dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kochlice

Kochlice,dolnośląskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

sprzedam, dom, kochlice lubin legnica wrocław Dom parterowy ( konstrukcja szkieletowa) z poddaszem użytkowym oraz 2 garażami w bryle budynku. Dom o powierzchni użytkowej 194m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

620 000 zł90 m² 6 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta deweloperska! Gotowy do odbioru Skrajny Szereg/ Działka 550mkw 5km od granic Wrocławia! Funkcjonalny układ budynku! Ogrzewanie podłogowe! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej/ segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł98 m² 6 727,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280m wraz z dwustanowiskowym garażem , zlokalizowany w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karwiany,dolnośląskie

899 000 zł129 m² 6 963,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Nowy gotowy dom od dewelopera 0% pcc, 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż gotowy szereg z ogrodem, zlokalizowany na nowym osiedlu w miejscowości Karwiany, zaledwie kilka minut autem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł450 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy piętrowy dom ,który jest w całości podpiwniczony i wykończony w najwyższej jakości materiałami, takimi jak marmur i drewno naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przecław

Przecław,lubuskie

239 000 zł500 m² 478 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży zabudowanej działki rolnej o powierzchni 5000 m2, położonej w Przecławiu, gmina Niegosławice, powiat żagański. Działka zabudowana domem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

859 000 zł128 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Gruszczynie koło Swarzędza. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł151 m² 7 585,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

4 500 000 zł1 588 m² 2 833,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość przy ul. Mickiewicza 27 w Olsztynie Prezydent Olsztyna ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej budynkiem mieszkalnym nr 27 położnym przy ul. Mickiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Przeworsk,podkarpackie

849 000 zł226 m² 3 756,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, solidny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 226,7 m , położony na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1332 m . Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymanowskiego

Sosnowiec,śląskie

499 900 zł112 m² 4 451,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Sosnowiec zagórze ul. Karola szymanowskiego bez prowizji! 0% pcc! pozostał tylko jeden budynek! Polecam do sprzedaży domy (budynek środkowy) w zabudowie szeregowej o pow. około 112,30 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białostocka

Mońki,podlaskie

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Na sprzedaż dom w Mońkach 140 m + podpiwniczenie + strych | Duża działka 1200 m | Garaże Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 140 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krótka

Zawada,opolskie

889 000 zł193 m² 4 606,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:884 m²

Szanowni Państwo w wyłącznej sprzedaży oferujemy państwu do zakupu nieruchomość stanowiącą duży dom o pow. użytkowej 193 m2 , mieszkalnej około 140 m2 oraz wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ujazd,opolskie

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:209 m²

Na sprzedaż kamienica z potencjałem, położona w miejscowości Ujazd (woj. opolskie), przy ul. Sławięcickiej. Budynek z historią, idealny do adaptacji pod inwestycję mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robinii

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł262 m² 7 629,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:588 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Nieruchomość znajduje się przy cichej ulicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Posadowiona jest na ogrodzonej działce o powierzchni 588 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

789 000 zł178 m² 4 445,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:524 m²

Obniżka ceny! Na sprzedaż 1/2 bliźniaka, położonego na cichym i pełnym zieleni Osiedlu Słonecznym w Zgorzelcu. Dojazd do budynku jest wyłożony kostką granitową, zaś posesja otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mądrzechowo

Mądrzechowo,pomorskie

870 000 zł135 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:853 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość 1 km od Bytowa. Dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Mądrzechowo. Nieruchomość składa się z parteru oraz strychu, budynek nie jest podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cienista

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł300 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na to ogłoszenie trafiłeś dzięki viva invest! Dom w Starej Miłosnej - komfortowy, zadbany, blisko lasu, z szybkim dojazdem do Centrum Warszawy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

2 388 000 zł160 m² 14 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:257 m²

Na sprzedaż segment 6 pokojowy o powierzchni użytkowej 160 m2 + 50 m2 poddasza z przeznaczeniem na cele mieszkalne , posadowiony na działce o powierzchni 257 m2. znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Ostatni segment! duża powierzchnia! spokojna okolica domów jednorodzinnych. Na sprzedaż segment środkowy w doskonałej lokalizacji - 144,28 m , 5 pokoi, 1055000zł Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaułek Podlaski

Białystok,podlaskie

1 299 000 zł126 m² 10 350,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Skrajny segment w zabudowie szeregowej | 125,5 m | Działka 275 m | Wysoki standard | Zielone, zamknięte osiedle. Komfortowy skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 295 000 zł140 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 053 300 zł133 m² 7 917,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:261 m²

Dom poł bliźniaka ok 200 m po remoncie 3 kondygnacje, działka 261 m , taras, wszystkie media miejskie dochód pasywny z dzierżawy Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radzionkowska

Świerklaniec,śląskie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Poznaj swój nowy adres Świerklaniec, ul. Radzionkowska Powierzchnia domu: 141 m Powierzchnia działki: 550 m Garaż | Piwnica z warsztatem | Prywatny ogród | Basen Przestrzeń która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 350 000 zł134 m² 10 064,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Dom w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego ostatni dostępny dom w cenie 1 350 000 zł! To idealne miejsce dla rodzin ceniących ciszę, naturę i wysoką jakość życia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

679 000 zł87 m² 7 804,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowy dom! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży szeregowiec Z ogrodem - garaż / foto / rekuperacja / zamontowana pompa ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł104 m² 3 349,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom, ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

819 900 zł129 m² 6 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce ok. 520 m2. Rozkład domu : - Wiatrołap 3,5m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pałacowa

Bartoszówka,mazowieckie

2 100 000 zł459 m² 4 575,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność przedstawić Państwu przepiękny dom z ogromnymi możliwościami w skład którego wchodzi : Przyziemie : - przedsionek (4.2 m2) - hall (37.6m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 975 000 zł294 m² 6 722,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w atrakcyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Marianki. Budynek o pow. użytkowej 293,8m2 , usytuowany na działce o pow. 967 m2 wzniesiony w 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 290 000 zł168 m² 7 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Wilkszyn,dolnośląskie

3 900 000 zł294 m² 13 265,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Lokalizacja: wilkszyn Metraż: parter 127, 80 m2 , + piętro 99,35 m2 (powierzchnia użytkowa 227,15 m2), powierzchnie tarasów, balkonów 66,05 m2 poddasze o nieużytkowej powierzchni, mierzącej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pierwoszów

Pierwoszów,dolnośląskie

1 599 000 zł184 m² 8 692,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Dom na sprzedaż Wisznia Mała, miejscowość Pierwoszów dwupoziomowy dom z dużym ogrodem. Będzie to świetny wybór dla rodziny z dziećmi. Charakterystyka domu oraz działki: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 280 000 zł185 m² 6 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:663 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z widokiem na jezioro Dąbie! Na sprzedaż własnościowy, duży, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 270 m (185.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

1 840 000 zł152 m² 12 105,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Nieruchomosci Pure Estates, ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowy segment z garażem na warszawskich Bielanach. Nieruchomość z 2016 r., o powierzchni całkowitej 152 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

885 000 zł248 m² 3 568,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Rezerwacja! Komfortowy, funkcjonalny 5 pokojowy dom wolnostojący z kuchnią, jadalnią, 3 łazienkami oraz garażem dwustanowiskowym i ogrodem! Idealny dla wymagającej rodziny! Przedmiotem oferty.