dowolna

Domy

46 893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zagłoby

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł224 m² 9 370,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Gdyni oraz Trójmiejskiej Obwodnicy. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

3 500 zł125 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Dom do wynajęcia W leszczynach dla rodziny lub pod działalność! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu do wynajęcia posadowionego na parceli o powierzchni 1060 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mietków

Mietków,dolnośląskie

479 000 zł58 m² 8 258,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mietków - dzikowa, zaledwie 1,5 kw od zalewu działka O powierzchni 1500 M2, zabudowana całorocznym drewnianym domkiem parterowym 58 M2 Przedstawiam Państwu uroczą działkę zagrodową o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konopnica

Konopnica,lubelskie

1 299 000 zł337 m² 3 854,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowy dom z klimatem | Konopnica - boczna Alei Kraśnickiej | 7 pokoi | 337 m | 23 ary działki | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Raciborskiego

Żory,śląskie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:236 m²

Dom W żorach - raciborskiego 3, dzielnica kleszczówka Oferta na wyłączność! Powierzchnia całkowita: 180 m Powierzchnia użytkowa: 123,1 m Powierzchnia działki: 236 m rodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczuczyńska

Szamotuły,wielkopolskie

780 000 zł135 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Wyjątkowa okazja! Kupujący nie ponosi żadnej prowizji. Dodatkowo oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie doradztwa kredytowego skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy i sfinalizuj zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gierałtowice

Gierałtowice,małopolskie

481 320 zł69 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż apartament w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem w Gierałtowicach obok Zatora. Inwestycja Apartamenty Zbójecka - to komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mała Wieś

Mała Wieś,małopolskie

856 780 zł118 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

0% pcc | bezpośrednio od dewelopera Nowy dom w spokojnej okolicy blisko Krakowa i Wieliczki Jeśli marzysz o domu z ogrodem, ciszy, zieleni i jednocześnie szybkim dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Santocko

Santocko,lubuskie

3 500 zł112 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nietypowa zabudowa w zakątku wsi Santocko, gm. Kłodawa. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Ściany zewnętrzne domu wykonane w systemie wieńcowym z bali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cielemęc

Cielemęc,mazowieckie

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Malownicza działka z domem do remontu w Cielemęcu, blisko Siedlec! Oferujemy na sprzedaż urokliwą nieruchomość położoną w Cielemęcu, zaledwie 12 km od Siedlec. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Racławicka

Otwock,mazowieckie

1 559 000 zł148 m² 10 511,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Nowoczesny Dom w Zabudowie Bliźniaczej 148 m Centrum Otwocka Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w centralnej części Otwocka. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiełuszki

Długa Szlachecka,mazowieckie

1 349 000 zł174 m² 7 748,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:519 m²

1 349 000 zł | sprzedaż | 174 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | długa szlachecka | gmina halinów dostępne oba lokale! Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

834 900 zł131 m² 6 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Śrem,wielkopolskie

984 000 zł108 m² 9 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 280 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej działce w Śremie, z wydanymi warunkami zabudowy. Dom do zamieszkania: - 4 pokoje (salon z kominkiem i 3 sypialnie) - kuchnia z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudziczka

Rudziczka,śląskie

1 990 000 zł294 m² 6 759,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Piękny, nowoczesny dom W idealnym miejscu! Prezentuję Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż, wybudowany w 2021r, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 189,85 m2, usadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł168 m² 13 035,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak o bardzo wysokim standardzie! Jest to nieruchomość dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego bliźniaka, który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 360 000 zł333 m² 7 078,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży domów na kameralnym osiedlu wśród zieleni w podwarszawskim Kiełpinie, w gminie Łomianki i poczuj więź z naturą! Bez pcc Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłębanowice

Kłębanowice,dolnośląskie

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego o pow. około 125 m2 usytuowanej na działce liczącej 2200 m2 w Kłębanowicach - okolice Legnicy. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Koszalin,zachodniopomorskie

549 000 zł130 m² 4 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 179 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Biuro Nieruchomości remax Na Tropie ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży zabudowy z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sezamkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 295 000 zł330 m² 6 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

330 m nowoczesnej willi z ogrodem 600 m . Żerniki Wrocławskie, ul. Sezamkowa oferta premium To nie jest zwykły dom. To przestrzeń, która otula spokojem - dom stworzony dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

