 zł105 m² 7 488,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Polecamy! Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Rokietnica W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej 105,36 m2 z działką 355 m2 w Rokietnicy - zlokalizowane niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Karpacz,dolnośląskie

590 000 zł94 m² 6 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 95 m2 położony w Mysłakowicach kilka kilometrów od Karpacza w pobliżu atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 099 000 zł477 m² 0,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na sprzedaż dom z sauną (obecnie do adaptacji) z cudownym potencjałem, do remontu. Lokalizacja: atrakcyjna, spokojna okolica, idealna dla rodzin i osób szukających komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mikołów

Mikołów,śląskie

775 000 zł113 m² 6 885,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% pcc Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura Realton! Na sprzedaż piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniazej! Nieruchomość znajduje się w Mikołowie-Śmiłowicach Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

2 080 000 zł363 m² 5 730,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Rozległy i przestrzenny dom wg. indywidualnego projektu. Dla osób, które poszukują przestrzeni i czystości formy. Drzewa na działce, cicha okolica, świetny dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkotnia

Kęty,małopolskie

999 999 zł167 m² 5 988,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom w Kętach w stylu willi podmiejskiej Wyjątkowy dom jednorodzinny w stylu willi podmiejskiej, położony w malowniczej dzielnicy Podlesie w Kętach, przy ul. Szkotniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dybowo

Dybowo,warmińsko-mazurskie

469 000 zł115 m² 4 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 452 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż malownicze siedlisko o powierzchni 2452 m2, położone na Mazurach Garbatych w miejscowości Dybowo, gmina Świętajno, powiat olecki - 100 metrów od Jeziora Dybowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wesoła

Szczytniki,wielkopolskie

449 000 zł65 m² 6 918,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach w cenie już od 449 000zł (64m2). To urokliwa okolica z bliskością terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł430 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

For rent | 430 m2 | detached house | 14 500 zł | wilanów | rumiana The object of the lease is a detached house of 430 m2 with a well-groomed garden. On the ground floor there is a living room.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Kielce,świętokrzyskie

598 000 zł140 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż Dom Bliźniak na wyjątkowej narożnej działce w sąsiedztwie ul. Szczecińskiej ksm. Gotowy projekt na rozbudowę gratis, ul. Herberta 13, przy ul. Szczecińskiej. Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwina

Jaźwina,dolnośląskie

230 000 zł115 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni zabudowy ok. 115 m2 + budynek gospodarczy 2-kondygnacyjny, położone we wsi Jaźwina, gm. Łagiewniki! dom mieszkalny: na parterze domu znajduje się holl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gałów,dolnośląskie

2 000 000 zł308 m² 6 494,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 745 m²

Oferta tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej! W malowniczej scenerii wiejskiej, na obszarze otoczonym zielenią i spokojem, znajduje się imponujący dom z 2020 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lawendowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł189 m² 7 352,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom wolnostojący na Osiedlu Tuszewo w Grudziądzu - ul. Lawendowa Cena: 1 390 000 zł Powierzchnia użytkowa domu: 189,05 m Powierzchnia działki: 1093 m Powierzchnia garażu: 28,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Bliźniak 5 pokojowy o powierzachni 137 m2, ogródek 148 m2, zlokalizowany na warszawskiej Białołęce! zakup bezpośednio od dewelopera bez prowizji bez pcc układ pomieszczeń : Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okręgowa

Łódź,łódzkie

960 000 zł135 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 135 m2 na działce 506m2, znajdujący się w dzielnicy Chojny w Łodzi przy ulicy Okręgowej. Poziom 0 (parter): kuchnia, 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawa

Morawa,dolnośląskie

460 000 zł300 m² 1 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 300m 2 , usytuowanej na działce o powierzchni 2100m 2 w Morawie niedaleko Strzegomia. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 149 900 zł112 m² 10 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 429 000 zł92 m² 14 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny i przestrzenny segment z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Casa Fiore w Międzylesiu (wawer). Segment został odebrany w 2023 roku, wykończony z dużą starannością przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brylantowa

Orzesze,śląskie

530 700 zł123 m² 4 299,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc. Oddane do użytku 4 kwartał 2025 roku. Do sprzedaży oferujemy ostatni wolny dom na osiedlu domów w zabudowie szeregowej, na powstającym "osiedlu Zielony Zakątek".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł136 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:93 m²

Na sprzedaż nowoczesny Dom -segment środkowy! Oferujemy do sprzedaży segment środkowy o powierzchni ok. 136 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł98 m² 6 727,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 689 900 zł218 m² 7 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Wyjątkowy Dom na sprzedaż w Żyrardowie na bardzo ładnym Osiedlu Wschód. Twoje nowe miejsce do życia! Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

1 273 000 zł128 m² 9 945,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opiekun oferty: tel: szereg środkowy, w stanie deweloperskim z garażem w bryle na Wrocławskim Brochowie, z ogródkiem o powierzchni186 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Czołowo,wielkopolskie

579 000 zł89 m² 6 491,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta W rezerwacji dostępna jest już tylko druga część zadzwoń I sprawdż zanim ktoś cię ubiegnie! ***oferta 0% od Kupującego i bez 2% podatku pcc*** bezpośrednio od developera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łozina

Łozina,dolnośląskie

1 199 000 zł137 m² 8 742,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

869 900 zł83 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Narol

Narol,podkarpackie

199 000 zł140 m² 1 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Słoneczny dom w doskonałej lokalizacji Narol Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej i zielonej części miejscowości Narol. Nieruchomość do remontu. Powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Rezerwacja oferty Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zamość

Zamość,lubelskie

199 000 zł140 m² 1 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł220 m² 8 200,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Wyjątkowa lokalizacja w sercu Starej Miłosnej. Odkryj urok mieszkania na granicy miasta i natury! Dom położony jest w Stara Miłosna na obrzeżach Mazowieckiego Parki Krajobrazowego. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomaszów Lubelski

Tomaszów Lubelski,lubelskie

199 000 zł140 m² 1 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

575 000 zł56 m² 10 267,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Odbierz i ciesz się swoim miejscem nad morzem jeszcze w tym roku. Trzy Żagle to kompleks tylko 7 domów jednorodzinnych położonych nad Morzem Bałtyckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

688 000 zł54 m² 12 740,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Spędź wakacje w swoim apartamencie nad morzem. Odbierz i ciesz się swoim apartamentem w Jastrzębiej Górze. Ostanie apartamenty dostępne od ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

940 000 zł106 m² 8 826,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem, z dużym tarasem I prywatną plażą blisko term W uniejowie. Opiekun oferty: tel. Opis nieruchomości: dwupoziomowy dom wolnostojący, z 4 sypialniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

1 130 000 zł150 m² 7 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** wygodny dom wolnostojący *** *** klepacze *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z 2016 roku , zlokalizowany na obrzeżach Białegostoku w Klepaczach. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 400 000 zł152 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Biuro Nieruchomości Helton ma ogromną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domów wolnostojących z dwustanowiskowym garażem, zlokalizowanych na południu Krakowa w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widokowa

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej dolinie rzeki Drwęcy, w miejscowości Nowa Wieś (gmina Lubicz), przy ul. Widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej nowoczesny, przestronny i w pełni umeblowany. Wystarczy zabrać swoje rzeczy i od razu zamieszkać! Marzysz o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

2 149 000 zł176 m² 12 182,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu z licznymi udogodnieniami o powierzchni 176 m , położonego w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trojany

Trojany,mazowieckie

444 000 zł170 m² 2 611,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym powierzchnia ok. 170 m , położony na dużej działce o powierzchni 1300 m w miejscowości Trojany, gmina Dąbrówka.