dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

865 000 zł110 m² 7 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

4 km od granicy Bielska-Białej. Dom o powierzchni 102,16 m położony jest na działce o powierzchni ok. 450 m , w cichej i spokojnej okolicy. Na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł73 m² 9 300 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 73 m z prywatnym ogrodem w inwestycji Przyjazne Janczewice komfortowe życie pod Warszawą. Dom rozplanowany jest na dwóch kondygnacjach, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 200 zł88 m² 9 400 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 88 m z prywatnym ogrodem w inwestycji Przyjazne Janczewice komfortowe życie pod Warszawą. Dom rozplanowany jest na dwóch kondygnacjach, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł73 m² 9 300 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł105 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Solidny dom jednorodzinny na działce 940 m Kozy, ul. Lipowa Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Kozach przy ul. Lipowej , usytuowany na działce o powierzchni 940 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł180 m² 4 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Dom po gruntownym remoncie (stan realny), zebrzydowice, powiat cieszyński, działka o powierzchni ok.756 m2, podpiwniczenie, duży garaż, 2 sypialnie, salon, jadalnia z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż - dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 360 zł170,42 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zielona Kuźnia Marzeń Twoje miejsce. Twój spokój. Twój dom. W sercu malowniczej Woli Worowskiej, wśród przestrzeni pełnych zieleni i historii, powstaje wyjątkowe osiedle Zielona Kuźnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72,70 m² 8 239,34 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Skrajny segment o powierzchni 72 m , z zachodnim salonem i narożnym ogrodem to miejsce, gdzie popołudniowe promienie słońca zatrzymasz dla siebie i rodziny. Z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł62,30 m² 8 330,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Dom o powierzchni 62 m , położony w głębi osiedla, to miejsce, gdzie cisza i prywatność stają się codziennością. Kameralny, zachodni ogródek umożliwia popołudniowy relaks na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72,70 m² 8 239,34 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł105 m² 5 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Na sprzedaż dom w Rybniku - Niedobczycach Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Niedobczyc. Dom został wybudowany w latach 60-tych. Solidna.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł260 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Eurovilla prezentuje wygodny i świeżo wyremontowany dom na wynajem o pow. 260m2 w doskonałej lokalizacji Mokotowa. W skład nieruchomości wchodzi m.in. salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Eco-chaty domy z bali na sprzedaż. Oferta ograniczona czasowo dla zdecydowanego inwestora w wyjątkowo okazyjnej cenie w kwocie 699 000,00 zł - stan - "surowy zamknięty plus". Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł101 m² 6 336,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Uwaga! Ostatni Apartament! Czy zastanawiasz się nad zakupem własnego domu ? Które będzie spełniało wszystkie Twoje marzenia? Fabryka Domów spomet S.A właśnie postanawia spełnić Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł143,50 m² 5 916,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko 10 minut od morza.TYLKO 10 min do USTKI! DOMY GOTOWE DO ODBIORU W I KWARTALE 2027 ROKU! KOMFORTOWY DUŻY DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM I WŁASNYM OGRODEM Powierzchnia 143,54m2! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł158 m² 6 645,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Są nieruchomości, które dają wybór. Ten dom daje konkretne możliwości. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony na działce o wielkości 1130m2 w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Akacjowa

Kąty Węgierskie

1 344 705 zł145,30 m² 9 254,68 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w inwestycji Nove Miejsce w Kątach Węgierskich. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Akacjowa

Kąty Węgierskie

1 419 874 zł144,30 m² 9 839,74 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Akacjowa

Kąty Węgierskie

1 344 705 zł144,30 m² 9 318,81 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł56 m² 10 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:193 m²

Sprzedam domek letniskowy w Rowach (blisko las i plaża). Raj dla miłośników przyrody i zwierząt 15 minut do morza przez sosnowy las! Rowy to turystyczna miejscowość nadmorska. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł87,63 m² 4 895,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom na sprzedaż Stanisławów | 1600 m działki | potencjał do ~170 m Biuro epj Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyjątkowy, wolnostojący dom położony w malowniczej, spokojnej i pełnej uroku części Świeradowa-Zdroju - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł125 m² 5 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | wysoki standard | ogród | spokojna okolica | prowizja 0%! Lokalizacja: tarnowskie Góry Typ nieruchomości: dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł171,08 m² 20 458,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż czteropokojowy apartament o pow. 171 m2, z niezagrożonym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 830 000 zł190 m² 14 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:276 m²

Bezpośrednia przecznica od Rynku Głównego Oficyna do generalnego remontu z prawomocnym pozwoleniem na nadbudowę i przebudowę. Obecnie powierzchnia 160 m2 składająca się z 4 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł190 m² 4 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł109 m² 11 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolny od zaraz. Oszczędny dom o powierzchni 109m2 który składa się z wiatrołapu , kuchni , salonu , 2 łazienek oraz 3 pokoi na poddaszu. Jest garaż murowany z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

1 295 000 zł225 m² 5 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Aktualizacja ceny! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 225 m , z garażem 2. stanowiskowym w bryle budynku, zlokalizowany na przedmieściach Stargardu. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł350 m² 12 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, indywidualnie zaprojektowany dom położony w Wilanowie, w wyjątkowo urokliwym miejscu, w pierwszej linii zabudowy od Lasu Kabackiego w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł195 m² 5 123,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

888 000 zł160 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł25,10 m² 12 669,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:201 m²

Nowa oferta. Na sprzedaż lokal mieszkalny / segment w Boszkowie. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 25,10m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł129 m² 6 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Nowa inwestycja zawoja przysiółek mętle. - budowa rozpoczęta. Oferta sprzedaży dotyczy działki wraz z jednorodzinnym całorocznym domem w stanie "surowym zamkniętym plus" z ogrodzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł101,61 m² 8 650,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Osiedle Więckowice etap II - gotowe domy zlokalizowane w Więckowicach gm. Zabierzów - tylko 13 km i 17 min od Galerii Bronowice w Krakowie, a od obwodnicy Krakowa tylko 7,5 km i 9.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł165,61 m² 12 982,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowoczesny, parterowy dom wolnostojący z 2023 roku, zaprojektowany indywidualnie na bazie projektu Miriam , na działce o powierzchni 1700 mkw. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł134 m² 6 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | ostani szereg skrajny | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł200 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 100 m²