dowolna

Domy

46 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 000 zł134 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.3 lok.1 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice-Kolonia

Chylice-Kolonia,mazowieckie

1 289 900 zł148 m² 8 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marianów

Marianów,mazowieckie

2 000 000 zł278 m² 7 194,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Luksusowy dom W zielonej okolicy Kameralne, zamknięte Osiedle | Nieruchomość Premium | Wysoka jakość materiałów | Możliwość powiększenia działki ***** rozkład pomieszczeń: parter: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strażów

Strażów,podkarpackie

845 000 zł157 m² 5 382,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zachwycający dom w stylu zamkowym Strażów, tylko 8 km od centrum Rzeszowa Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z duszą urokliwy dom w stylu zamkowym o powierzchni 157 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

849 000 zł108 m² 7 849,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod Legnicą, blisko Wrocławia Oferujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny nowy dom wybudowany w 2022 roku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzcianka

Trzcianka,mazowieckie

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż urokliwy domek 65 m na pięknej działce 500 m w miejscowości Trzcianka, gm. Sobolew. Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina odpocznie od miejskiego zgiełku, a dzieci będą mogły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Napoleońska

Glinianka,mazowieckie

1 300 000 zł78 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Na sprzedaż: parterowy dom z sadem na działce inwestycyjnej 7200 m - Glinianka oferta na wyłączność Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą komfort codziennego życia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Bobrowniki,śląskie

700 000 zł440 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie po swojemu i dopasować do potrzeb swojej rodziny? Ten przestronny dom o łącznej powierzchni 440 m (ok. 220 m części mieszkalnej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

605 000 zł74 m² 8 227,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy 4 pokojowy domy o powierzchni 73,53 m2 w zabudowie bliźniaczej położony w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Każdy z bliźniaków posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Brzezina,dolnośląskie

829 000 zł117 m² 7 099,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów * Gotowe w II Kwartale 2026 powierzchnia 116,77 m2 parter - 61,72 M2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 299 000 zł148 m² 8 777,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący z pięknym dużym ogrodem - 2000m2 oraz garażem położony w Nadolicach Małych. Piękny ogród z nasadzeniem , krzewami , kwiatami , drzewami. Do składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Boguchwała,podkarpackie

998 000 zł128 m² 7 830,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący położony Boguchwale. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy na działce o powierzchni 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Barniewicka

Gdańsk,pomorskie

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, w Gdańsku Osowie. Dom o powierzchni użytkowej 160m2, bardzo jasny, z dużymi przeszkleniami, z bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

999 000 zł124 m² 8 049,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Wyjątkowa oferta- tylko teraz kupisz dom taniej o 40 000 zł! Zamiast 1 039 000 zł, to 999 000 zł. Oferta dotyczy lokalu 35. Domy gotowe do odbioru w styczniu Osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewieścin

Niewieścin,kujawsko-pomorskie

449 000 zł350 m² 1 282,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Przedstawiamy ofertę siedliska z ogromnym potencjałem pod działalność agroturystyczną, położonym w odległości 28 km od Bydgoszczy, w miejscowości Niewieścin, umiejscowiony między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 850 000 zł268 m² 10 634,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż cały budynek typu bliźniak - dwa niezależne lokale. Położony tuż przy granicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, ul. Graniczka w miejscowości Chojnów (kod 05-532). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 689 900 zł218 m² 7 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Wyjątkowy Dom na sprzedaż w Żyrardowie na bardzo ładnym Osiedlu Wschód. Twoje nowe miejsce do życia! Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

850 000 zł105 m² 8 099,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Gotowy! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! możliwość zakupu domu Z działką 1300 mkw W cenie 1 050 000 zł Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 180 000 zł86 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący, przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Skrajny nowoczesny o wysokim standardzie wykończenia szereg o powierzchni 180 m2 z 2012 roku znajdujący się na osiedlu Wojszyce - okolice ul. Parafialnej. Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Abrahama

