dowolna

Domy

46 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbydniów

Zbydniów,małopolskie

595 000 zł100 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Tylko u nas znajdziecie Państwo tę ofertę. Proponujemy dużą działkę budowlano-rolną z południowa ekspozycją i widokami na szczyty Beskidu Wyspowego, która graniczy z lokalną ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świrydy

Świrydy,podlaskie

289 000 zł113 m² 2 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Sprzedam klimatyczne siedlisko z domem jednorodzinnym na Podlasiu - zapraszam na prezentację! meg Real Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny (do remontu) usytuowany na działce (nr geod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

819 000 zł148 m² 5 535,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr H4 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł160 m² 8 760,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikorzyn

Mikorzyn,wielkopolskie

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 95 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w gminie Ślesin zaledwie 40 metrów od linii brzegowej jeziora Mikorzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jastrzębia

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 880 000 zł150 m² 12 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony około 6 km od granic Wrocławia w Nadolicach Wielkich. Osiedle prywatnych domów jednorodzinnych zlokalizowane na uboczu miejscowości, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Potasze,wielkopolskie

1 199 000 zł244 m² 4 903,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Wygodny i przestronny dom wolnostojący, położony w malowniczej cichej okolicy w Potaszu, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Zielonki. Już od progu czujesz spokój - to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Turawa,opolskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domek letniskowy nad jeziorem Turawskim

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 290 000 zł144 m² 8 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Przedstawiamy Dom sprzedaży Przestronny Dom o powierzchni całkowitej ok. 194 m2, usytuowany na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o pow. ok. 1153 m2. Świetna lokalizacja w Milanówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 299 000 zł166 m² 7 814,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowa cena! jesli szukasz komfortowego domu dla swojej rodziny, to ten dom jest właśnie dla ciebie! lokalizacja: dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, na granicy Banina i Miszewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Opole,opolskie

720 000 zł83 m² 8 664,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Dostępne 5/10 domów. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Opolu na Osiedlu Malinka. Prawie 40-metrowy salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 150 000 zł86 m² 13 294,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 86,50m2 zlokalizowany w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Mirosławskiego. Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majowa

Dybów-Kolonia,mazowieckie

592 000 zł107 m² 5 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Marzycie o własnym domu w cenie mieszkania? Przedstawiamy projekt przytulnego domu całorocznego, który łączy w sobie nowoczesną architekturę, funkcjonalność i komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Janowska

Lublin,lubelskie

1 590 000 zł135 m² 11 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 135 m , w spokojnej cichej dzielnicy - Wrotków w Lublinie, przy ul. Janowskiej. Dojazd do centrum miasta zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 900 000 zł240 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Przestronny dom w stanie deweloperskim, idealny dla rodziny szukającej komfortu, spokoju i prywatności blisko miasta. 4 pokoje, salon z otwartą kuchnią, garaż i duży ogród to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr F o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Witam serdecznie, na sprzedaż dom jednorodzinny 2-lokalowy ze stajnią w okolicach miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Dom o powierzchni ok. 220 m na działce gruntu ok. 3300 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gryfino,zachodniopomorskie

790 000 zł149 m² 5 302,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego z działką 800 m2 wiele możliwości aranżacji. Na całkowitą powierzchnię wchodzi : piętro : -przedsionek , -toaleta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 199 000 zł148 m² 14 816,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 266 m²

* bez prowizji od Kupującego * * Dostępne tylko u Nas * Zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowego domu parterowego wraz z trzystanowiskowym garażem położonego w Jakubowicach Konińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łętownia

Łętownia,małopolskie

1 250 000 zł262 m² 4 770,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zdarzają się nieruchomości, które od razu budzą emocje. Dom o powierzchni całkowitej 262 m w spektakularnej lokalizacji i widokami zapierającymi dech, zlokalizowanym w Łętowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jordanów Śląski

