dowolna

Domy

46 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wojnowice

Wojnowice,łódzkie

1 580 000 zł224 m² 7 055,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam do zaoferowania nowoczesny dom w Wojnowicach o powierzchni użytkowej ok. 223 m2 na działkach o powierzchni ok. 2,16 ha. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki: zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję bardzo ładną oraz gustownie urządzoną nieruchomość znajdującą się w Wałbrzychu na dzielnicy Konradów, posadowioną na ogrodzonej działce o powierzchni 500m 2. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł132 m² 5 728,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokal w stanie deweloperskim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Malownicze miejsce, zalesione, blisko rzeczka, jezioro, miejsca do spacerowania. jednocześnie świetnie skomunikowane, 2 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 450m2 z tarasem skierowanym na pola i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krupanka

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:325 m²

Kamienica w Siemianowicach Śląskich Oferta na wyłączność! Na sprzedaż kamienica w Siemianowicach Śląskich. Nieruchomość położona jest na ulicy Henryka Krupanka przy Drodze Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151 m² 7 619,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni dom w promocyjnej cenie! Zadzwoń i umów się na prezentację. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

1 600 000 zł300 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny - Dom wolnostojący o powierzchni ok.300 m2, z ogrodem, usytuowany w Czarnym Lesie. Nieruchomość idealna dla miłośników natury - leśno-parkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jalkowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom w zabudowie szeregowej na wynajem - wysoki standard, kameralne osiedle, doskonała lokalizacja! Jeśli szukasz miejsca, które połączy komfort mieszkania w nowoczesnym domu , ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borówkowa

Otomin,pomorskie

1 399 000 zł128 m² 10 929,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli szukasz funkcjonalnego domu o przemyślanym układzie i wysokim standardzie ten dom jest dla Ciebie. Na osiedlu Borówkowa 4 w Otominie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Wadowice,małopolskie

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż zabytkowa kamienica z potencjałem - Wadowice, ul. Barska Powierzchnia całkowita: ponad 300 m + piwnica Liczba lokali: 3 mieszkania Działka: 5 arów Status prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 149 900 zł135 m² 8 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic. Lok.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jakuszów

Jakuszów,dolnośląskie

430 000 zł240 m² 1 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecam do sprzedaży dom usytuowany w urokliwej miejscowości Jakuszów. Budynek znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 20 arów. W tej cenie sprzedawana jest również druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbnowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Konstancin - Jeziorna | 1 490 000 zł | 189 m2 | połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego bez podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

1 695 000 zł131 m² 12 944,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Kameralne osiedle sześciu eleganckich domów jednorodzinnych łączy nowoczesną architekturę z naturą i spokojem. Parametry prezentowanego domu: pow. 130,94 m | Ogród 90,8 m | Cena: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis Nieruchomości: idealna Inwestycja - Dom z Potencjałem w Doskonałej Lokalizacji Makler poleca wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Nakielskiej, naprzeciwko klubu "gwiazda". Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

649 000 zł81 m² 7 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom pod Poznaniem, idealny dla rodziny. Prowizja 0% pcc 0% Dom znajduje się tylko kilometr od granicy Poznania, w cichej i spokojnej okolicy, niedaleko lasu. Do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępa Kiełpińska

Kępa Kiełpińska,mazowieckie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom w stanie surowym na dużej działce zlokalizowany w urokliwym miejscu w gm. Łomianki na terenie Kępy Kiełpińskiej. Ten wolnostojący budynek, w stanie surowym otwartym, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł159 m² 17 924,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Klimatyczny i energooszczędny dom w zabudowie szeregowej, 159 m2, 4 sypialnie, gustowne wykończenie, osiedle zamknięte, ul. Marcepanowa, wilanów. Budynek: dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

589 000 zł167 m² 3 526,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:971 m²

