dowolna

Domy

46 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Legnica,dolnośląskie

1 090 000 zł153 m² 7 105,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o własnym domu wśród zieleni, w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: nowe, kameralne osiedle w otoczeniu drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siewierz

Siewierz,śląskie

890 000 zł130 m² 6 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 969 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż zabudowaną działkę w centrum Siewierza. Działka o powierzchni 1,2969ha zabudowana od strony wschodniej domem jednorodzinnym, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

2 230 000 zł360 m² 6 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Dom z ogrodem - Warszawa, ul. Arkuszowa Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m , w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

360 000 zł390 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż duży, przedwojenny dom wraz z budynkiem gospodarczym -murowaną stodołą, krytą dachówką. Dom obejmuje 20 pokoi, z możliwością zaadaptowania kolejnych pomieszczeń. Dom wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dzidka

Żywiec,śląskie

690 000 zł247 m² 2 793,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej ok. 164 m , położony w spokojnej dzielnicy Żywca, zaledwie kilka minut od centrum. Budynek powstał w latach 70.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

935 000 zł96 m² 9 757,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

zmiana ceny! Komfortowy segment z ogrodem i niskimi kosztami utrzymania - idealny dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny segment w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

964 900 zł114 m² 8 464 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Dom w bardzo spokojnej zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 114m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni i lasów. Bardzo pozytywne-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelino

Strzelino,pomorskie

1 100 000 zł169 m² 6 506,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Dom wolnostojący z potencjałem w Strzelinie nowoczesność, przestrzeń i natura w jednym! Rodzaj nieruchomości: dom wolnostojący z dużym garażem, parter + użytkowe poddasze, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jantar,pomorskie

5 590 000 zł495 m² 11 292,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 822 m²

Oferta: nieruchomość premium funkcjonujący, nadmorski pensjonat w miejscowości Jantar na Mierzei Wiślanej. Nowy całoroczny obiekt, w idealnym stanie (oddany do użytkowania w połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł115 m² 11 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny segment ok. 115 m z ogródkiem w spokojnej okolicy - ul. Daleka, grodzisk Mazowiecki. Na sprzedaż przestronny i komfortowy segment o powierzchni ok. 115 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 150 000 zł355 m² 14 507 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:456 m²

Bliżniak dwa duże tarasy zieleń Wyględów to obszar Górnego Mokotowa, którego historia sięga XV-wiecznej wsi Wyględowo-Kościesze. W przeszłości na tym terenie znajdował się Fort Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łódź

Łódź,łódzkie

1 190 000 zł145 m² 8 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży - nowoczesny dom bliźniak W łodzi, złotno zakup od firmy bez podatku pcc I bez prowizji Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia domu: 145 m Powierzchnia działki: 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tatrzańska

Nowy Sącz,małopolskie

4 000 zł217 m² 18,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na wynajem: przytulny dom w zabudowie bliźniaczej z kominkiem, widokiem na góry i garażem położony w spokojnej części Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł127 m² 10 621,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nowoczesny dom szeregowy W kamienicy przy ulicy na zboczu - stan deweloperski, z ogrodem I garażem opis Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z dwoma mieszkaniami i ogromnym potencjałem | ul. Łąkowa, parcele Zacharzewskie | 1013 m działki Powierzchnia domu: ok. 160 m Działka: 1013 m Liczba pokoi: 6 Typ zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Klepacze

Klepacze,podlaskie

849 000 zł107 m² 7 934,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nowoczesny bliźniak 107 m - 2 niezależne mieszkania | Klepacze | Wysoki standard | 799 000 zł Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 107 m , zlokalizowany w Klepaczach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 750 000 zł870 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Przedmiotem sprzedaży jest rezydencja na Białołęce, w odległości 15 minut od centrum Warszawy. Cicha, spokojna okolica. Oferta idealna pod inwestycję typu Domu Seniora, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Karczma

Nowa Karczma,pomorskie

936 000 zł98 m² 9 551,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w Leszczynowcach_404' z ceną: 636 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

4 500 000 zł228 m² 19 706,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu niecodzienną nieruchomość - Kamienica w Dolnym Sopocie przy ulicy Grunwaldzkiej na działce o powierzchni 563m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przedmieście Dubieckie

Przedmieście Dubieckie,podkarpackie

299 000 zł170 m² 1 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Na sprzedaż dom i budynek gospodarczy w atrakcyjnej turystycznie okolicy. Dom murowany 170m2. Parter: -garaż samochodowy -kuchnia -kotłownia -komórka na opał -dwa pokoje Piętro: -kuchnia -trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaborów,mazowieckie

990 000 zł218 m² 4 541,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Zaborowie, gmina Leszno. Cicha i spokojna okolica zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Arcugowo

Arcugowo,wielkopolskie

999 000 zł80 m² 12 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Mam przyjemność przedstawić doskonale utrzymany dom położony w uroczej wsi Arcugowo z dojazdem asfaltowym, w bliskiej odległości od Niechanowa ( 2 km), gdzie znajdują się punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Plac Rybaków

Sopot,pomorskie

5 300 000 zł152 m² 34 776,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny w wyjątkowo historycznym miejscu przy Placu Rybaków w Dolnym Sopocie. Nieruchomość z działką 217m na Placu Rybaków, zlokalizowana 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kalinowskiego

Otwock,mazowieckie

11 500 zł238 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 871 m²

Otwock | kalinowskiego | wynajem | 237 m2 | dom wolnostojący | 11 500 zł Przedmiotem wynajmu jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 237 m2 (użytkowej 140 m2), z pięknym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Jabłonki

Stare Jabłonki,warmińsko-mazurskie

890 000 zł70 m² 12 763,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mamy przyjemność zaprezentować piękny, nowoczesny oraz energooszczędny dom na kameralnym osiedlu nad jeziorem na Mazurach. Powierzchnia całorocznego domu to 69,73 m z ponad 20-metrowym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosów

Kosów,mazowieckie

1 500 000 zł212 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni ok. 212 m2, położony w miejscowości Kosów (gmina Lesznowola), na dużej i ustawnej działce o powierzchni 1030 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 900 zł201 m² 7 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ,idealny dla Rodziny lub firmy. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 200m2 ,z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł157 m² 8 609,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nowa inwestycja w spokojnym, zielonym rejonie zabudowy jednorodzinnej. Dostępne są 3 komfortowe domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, każdy z własnym ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

920 000 zł92 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale z dużymi ogródkami w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

1 299 999 zł132 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości energooszczędny dom z pompą ciepła + fotowoltaiką 10 kw + rekuperacją + klimatyzacją wszystko W cenie! Postaw na komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

1 130 000 zł150 m² 7 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** wygodny dom wolnostojący *** *** klepacze *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z 2016 roku , zlokalizowany na obrzeżach Białegostoku w Klepaczach. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

697 000 zł74 m² 9 418,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Dom w kruszczykach 12_1078' z ceną: 467 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Augustów,podlaskie

2 000 000 zł220 m² 9 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem, stawem i tarasem zaledwie 300 m od jeziora Necko, augustów Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość dla osób ceniących komfort, przestrzeń i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

949 000 zł97 m² 8 567,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kronselkach_1062' z ceną: 621 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.