940 000 zł75 m² 12 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 75 m2 (pow. użytkowa 67 m2) z 65-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Lipiny

Nowe Lipiny,mazowieckie

569 000 zł80 m² 7 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:437 m²

Oferta dostępna tylko W naszej agencji! Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Nowe Lipiny w Gminie Wołomin. Blisko szkoła, sklepy, lokale usługowe, około 1,5 km do stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolec

Smolec,dolnośląskie

3 350 000 zł243 m² 13 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:875 m²

Dom doskonały | wysoki standard wykończenia i wyposażenia | wyjątkowo zadbany Gotowy do wprowadzenia - w pełni wyposażony (the English version is below) Jeśli szukasz domu, który jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Robakowska

Gościcino,pomorskie

849 000 zł148 m² 5 740,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 676 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Kompleks dwóch domów na dużej działce w malowniczym Gościcinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

785 000 zł142 m² 5 528,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną propozycję nabycia połowy bliźniaka. Pozostał już tylko jeden lokal. Budynek o łącznej powierzchni 142,3 m3 posadowiony na działce 603m2. Parter:88,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 395 000 zł257 m² 5 428,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny bliźniak na sprzedaż w Wiązownej - komfort i wysoki standard - Elewacja domu została już wykonana - Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ściejowice

Ściejowice,małopolskie

950 000 zł138 m² 6 862,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wolnostojący dom W sąsiedzctwie lasu I jezior - ściejowice gmina liszki N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 124,66 m2 posadowiony na działce 3 00 m2. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

929 000 zł170 m² 5 456,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji! dom energooszczędny! promocja do końca roku - 10.000 PLN na wybrane prace dodatkowe* Sprawdzony i solidny deweloper, który realizuje swoją kolejną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Krośnice,dolnośląskie

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Dom w malowniczej Dolinie Baryczy! Przemyślany układ funkcjonalny! Duża kuchnia, duże pokoje, osobno łazienka i wc! Możliwość zagospodarowania poddasza! Podstawowe informacje: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

850 000 zł176 m² 4 840,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Na sprzedaż: dom 175,6 m2 w Bystrzycy Kłodzkiej położony na działce 0,0577 ha Lokalizacja: bystrzyca Kłodzka Powierzchnia: 175,6m2 Pokoje: 5 Cena: 850 000zł Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,opolskie

729 000 zł89 m² 8 191,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położonej w spokojnej części Zawady. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort, energooszczędność i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 180 000 zł152 m² 7 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom - wysoki standard, świetna lokalizacja! bez pcc | bez prowizji Szukasz idealnego domu dla rodziny - gotowego do odbioru, komfortowego i w świetnie skomunikowanej okolicy? Ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkadowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł310 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom szeregowy przy Skarpie Ursynowskiej - Zamieszkaj na styku miasta i zieleni To miejsce, w którym codzienność zwalnia, a Warszawa staje się wygodna. Na styku Wilanowa, mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Narama,małopolskie

899 000 zł115 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowy dom stworzony do wygodnego życia wśród natury Narama | 115 m | Garaż Ogród 4 sypialnie Jeśli marzysz o miejscu, które łączy kameralny klimat z nowoczesnym stylem, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł198 m² 4 949,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym. Wzorowany na projekcie z kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rząśnia

Rząśnia,łódzkie

390 000 zł261 m² 1 495,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący w stanie surowym - otwartym o powierzchni użytkowej 147,2 m2 położony w dynamicznie rozwijającej się gminie Rząśnia - powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białowieża,podlaskie

3 900 000 zł400 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Sprzedaż całorocznego ośrodka wypoczynkowego z 54 miejscami noclegowymi w Białowieży. Przedstawiamy Państwu wspaniałą nieruchomość zlokalizowaną w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Blachownia,śląskie

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje wynajem wyjątkowego, przytulnego domu o powierzchni 62 m , położonego w spokojnej okolicy blisko natury, z szybkim dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 580 000 zł142 m² 11 087,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 109 m²

Dom o powierzchni użytkowej 142,5m2 położony w Oraczach z dala od głównej drogi, nad samym jeziorem Jachimowo - dom posiada linię brzegową jeziora oraz prywatny pomost. Posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 220 000 zł127 m² 9 606,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Iwiny luksusowy szereg Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 127 m2 w ciągu 6 szeregów na zamkniętym osiedlu. Parter domu - korytarz zamykany, hol ze schodami do drugiej kondygnacji,.