Dzień dobry ;) Prezentuję na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym z 2 garażami o łącznej powierzchni ok 167 m2 w trakcie budowy, położony na działce o powierzchni 971 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł127 m² 9 803,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Kądziołeczki 50M w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe z balkonem (dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 780 000 zł180 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Michałowicach Twój Azyl Blisko Krakowa! Michałowice cicha, zielona okolica na północ od Krakowa Ostatnia linia zabudowy z pięknym widokiem na las idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 160m2 w Sosnowcu Zagórzu. W skład domu wchodzi: - 4 lokale które nie są wyodrębnione - 2x lokal ( 40 m2)+ 2 x lokal (20 m2) - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tur

Tur,kujawsko-pomorskie

949 000 zł136 m² 6 977,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Przedstawimy przestronny pięciopokojowy dom piętrowy, o powierzchni użytkowej ponad 136 m2, wybudowany na działce o powierzchni 926 m2. Działka Nieruchomość została umiejscowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 980 000 zł732 m² 2 703,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Zaproponuj swoją cenę. Kamienica na sprzedaż idealna dla osoby czy firmy poszukującej gotowego biznesu. Przedmiotem sprzedaży jest duża kamienica, w dobrym stanie, położona przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Brzesko,małopolskie

390 000 zł260 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:364 m²

Oferta skierowana do osób chcących zamieszkać w domu z dużym potencjałem ceniących sobie dużą przestrzeń, z możliwością dowolnej adaptacji. Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konin,wielkopolskie

560 000 zł98 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w miejscowości Stary Konin na osiedlu Przydziałki Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 98 m2 - Powierzchnia działki 7,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeromskiego

Piastów,mazowieckie

1 670 000 zł160 m² 10 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do obejrzenia domu dwulokalowego zlokalizowanego w Piastowie. Inwestycja jest bliska ukończenia. Dom znajduje się w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krapkowicka

Opole,opolskie

930 000 zł200 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Sprzedam dom bez pośredników. Dom jest umieszczony na 12 arowej działce z 3 ogrodami. Na zewnątrz znajdują się liczne pomieszczenia gospodarcze. Dom składa się z 5 pokoi w tym duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łukaszowice

Łukaszowice,dolnośląskie

2 499 000 zł162 m² 15 425,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! wyłączna oferta biura pm silesia! W sprzedaży pojawiła się wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

740 000 zł302 m² 2 450,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 212m2 położonego w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Klonowej, w dzielnicy Metalowiec. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

1 880 000 zł200 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Na sprzedaż Kamienica w centrum Rzeszowa. W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości Kamienica o powierzchni około 200m2 plus ogród o pow. 60m2 w centrum Rzeszowa zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodzinna

Kałuszyn,mazowieckie

1 670 000 zł170 m² 9 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej okolicy w Kałuszynie na granicy z Chotomowem w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Będzin

Będzin,śląskie

775 000 zł120 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

- oferta dostępna na wyłączność - - piękny komfortowy dom - duża zagospodarowana działka - Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o pow. 120m2. usytuowany na działce 1200m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Osowiec,mazowieckie

1 070 000 zł135 m² 7 902,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny w miejscowości Osowiec w gminie Żabia Wola w otoczeniu nowych osiedli domów jednorodzinnych. Nieruchomość graniczy z licznymi obszarami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Plater

Otwock,mazowieckie

1 520 000 zł163 m² 9 325,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

Oddanie inwestycji koniec listopada 2025r. Zapraszam:) Bliźniak 157 M2 plus poddasze nieużytkowe 30 m2 do wykończenia działka ok. 517 M2 Z Garażem rodzinnym - 1.540.000 zl. Garaz pojedynczy cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Perła

Perła,małopolskie

469 000 zł113 m² 4 146,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 633 m²

Oferta sprzedaży domu w spokojnej miejscowości Perła, gmina Dębno- sąsiedztwo lasów! Projekt ,dom przy Stokrotek (upb-409), kraków - 69 km, tarnów - 23 km Oferuję dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 779 000 zł164 m² 10 879,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż przytulny i dobrze rozplanowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z 5-ciu komfortowych pokoi, oddzielnej łazienki, wc, pomieszczenia.