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

3 500 zł133 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Dom do wynajęcia - Nowy Dwór Wejherowski | Duża działka, garaż, magazyn, dla pracowników lub rodziny. Do wynajęcia dom położony w spokojnej, zielonej części Nowego Dworu Wejherowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promienna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

W ofercie atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Promiennej o powierzchni użytkowej 160m , położony na działce o powierzchni 241m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 154 900 zł124 m² 9 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 123 m, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m, zlokalizowany w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipy

Lipy,pomorskie

449 000 zł114 m² 3 938,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Malowniczo usytuowany, nieopodal dwóch jezior (j. Struga, j. Wielkie), całoroczny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, położony we wsi Lipy na Kociewiu, gmina Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 590 000 zł280 m² 5 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

Dom dla rodziny w bardzo fajnym miejscu Żbikowa. Znajduje się przy krótkiej, ślepej uliczce bardzo blisko parku. Jest więc cicho i zielono. Pierwszą kondygnacją domu jest poziom 0 i tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ścienna

Bielawa,mazowieckie

3 250 000 zł168 m² 19 342,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Zapraszamy do zapoznania się naszą wyłączną ofertą sprzedaży wolnostojących domów w Bielawie w gminie Konstancin-Jeziorna, w niedalekim sąsiedztwie American School of Warsaw. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrody Przyjaciół

Warszawa,mazowieckie

1 129 000 zł79 m² 14 291,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Segment położony jest na warszawskiej Białołęce, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic stolicy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

939 900 zł180 m² 5 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 1000m2, usytuowany w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Kościerzyna,pomorskie

499 000 zł80 m² 6 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom typu bliźniak - kościerzyna, 5 minut od jeziora gałęźnego dom - funkcjonalny I przemyślany układ: powierzchnia użytkowa: 80 m Dom dwukondygnacyjny składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stawinoga

Stawinoga,mazowieckie

350 001 zł80 m² 4 375,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Rekreacyjny dom letniskowy na pięknej działce blisko Zalewu Zegrzyńskiego. Dom znajduje się w uroczej wsi Stawinoga godzinę jazdy od Warszawy, około 50km. Do starorzecza Narwi kilka metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojanowo

Bojanowo,wielkopolskie

539 000 zł110 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Nowoczesny bliźniak na sprzedaż - Bojanowo, powiat Rawicz Oferujemy na sprzedaż nowoczesny bliźniak z oddzielną księgą wieczystą dla działki, położony w Bojanowie (powiat Rawicz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzianisz

Dzianisz,małopolskie

4 650 000 zł420 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Zbocze Gubałówka /górkówka Na sprzedaż nowy budynek hotelowy z pokojami pod wynajem-Dzianisz, gmina Kościelisko zbocze Gubałowskie. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym.Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

730 000 zł109 m² 6 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 750 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą czteropokojowego domu piętrowego, położonego w miejscowości Władysławowo (około 20 kilometrów od Bydgoszczy), w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolanowice

Kolanowice,opolskie

340 000 zł240 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, o powierzchni ok. 240 m2, położonego w Kolanowicach, na działce o powierzchni przeszło 9 ar. Dom wymaga generalnego remontu, ale dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwidzyńska

Warszawa,mazowieckie

5 300 000 zł475 m² 11 155,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:625 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 domy na jednej działce, znajdujący się przy ulicy Kwidzyńskiej na warszawskim Wawrze. W odległości 20 minut do Centrum Warszawy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 600 000 zł202 m² 7 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Twój nowy dom w Grodzisku Mazowieckim Wyobraź sobie poranki na tarasie z kubkiem kawy, dzieci bawiące się na własnym podwórku i salon z kominkiem, w którym zimą spędzicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Bolszewo,pomorskie

659 000 zł91 m² 7 239,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pokojowy dom (91,03 m2) z własnym ogrodem (30 m2), położony w bardzo prężnie rozwijającej się lokalizacji, w Bolszewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł153 m² 7 513,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.