dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł285 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Eurovilla prezentuje obszerny, wolnostojący dom na wynajem na cele komercyjne w klasycznym stylu o powierzchni 285 m2.Dom posiada parter i piętro, garaż w bryle oraz ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

748 000 zł180 m² 4 155,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Makler nieruchomości Oferuje do sprzedaży dom usytuowany 15 km od Bydgoszczy w gminie Nowa Wieś Wielka. Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób pracujących w mieście, pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Unisław Śląski

Unisław Śląski,dolnośląskie

350 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Oferuję do sprzedaży przytulny dom w Unisławiu Śląskim. Dom posiada dwa niezależne wejścia. Był zamieszkiwany przez dwie rodziny. Jedna część wymaga odświeżenia, druga jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

799 000 zł122 m² 6 549,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Makler poleca Dom w Łochowicach powierzchnia działki około 620m. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 122m , użytkowa 100m.Składa się z salonu z aneksem kuchennym ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

720 000 zł121 m² 5 950,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Domy w zabudowie szeregowej przy ul. Prostej. Ogłoszenie dotyczy wewnętrznego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (oznaczone na rysunku nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Dostępne również domy z wiekszą działką Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeroka

Potęgowo,pomorskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z potencjałem w centrum Potęgowa atrakcyjna cena 399 000 zł Szukasz domu w spokojnej okolicy, z ogrodem i przestrzenią do realizacji własnych pomysłów? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drewnica

Drewnica,pomorskie

713 000 zł94 m² 7 585,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kamilaz273_187' z ceną: 583 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł74 m² 7 110,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie. Trwa przedsprzedaż, co oznacza najlepszy moment na zakup większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Narama,małopolskie

899 000 zł115 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowy dom stworzony do wygodnego życia wśród natury Narama | 115 m | Garaż Ogród 4 sypialnie Jeśli marzysz o miejscu, które łączy kameralny klimat z nowoczesnym stylem, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bramki,mazowieckie

1 400 000 zł172 m² 8 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 172 m , usytuowany na zadbanej działce 1390 m . Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej okolicy nowych domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 349 000 zł161 m² 8 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Obniżka ceny na nowy rok | nowoczesny dom Z ogrodem zimowym I jacuzzi Doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja, jak i miejsce do stałego zamieszkania. Przestronny i komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Robakowo,wielkopolskie

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Dom, który rośnie razem z Twoją rodziną - Robakowo Powierzchnia użytkowa domu : 215 m Powierzchnia całkowita: 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Psie Pole , okolica mały dom do wynajęcia. Polecam do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni około 80m2 położony w cichej , zamkniętej uliczce na osiedlu domów jednorodzinnych. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Boguchwała,podkarpackie

998 000 zł128 m² 7 830,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący położony Boguchwale. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy na działce o powierzchni 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Laskowa

Laskowa,małopolskie

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący 70 m | Laskowa, ul. Niwka | Widok, inwestycja, pompa ciepła, pełny opis matriałów - Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Laskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów

Korytów,mazowieckie

2 199 000 zł146 m² 15 082,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 502 m²

Numer oferty w biurze 91-63 Dom do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych! Polecam do sprzedaży bardzo dobrze utrzymany dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 000 zł130 m² 6 511 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Andrychów

Andrychów,małopolskie

1 990 000 zł370 m² 5 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

| na sprzedaż: wyjątkowy, zabytkowy dom z XVIII wieku w Andrychowie Oferujemy na sprzedaż unikalny, starannie odtworzony dom mieszczański z II połowy XVIII wieku , pierwotnie zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

898 900 zł129 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rekowo Górne

Rekowo Górne,pomorskie

880 000 zł69 m² 12 753,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:849 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w porzeczkach 2_967' z ceną: 560 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

