dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam na prezentację domu, w prężnie rozwijającej się części Miechowa. Jeśli cenisz sobie wygodę życia w mieście z posiadaniem własnego ogrodu, to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:349 m²

Tylko w Realton! 0% - Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w Katowicach - Panewnikach, przy ul. Bałtyckiej. Dom łączy w sobie zalety spokojnej, zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   piękny dom Z ogródkiem W spokojnej okolicy W ofercie sprzedaży posiadamy 5 -pokojow.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł12 744 m² 289,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:12 744 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetną działkę inwestycyjną. Na sprzedaż: działka o powierzchni 12744 m2 w Gdańsku przu ul. Nowiny na dzielnicy Orunia Cena: 289,55.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł180 m² 9 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny jednorodzinny dom wolnostojący położony w Pruszkowie na Żbikowie. Na parterze stylowy salon z kominkiem, łazienka oraz nowoczesna kuchnia Na piętrze 3 sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł97,90 m² 7 854,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy funkcjonalne, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy blisko lasu. Wyjątkowa lokalizacja zapewni mieszkańcom spokój i prywatność oraz codzienny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł400 m² 4 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 315 m²

Na sprzedaż przestronny, trzykondygnacyjny dom o powierzchni ok. 400 m , położony na dużej działce 2315 m . Budynek z 1991 r. zlokalizowany jest w północnej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł176 m² 7 948,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

1590 000 zł teraz 1 399 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nowoczesny, przestronny, gotowy do zamieszkania dom zlokalizowany w Pieńsku. Wolnostojący budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł151,30 m² 9 847,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Na sprzedaż komfortowy bliźniak ok 151 m Budy Grzybek, gm. Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 151 m, położona na dużej działce ok. 670 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Grzędzice,zachodniopomorskie

757 000 zł124,74 m² 6 068,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 124,74 m (pow. użytkowa: 95,84 m ), położony na działce o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł149 m² 7 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny o pow. użytkowej ok.149 m2 z garażem położony w miejscowości Rząska, gmina Zabierzów - na granicy z Krakowem. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł160 m² 3 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

<!-startfragment-> Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu sosnowych lasów i w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Garczyn. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł164,81 m² 12 735,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 057 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym na działce 5000m2 idealna pod kwatery pracownicze lub działalność! Dom o powierzchni ok. 165 m z 7 pokojami. Parter gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tynwałd,warmińsko-mazurskie

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 700 m²

Siedlisko we wsi Tynwałd k./ Iławy na Pojezierzu Iławskim. - zabudowana część działki o nr ewid. 279 obszaru 0,9018 ha. Do podziału działka o ident.: 280703_2.0041.279 - Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Serbach. Powierzchnia całkowita - 220 m wraz z garażem. Powierzchnia użytkowa - 180 m . Powierzchnia działki - 845 m . Cena nieruchomości została.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł207,19 m² 6 274,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Narożna działka 1023 m | bajkowy ogród | kameralna ulica | ambrozja III | kiełpino Dom, do którego naprawdę chce się wracać. Wyobraź sobie poranek, kiedy zamiast hałasu miasta słyszysz ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł108,87 m² 8 624,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyjątkowe domy pod Warszawą nowoczesność i spokój przy granicy Piaseczna. Szukasz miejsca, które łączy ciszę naturalnego otoczenia z łatwym dostępem do Warszawy? Ta kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł109 m² 3 486,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 618 m²

Oferta Na sprzedaż oferuję pięknie położone siedlisko (dom mieszkalny i budynek gospodarczy), na działce o powierzchni 6618 m2. Nieruchomość jest położona na wzniesieniu, niedaleko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł89 m² 9 314,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Kanalizacja i światłowód brak skosów szkoła tylko 500m od domu park tylko 10 m od osiedla autobus mpk wrocławskie 2 minuty spacerem Zachęcamy do zobaczenia na żywo - wygodny, ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

937 000 zł136,84 m² 6 847,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu ofertę będącą w trakcie o realizacji, domu parterowego w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 136,84m 2 , zlokalizowanego na działce o powierzchni 900m 2.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł35 m² 7 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:518 m²

