dowolna

Domy

46 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Okuniew

Okuniew,mazowieckie

1 549 710 zł257 m² 6 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu, gotowego do zamieszkania w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy, ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 170 000 zł156 m² 7 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 156m2. Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 690 000 zł166 m² 10 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Dolaszewo,wielkopolskie

589 000 zł92 m² 6 395,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o pow. całkowitej 92,1 m 2 , położony w Dolaszewie, przy ul. Kruczej. Dolaszewo / ul. Krucza Nieruchomość sprzedawana w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 800 000 zł360 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Elegancki dom z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Niemcza, blisko Bydgoszczy Jeśli marzysz o przestronnym, luksusowym domu w malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut od Bydgoszczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 182 m - ultraniska emisyjność, nowoczesne technologie, działka 1500 m - świebodzice-ciernie Cena: 1 499 000 zł - do negocjacji Najważniejsze atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pułaskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Agencja Dobrachata prezentuje: dostępny od już dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 75 m2 przy ulicy Pułaskiego w Grodzisku Mazowieckim. Dom: jest to oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 200 000 zł111 m² 10 810,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

| do sprzedania jest lokal mieszkalny, położony w 2-lokalowym budynku, posadowionym na 1000m2 działce w Łomiankach Dolnych. Każdy z lokali ma powierzchnię około 111 m2, udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

777 000 zł335 m² 2 319,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu nowa Atrakcyjna cena! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Oferta tylko w naszym biurze. Polecamy do sprzedaży budynek mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 099 700 zł200 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 850 m2, usytuowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 330 000 zł154 m² 8 635,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

1 330 000 zł I Sprzedaż I Dom jednorodzinny 154 m2 I Łoś I gm. Prażmów I pow. piaseczyński bez podatku pcc! bez prowizji! Gotowy dom! Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

719 000 zł109 m² 6 605,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

(Przedstawione zdjęcia mają charakter ilustracyjny i służą zaprezentowaniu koncepcji wykończenia.) Jeżeli szukasz jakości PREMIUM i najlepszej obsługi sprzedażowej ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 399 900 zł143 m² 9 776 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 nowoczesnego bliźniaka o powierzchni ok.143 m2 znajdującego się na pięknej działce o powierzchni ok. 430 m2, w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 500 000 zł800 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przedmiotem sprzedaży jest cała kamienica w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Cała kamienica składa się z 26 mieszkań, pełna własność nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Do wynajęcia przestronny dom z ogrodem w zabudowie szeregowej. Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu w dzielnicy Wojszyce. Dom jest jasny, przestronny oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czytankowa

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł418 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:172 m²

Opiekun oferty Tądel Tel.: Numer licencji: 30058 Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na Psim Polu o powierzchni 418 m2 przy ulicy Czytankowej. Lokalizacja: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

1 200 000 zł165 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Domy na sprzedaż Błonie, boża Wola okolice. Na sprzedaż dom na pograniczu miejscowości Boża Wola i Żaby , powiat grodziski , Gmina Baranów. Dom (co jest wyjątkowe w tej okolicy) został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 449 900 zł146 m² 9 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 150m2 usytułowany na działce 1055m2 w zielonej okolicy Osowca, z pięknym widokiem na prywatny staw! Rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dojazdów

Dojazdów,małopolskie

1 250 000 zł201 m² 6 209,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom znajdujący się w miejscowości Dojazdów (gmina Kocmyrzów - Luborzyca), położony na działce o powierzchni 744m2 z 2016 r. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

1 309 565 zł90 m² 14 550,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum i pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ten komfortowy dom na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Kiepury

Tarnów,małopolskie

695 000 zł193 m² 3 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 m²

Przestronny dom W zabudowie bliźniaczej tarnów, ul. Kiepury (krzyż) Powierzchnia -193 m Działka 4 ary Garaż Pomieszczenia gospodarcze Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

970 000 zł180 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 665 m²

Dom od osoby prywatnej, bez pośredników. Sprzedam dom w Mazańcowicach, blisko granicy z Bielskiem, położony w spokojnej okolicy, z bezpośrednim zejściem do lasu. Dom umożliwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny, zlokalizowany w pobliżu obwodnicy Niepołomic. Stan: wykończony, gotowy do zamieszkania. ok. 10 lat temu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł219 m² 16 011 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Jeśli myślisz o kupnie domu w Warszawie, zależy Ci aby ten dom był gotowy do zamieszkania a obok było dużo natury - zatrzymaj się przy tej ofercie, obejrzyj Video i przeczytaj opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

2 099 000 zł220 m² 9 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z antresolą. Zdjęcia przedsawiają wizualizacje - prosimy O wyrozumiałość! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 040 000 zł122 m² 8 524,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż: przestronny bliźniak w Zabierzowie z piękną zagospodarowaną działką. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak z 2019 roku o powierzchni użytkowej 91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Husarii

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

890 000 zł127 m² 7 016,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej olsztyn ul. Husarii Opis inwestycji Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Husarii w Olsztynie. Segmenty sprzedawane są jako lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

820 000 zł550 m² 1 490,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1673m2, zabudowaną budynkiem magazynowym wraz z częścią sanitarną. działka w drugiej linii zabudowy ok 60m od drogi głównej. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 299 000 zł151 m² 8 602,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:246 m²

Bliźniaki zlokalizowane w Iwinach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Turek,wielkopolskie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Domek o pow. użytkowej 120m2, zbudowany z cegły i kamienia, usytuowany na 6,5-arowej działce w mieście powiatowym Turek przy ul. Kościuszki. Dach domu dwuspadowy, pokryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

949 900 zł126 m² 7 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 150 000 zł225 m² 5 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom wolnostojący w Pruszkowie, w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu domów jednorodzinnych i niskich bloków. Budynek ma 3 kondygnacje; jest podpiwniczony i tam znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł155 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowe luksusowe osiedle twój nowy dom na białołęce Nowoczesna architektura, komfort, przestrzeń I piękna zieleń! O inwestycji: osiedle Waligóry to kameralna zabudowa w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł195 m² 9 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kryształowa

Banino,pomorskie

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż 3 kondygnacyjny szereg z basenem w atrakcyjnej lokalizacji blisko obwodnicy i lotniska jak i centrum Gdyni. Bezczynszowy, 4-pokojowy dom o powierzchni użytkowej 69,32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

817 000 zł320 m² 2 553,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Szczegóły nieruchomości: działka: 1520 m Powierzchnia całkowita: 320 m Powierzchnia domu: 204 m Powierzchnia zabudowy domu: 96 m Pomieszczenia: parter (1 kondygnacja): sypialnia (16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czyżew

Czyżew,podlaskie

490 000 zł283 m² 1 731,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Czyżew, woj. podlaskie Możliwa zamiana na mieszkanie w Piasecznie lub Pruszkowie! Na sprzedaż dom o powierzchni 283 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Złotniki

Złotniki,wielkopolskie

79 990 zł35 m² 2 285,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Rod Działka z Domkiem Murowanym 35 m Złotniki / Tęcza / Gmina Suchy Las Sprzedam rod z Domkiem, piwnicą, altaną i Szklarnią Złotniki 600 m od Kolei Metropolitalnej Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,małopolskie

1 485 000 zł240 m² 6 200,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowy dom przestrzeń i natura tuż pod Krzeszowicami Jeśli szukasz domu z charakterem miejsca, które łączy nowoczesny komfort z przytulnym klimatem i bliskością przyrody być.