858 900 zł119 m² 7 217,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w otoczeniu natury Kielce Na sprzedaż nowa, kameralna inwestycja obejmująca 14 nowoczesnych domów wolnostojących, zlokalizowanych w zielonej części Kielc, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł260 m² 10 192,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Dom w zabudowie szeregowej | Bruzdowa, wilanów Zawady | 260 m | Garaż na 2 auta | Ogród 150 m Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krasickiego

Mosina,wielkopolskie

849 000 zł104 m² 8 135,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Poszukujesz domu wolnostojącego z klimatycznym ogrodem na obrzeżach? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 200 000 zł170 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Bez prowizji! Bez pcc! Oferuję Państwu nową inwestycję w Kobyłce. Osiem domów w zabudowie bliźniaczej na Maciołkach. Na parterze, po przejściu przez wiatrołap, mijamy łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Częstochowa,śląskie

999 000 zł283 m² 3 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu znajdującego się w Częstochowie przy ulicy Sikorskiego/ róg św. Jana Dom składa się z dwóch oddzielnych mieszkań z osobnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowe domy! Kaźmierz, radzyny, super oferta! 0% Prowizji! Oferuję do sprzedaży nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i szeregowej na pograniczu Kaźmierza cena 599 000,-brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gościno

Gościno,zachodniopomorskie

435 000 zł80 m² 5 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej, położona w miejscowości Pławęcino, gmina Gościno, w otoczeniu zieleni i ciszy, zaledwie 800 metrów od jeziora. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamionka,mazowieckie

899 000 zł157 m² 5 726,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Witaj w miejscu, gdzie natura koi zmysły, a dom staje się przestrzenią prawdziwego życia. Gdzie śpiew ptaków, zapach trawy i szelest drzew to codzienność, a nie wyjątek. Tu czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

723 000 zł87 m² 8 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kruszczykach 3 (g)_1034' z ceną: 538 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Degi

Poznań,wielkopolskie

1 599 000 zł218 m² 7 334,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:109 m²

Jedyna oferta W swoim rodzaju. Osiedle różany potok W poznaniu wyjątkowa lokalizacja. NA sprzedaż dom dla firmy / rodziny / pod wynajem. Perfekcyjny stan techniczny. Szerokie możliwości dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

781 000 zł77 m² 10 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 555 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Pod lipką_340' z ceną: 511 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stawowa

Cianowice,małopolskie

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Dom wolnostojący Z garażem, wiatą oraz dużą działką ok. 198 m pow. Użytkowej / 230 m pow. Całkowitej domu lokalizacja: prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 199 999 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż Luksusowy dom w zabudowie szeregowej, karwiany 4 min od granicy Wrocławia - okolica Ołtaszyna Powierzchnia domu: 115 m | Powierzchnia działki: 375 m | Cena: 1199999 Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

1 069 000 zł101 m² 10 584,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Dom w kostrzewach 6_877' z ceną: 659 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

902 000 zł105 m² 8 590,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 2_982' z ceną: 656 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szałe

Szałe,wielkopolskie

939 000 zł226 m² 4 154,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom o łącznej powierzchni 226 m , położony na działce o powierzchni 890 m w spokojnej i atrakcyjnej miejscowości Szałe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkanocna

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł104 m² 11 954,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Home-Estate prezentuje na sprzedaż dwa lokale w kameralnej inwestycji jednorodzinnej (dom jednorodzinny dwulokalowy) z garażami w bryle budynku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przerwy-Tetmajera

Rydułtowy,śląskie

849 000 zł133 m² 6 383,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 133m2, położony na działce 631m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipinki

Lipinki,kujawsko-pomorskie

749 000 zł161 m² 4 659,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Komfortowy dom Z klimatem na kociewiu Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 160,75 m2, położony w urokliwej miejscowości lipinki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wymysły,mazowieckie

2 400 000 zł175 m² 13 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 147 m²

Witaj w sercu polskiej Toskanii, miejscu, gdzie natura koi zmysły, a dom staje się przestrzenią prawdziwego życia. Gdzie śpiew ptaków, zapach trawy i szelest drzew to codzienność,.