Wyobraź sobie miejsce, do którego uciekasz, kiedy masz dość miasta. Pachnący drewnem domek, sauna, cisza, jezioro. Twoja prywatna przystań. Oferujemy na sprzedaż na własność domki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 900 zł87 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Wiązownica | Dom w zabudowie szeregowej | 87 m Na sprzedaż nowoczesny dom szeregowy z narożnym ogródkiem w Wiązownicy Biuro nieruchomości Rzestate prezentuje na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł134,46 m² 6 321,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż jedna część domu jednorodzinnego dwulokalowego w zabudowie bliźniaczej. To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej, funkcjonalnej przestrzeni do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł163 m² 6 104,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:764 m²

Dom jak z katalogu 163 m piękny taras i ogród Są domy, które się urządza i są takie, które już od progu robią efekt wow. Ten należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Opole

Opole,opolskie

880 000 zł93,83 m² 9 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom w symbiozie z naturą | duży ogród | blisko Opola | ostatni segment Dom, który funkcjonuje w harmonii z naturą, to idealna przestrzeń do życia i odpoczynku. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł115 m² 6 939,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim Krasnystaw, ul. Kazimierza Jagiellończyka Powierzchnia domu: 115 m Powierzchnia działki: 5,35 arów (535 m ) Stan: deweloperski Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł131 m² 13 664,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 131 m , położonego na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Masłowieckiej 18, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł205,82 m² 8 502,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ostrowo

Ostrowo,kujawsko-pomorskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na sprzedaż! Prezentujemy dom położony w blisko jeziora, otoczony dużym ogrodem (działka 1300 m2) w którym każdy członek rodziny znajdzie miejsce dla siebie. Nieruchomość Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł128 m² 6 007,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak o powierzchni 128 m, położony przy ulicy Sióstr Czerneckich w Tarnowie, województwo małopolskie. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł168,20 m² 2 372,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 319 m²

Dom w cichej i spokojnej części Klimontowa. Lokalizacja Dom położony jest w miejscowości Klimontów, gmina Proszowice. Klimontów ma obecnie 867,60 ha powierzchni z czego grunty orne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł169,43 m² 7 967,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Niesamowite miejsce do napisania własnej historii - z widokiem, który mimo stałości nigdy nie jest taki sam - najbliżej położona Wrocławia góra - Ślęża. Lokalizacja: ul. Czereśniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Marki,mazowieckie

1 300 000 zł115,80 m² 11 226,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:76 m²

Przedstawiamy ofertę dostępną tylko u nas! Segment środkowy w super lokalizacji w Markach - Pustelniku. Blisko do sklepów, przystanku komunikacji miejskiej , poczty i mareckiego.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł104,30 m² 8 235,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom z ogródkiem | blisko rynku i Puszczy Niepołomickiej Na sprzedaż dom z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, blisko rynku, zamku i Puszczy Niepołomickiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł132 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowa inwestycja nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, położona w malowniczej miejscowości Radziejowice miejscu cenionym za spokój, bliskość natury oraz doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł116,95 m² 5 942,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kębłowo położone w gminie Luzino to spokojna i kameralna miejscowość z dogodnym dojazdem do Wejherowa oraz całego Trójmiasta dzięki nowej Drodze Kaszubskiej. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł230 m² 13 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Dom parterowy suchy las | złotniki Wyjątkowa lokalizacja | Parkowy ogród | Wysoki standard | Sauna & kominek | Garaż dwustanowiskowy | Duża działka 1426 m | Gotowy do zamieszkania | Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł243,50 m² 9 240,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Oferta dostępna W pepper house! atuty nieruchomości: wysoki standard wykończenia Jezioro Otomińskie oraz Las w bezpośrednim sąsiedztwie domu Bliskość obwodnicy zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł98,63 m² 11 142,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Budynek o pow. całkowitej 98,63 m2, pow. użytkowej 91,58 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 900 zł141,30 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Nowa, niższa cena! tylko U nas! kupujesz dom Z panoramą na beskidy dla rodziny, otrzymujesz dodatkowo W pełni funkcjinalny domek dla gości W cenie! Masz dość miasta, korków.