dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Siedliska,opolskie

189 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom w Siedliskach w gminie Dąbrowa a w zasadzie rozpoczęta budowa około 70metrowego domku z garażem przy bryle budynku, posadowionego na 9 arowej działce w pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana Sobieskiego

Międzylesie,dolnośląskie

127 700 zł483 m² 264,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 1169 m2 zabudowanej budynkiem do przebudowy lub rozbiórki. Nieruchomość położona na wzniesieniu około 100 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 299 900 zł239 m² 5 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nowoczesny Nowy Energooszczędny Dom. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy, energooszczędny, nowoczesny Dom - stodoła w stanie deweloperskim o powierzchni ok.240 m2, usytuowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

998 000 zł134 m² 7 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom ok 134m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.134 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.900m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niedźwiady

Niedźwiady,wielkopolskie

1 870 000 zł216 m² 8 657,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom nad Jezioro Licheńskie w Niedźwiadach Małych (gm. Ślesin) Opis nieruchomości Na sprzedaż dom o pow. 216 m (użytkowa 176 m ) położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Częstochowa,śląskie

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom z potencjałem i dodatkowym budynkiem usługowo-produkcyjnym - Częstochowa, ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny z garażem oraz niezależnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Parchów

Parchów,dolnośląskie

1 100 000 zł161 m² 6 832,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Cichy, przestronny dom w spokojnej okolicy nad rzeką Szprotawą. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 5000 m do swobodnego zagospodarowania. Dom wybudowany w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karniów,małopolskie

1 199 000 zł203 m² 5 906,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

English below. Komfortowy dom z garażem i ogrodem | Karniów pod Krakowem | Bez dodatkowych opłat! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 949 800 zł245 m² 7 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Wyjątkowy Dom w w Pięknej zielonej części Milanówka z antycznym charakterem. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 900 zł140 m² 9 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Iwonicka

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł230 m² 9 129,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:177 m²

Eurovilla prezentuje kameralny, narożny segment na sprzedaż na Sadybie. 5 sypialni, 3 łazienki oraz salon o wysokości ponad 3 metrów. Dom do remontu! okolica Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Willowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 000 zł550 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom 500 m , 9 pokoi Konstancin-Jeziorna, ul. Willowa, blisko szkoły amerykańskiej Do wynajęcia przestronny, komfortowy dom o powierzchni 550 m , położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:45 m²

W witoszowie Dolnym domek parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 45m2. Zbudowany z cegły. Wewnątrz wydzielony pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Siedlce,mazowieckie

1 005 000 zł194 m² 5 180,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Dom wolnostojący w Siedlcach niedaleko centrum miasta w spokojnej i zielonej okolicy Siedlec. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta i do autostrady oraz tylko 1 godzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 280 000 zł150 m² 8 528,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dwa nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dąbrowy Górniczej - przy ul. Brzozowej , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

1 950 000 zł277 m² 7 039,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:508 m²

Marzysz by mieszkać w pięknym eko domu, w spokoju i ciszy, blisko natury, z łatwym dojazdem do pracy w Warszawie? Avenue Estate prezentuje spełnienie twoich marzeń: nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom został wybudowany w 1972 roku i posiada całkowitą powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

1 590 000 zł163 m² 9 766,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Polecam na sprzedaż klimatyczny Dom znajdujący się w Krażnicy Jarej Rok budowy 2009, położone jest na pięknej 31 ar działce około 8 km od granic Lublina. Wystawiony dom posiada zainstalowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł250 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m w prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 799 900 zł176 m² 10 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Piękny Dom ok. 177m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Dom o nowoczesnym wyglądzie, parterowy, z dwustanowiskowym garażem i dużym tarasem. Dom usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 070 000 zł135 m² 7 902,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący pod Grodziskiem Maz. w miejscowości Osowiec. Powierzchnia użytkowa domu 135,5 m2, działki 1060 m2. Funkcjonalny rozkład: parter salon wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 149 900 zł135 m² 8 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic. Lok.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł111 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem zlokalizowany przy ul. Myśliwskiej. Dom o powierzchni 111m2 z działką 2,5 arową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł91 m² 8 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. /Lokal nr 2, lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