Jordanów Śląski,dolnośląskie

1 280 000 zł126 m² 10 191,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Wyjątkowy dom w Jordanowie Śląskim Na sprzedaż piękny, wolnostojący dom położony w malowniczej okolicy Jordanowa Śląskiego. Nieruchomość o powierzchni 125,6m2 składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł167 m² 10 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Wał Miedzeszyński / dom 167 m2 / 5 pokoi/ taras/ garaż/ działka 256 m2 Atrakcyjny segment z bardzo ładnie zaaranżowanym ogrodem i solidnym tarasem ze świerka syberyjskiego. Na ogrodzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

589 000 zł150 m² 3 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Dom wolnostojący w centrum Maksymilianowa - idealna lokalizacja, ogromny potencjał! oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Pułtuska

Serock,mazowieckie

2 800 000 zł660 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 810 m²

Rezydencja z basenem nad Jeziorem Zegrzyńskim. 5 minut spacerem od plaży. Przepiękna rezydencja nad jeziorem Zegrzyńskim z wieloma możliwościami inwestorskimi. Dom ma ciekawą bryłę, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

1 030 000 zł168 m² 6 130,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:717 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Energooszczędny Dom dla Twojej Rodziny ? Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mam przyjemność zaoferować Państwu dom w Zgierzu - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przestronny Dom z Potencjałem 200 m , Duża Działka, garaże, stodoła, borkowo Szukasz komfortowego domu dla rodziny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojsławice

Wojsławice,śląskie

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do sprzedania dom jednorodzinny w miejscowości Wojsławice. Dom o wymiarach 10x11m, pow. ok 110m2. Dojazd drogą asfaltową. Dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 883 m²

Rezerwacja! wolnostojący dom W jastrzębiu-zdroju dzielnica zdrój Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojacy w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój o powierzchni użytkowej 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ożarowice,śląskie

600 000 zł158 m² 3 797,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 889 m²

Na sprzedaż - nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Powierzchnia domu: 158 m Powierzchnia działki: 1889 m Dodatkowe budynki: stodoła - 192 m Budynek gospodarczy - 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Kidów,śląskie

849 000 zł223 m² 3 814,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 080 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio. ** solary ** panele fotowoltaiczne ** ponad 14000 m2 działki Atrakcyjna nieruchomość położona w Jurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Oferta zarezerwowana Topowa lokalizacja Kłodawa, osiedle marzeń! Prestiżowa okolica w otoczeniu eleganckich domów jednorodzinnych, idealna dla wymagających. Bliskość lasu zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Janczewo

Janczewo,lubuskie

250 000 zł301 m² 831,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej - tzw. stan zero. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1051 mkw. położona przy ul. Długiej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Serock,mazowieckie

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w Serocku 180 m, działka 800 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł131 m² 8 307,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

CO sprzedajemy? Lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej w nowopowstającje inwestycji (14 domów/28 lokali) o powierzchni mieszkalnej 131,2 m2 + ogródek (226 m2). Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

933 000 zł128 m² 7 295,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Staszów

Staszów,świętokrzyskie

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży uroczego domu płacisz za 60m2 a masz 120m2 Dom w Staszowie to przestronny budynek, który oferuje sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dożynkowa

Zabrze,śląskie

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 155 m2 (wraz z pomieszczeniami przynależnymi), położony na dużej, zielonej działce o powierzchni 975 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze royal group nieruchomości Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina - Dziesiątej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

519 000 zł182 m² 28,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:943 m²

Dom z potencjałem, 182 m Wysoka Głogowska, działka 9,43 ar Cena- 549 000 zł Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w miejscowości Wysoka Głogowska (gm. Głogów Małopolski),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł558 m² 11 648,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 680 m²

Na sprzedaż obłędna rezydencja w dworkowym stylu na warszawskim Targówku wraz z dodatkowym domem dla gości. Nieruchomość składa się Z: 1. Głównego domu: na parterze ( wysokość.