dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

555 000 zł90 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:939 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Radosna

Wiktorów,mazowieckie

699 000 zł143 m² 4 894,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Dom jednorodzinny 142,8 m | Wiktorów, gmina Radzymin | Działka 2000 m | 699 000 zł Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 350 000 zł167 m² 8 057,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż Dom skrajny w zabudowie szeregowej bliskie Bezrzecze! Idealny dla rodziny! Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł135 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

NA sprzedaż | rodzinny dom do remontu | piekna działka rezerwacja do 09/01/2026 Nieruchomość położona jest w zielonym zakątku Wawra, przy spokojnej uliczce pełnej zieleni. Jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

889 900 zł135 m² 6 584 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Feliksów

Feliksów,mazowieckie

1 277 000 zł146 m² 8 746,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Witam. Sprzedam nowy dom wolnostojący, parterowy w stanie deweloperskim. Budynek o podwyższonym standardzie. Ściany pomalowane na biało, wykonano wszystkie instalacje włącznie z gniazdami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 900 zł138 m² 5 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, dostępny w promocji do końca roku! To doskonała okazja wymarzonego domu, oszczędzając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński,małopolskie

830 000 zł131 m² 6 335,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny - zatrzymaj się przy tej ofercie. Przedstawiamy czteropokojowy dom z garażem w bryle budynku. Na piętrze znajdują się trzy osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 100 000 zł164 m² 6 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościuszki

Kostrzyca,dolnośląskie

679 000 zł92 m² 7 380,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Pracujesz zdalnie i szukasz swojego miejsca na ziemi w centrum Karkonoszy? Pragniesz odpocząć od miasta, a jednocześnie mieć niecałe 2km do najbliższego marketu? ta oferta może być dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 059 600 zł133 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Radom,mazowieckie

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Niezapominajkach 3 - lustrzane odbicie Radom, ul. Wyścigowa - tutaj codziennie masz wybór: skok na basen (100 m), szybki trening na siłowni czy spacer wśród starych drzew we własnym ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 849 000 zł250 m² 7 401,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość położoną w spokojnej i kameralnej części Niemcza. Działka o powierzchni ok. 800 m2 leży na płaskiej wymiarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wawrzyniaka

Wrocław,dolnośląskie

1 836 000 zł135 m² 13 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:389 m²

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość zabudowana, położona we Wrocławiu przy ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 41, oznaczona według ewidencji gruntów jako działka nr 154 o powierzchni 389 m2, am-5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Jeszkowice,dolnośląskie

759 000 zł110 m² 6 874,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Osiedle Słoneczne w Jeszkowicach! Domy gotowe do odbioru! Kolejny etap w budowie! Perełka na rynku pierwotnym - Czas na własne M! Bez podatku pcc! Mam niesamowitą okazję przedstawić nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Huby Moraskie

Poznań,wielkopolskie

8 000 zł285 m² 28,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Zamieszkaj w funkcjonalnym, nowoczesnym domu na obrzeżach miasta i korzystaj z uroków dużej przestrzeni, w tym własnego ogrodu! L O K A L I Z A C J.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osieczna

Osieczna,wielkopolskie

590 000 zł181 m² 3 259,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:638 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości wypoczynkowej Osieczna, położonej zaledwie 10 km od Leszna. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

870 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

W ofercie dom w zabudowie dwulokalowej w Adamowiźnie pod Grodziskiem Maz. Nowoczesna architektura budynku oraz ciche miejsce nieopodal obiektów użyteczności publicznej. Powierzchnia ok. 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świemino

Świemino,zachodniopomorskie

200 000 zł518 m² 386,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 007 m²

Lokalizacja Świemino (do 1945 niem. Schwemmin) - wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Biesiekierz. Do XVII wieku osada rolnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rajców

Warszawa,mazowieckie

5 990 000 zł300 m² 19 966,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:174 m²

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Starego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł258 m² 73,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy Państwu przestronny i elegancki dom na wynajem na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów, w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodziska

Stara Wieś,mazowieckie

2 390 000 zł340 m² 7 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam do zaoferowania piękny, zadbany dom, przestrzenny, nowoczesny i z dobrą energią, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, w bardzo dobrym stanie (do wprowadzenia), położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Sochaczew,mazowieckie

1 100 000 zł168 m² 6 551,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Dom jednorodzinny w centrum Sochaczewa - ul. Staszica Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny położony w centrum Sochaczewa, przy ul. Staszica. Nieruchomość doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

539 000 zł120 m² 4 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy dwulokalowe i w zabudowie szeregowej w Ruminie Posoka stan deweloperski, pompa ciepła, blisko lasu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domów na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniewino,pomorskie

799 000 zł146 m² 5 472,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysieńki

Poznań,wielkopolskie

1 530 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam Państwu propozycję przejęcia działającego biznesu, w postaci domu, w którym jest 10 pokoi na wyjęcie. Dom z pokojami pod najem długoterminowy działa z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wynajmę górę domu - Lisiniec, częstochowa Do wynajęcia piętro domu o powierzchni ok. 70 m . W skład wchodzą trzy pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lawendowa

Siechnice,dolnośląskie

1 250 000 zł138 m² 9 061,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Siechnicach Zachęcamy do zakupu nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, w doskonałej lokalizacji w Seichnicach. Oferujemy jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

dom powierzchnia 220m2 Bielawa Cena 380000zł dom wolnostojący - stan surowy zamknięty powierzchnia 220m2 powierzchnia działki 544m2 ilość kondygnacji 3 ilość pokoi 4 łazienek 2 konstrukcja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skawina,małopolskie

799 000 zł103 m² 7 737,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez prowizji! brak podatku pcc! Zostały tylko 4 domy! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w nowo powstającej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Skawiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 000 zł134 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.3 lok.1 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Myślenice,małopolskie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż piękny dom letniskowy w urokliwej okolicy w miejscowości Myślenice. Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. English version below lokalizacja Miejscowość: myślenice Gmina:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł133 m² 7 234,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:32 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Jeżeli masz dość miejskiego zgiełku a jednocześnie chcesz mieć Wrocław na wyciągnięcie ręki, ta oferta jest dla Ciebie! Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Fałkowo

Fałkowo,wielkopolskie

1 349 000 zł159 m² 8 484,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w Fałkowie o powierzchni 159m2. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji pomiędzy Poznaniem a Gnieznem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Starowolska

Kraków,małopolskie

16 500 zł214 m² 77,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Eng below Biuro Posh Property ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego, eleganckiego domu do wynajmu położonego w prestiżowej dzielnicy Woli Justowskiej przy ul. Starowolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lasockiego

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł228 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż dom (połowa bliźniaka). Działka 396 m2. O wymiarach 10 m szer. x 40 m długości. ***prestiżowa lokalizacja - dzielnica rury ul Lasockiego*** 400m od Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

239 000 zł85 m² 2 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 85 m , położony na działce 419 m . Nieruchomość posiada zatwierdzony projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł182 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat Powierzchnia użytkowa: 150 m (całkowita 182 m ) Działka to aż 300 m Klimatyzacja i rekuperacja w cenie.