1 949 900 zł160 m² 12 186,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa oferta parterowego domu na dużej, 15 arowej działce! Nieruchomość zlokalizowana jest w Zaczerniu, zaledwie 2 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nad Stawami

Lisewiec,pomorskie

750 000 zł118 m² 6 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Agencja westate oferuje Państwu energooszczędny dom w sercu natury, w nowoczesnym, piętrowym domu jednorodzinnym w Lisewcu, gmina Kolbudy. Osiedle Nad Stawami to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilara

Przyjaźń,pomorskie

1 499 000 zł125 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny dom bliźniak - Przyjaźń, kaszuby Lokalizacja: malownicze Kaszuby, miejscowość Przyjaźń (gmina Żukowo) Blisko Gdańska i Gdyni - 20 min do lotniska, szybki dojazd do S6, s7 i A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Joniny

Joniny,małopolskie

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż siedlisko z pięknym domem murowanym, położonym w miejscowości Joniny. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą polną co zapewnia ciszę oraz spokój. Dom, o unikalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czachówek

Czachówek,mazowieckie

1 100 000 zł370 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Rezerwacja Tylko u nas! Bezpośrednie połączenie do Warszawy do pkp Służewiec trwa jedyne 23 min., przystanek oddalony o 600 m od domu. I Ty możesz zamieszkać w cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbie

Dąbie,śląskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 621 m²

- dom piętrowy - użytkowe poddasze - dogodna lokalizacja - Oferujemy do sprzedaży dom o pow. użytkowej 180m2 , usytuowany na działce o pow. 7261m2 w Będzinie. Budynek częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Głogów Małopolski,podkarpackie

720 000 zł123 m² 5 845,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przezentuje Nowoczesny dom | Głogów Małopolski | 123 m | Garaż + 2 miejsca postojowe | Ogrzewanie pompą ciepła | Tylko 20 minut od Rzeszowa oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 040 000 zł122 m² 8 524,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż: przestronny bliźniak w Zabierzowie z piękną zagospodarowaną działką. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak z 2019 roku o powierzchni użytkowej 91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeromskiego

Mosina,wielkopolskie

685 000 zł106 m² 6 471,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Promocja świąteczna Tylko do 10 stycznia 2026! Cena Promocyjna 685 000 zł Cena Poza Promocja 779 000 zł Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

1 560 000 zł167 m² 9 355,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:610 m²

Zakup bez prowizji Na sprzedaż dom o powierzchni 166,74 m znajdujący się w Kobyłce. Możliwość prowadzenia biznesu lub uzyskania dochodu pasywnego poprzez wynajem części domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

2 999 999 zł365 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom 365 m2 | sprzedaż | działka 1400m2 | 2 999 999 zł I józefosław Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest luksusowa willa o powierzchni całkowitej 365 m (310 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Zagościniec,mazowieckie

500 000 zł128 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Atuty nieruchomości | Dom murowany | 68 + 60mkw | Budynek gospodarczy | Działka 516mkw | Cicha i spokojna okolica | Świetna komunikacja z Warszawą | Opis Mam przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielonek

Wielonek,wielkopolskie

690 000 zł89 m² 7 752,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą całorocznego urządzonego, czteropokojowego domu, położonego w malowniczej i spokojnej miejscowości Wielonek nad Zalewem koronowskim. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

490 000 zł86 m² 5 684,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w Szydłowie. Segment Środkowy Budynek na osiedlu domów jednorodzinnych, lokal o powierzchni 84,27 m , i powierzchni podłóg 86,2 m . Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 pokoje + poddasze | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek nad Wisłą

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

488 000 zł58 m² 8 442,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży domu o wielkości 58 m2, który łączy w sobie ciszę z bliskością natury. Położony zaledwie 1.5 km od dwóch malowniczych jezior, stanowi idealne miejsce dla osób.