dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Suwałki,podlaskie

497 000 zł510 m² 974,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2025 roku w stanie surowym zamkniętym - Suwałki osiedle Piastowskie (spokojna część Suwałk). Powierzchnia użytkowa domu: 98 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom 200 m | Klecina | ul. Marcepanowa ogród 325 m , potencjał, świetna lokalizacja. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 200 m , położony w cenionej, zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

710 000 zł165 m² 4 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Rezerwacja! umowa przedwstępna! rezerwacja! umowa przedwstępna! Przedmiotem oferty jest poddany generalnemu remontowi dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 136 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Garbno

Garbno,warmińsko-mazurskie

4 950 000 zł4 500 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:102 314 m²

Zespół dworsko- folwarczny na Mazurach. Nieruchomość z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym Zespół dworsko - folwarczny położony jest w północnej części wsi Garbno, w gminie Korsze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł94 m² 8 164 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:73 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment środkowy o powierzchni ok 94 m, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ujście,wielkopolskie

699 000 zł124 m² 5 647,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! ostatni wolny lokal! Na sprzedaż dom (lokal mieszkalny) w Ujściu - Wichrowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworzno,śląskie

1 050 000 zł370 m² 2 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o niepowtarzalnym klimacie, położony w sercu Jaworzna Śródmieściu przy ul.Wapiennej. Nieruchomość łączy styl lat 60. z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł97 m² 15 360,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Lokalizacja: przestronny bliźniak( połowa ) położony w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Krakowa, w Pychowicach. To idealne połączenie ciszy i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 500 000 zł451 m² 16 629,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:222 m²

Nowoczesna nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 450m , zlokalizowana w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego. Dom w stanie deweloperskim, do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczej okolicy Zaścianki. To idealne miejsce dla rodziny z dziećmi lub pary ceniącej sobie spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórna

Wieliszew,mazowieckie

1 599 000 zł315 m² 5 075,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Dzień otwarty! 17 stycznia ( sobota ) 2026 W godzinach 11.00-15.00 PREZENTACJE ODBĘDĄ SIĘ PO WCZEŚNIEJSZYM ZAREZERWOWANIU GODZINY, POZOSTAŁY WOLNE 11.45, 12.30, 13.15, 14.00 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

5 900 zł150 m² 39,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia przestronna nieruchomość typu rezydencjonalnego, 2 domy - bliźniaki na lubianym osiedlu Nowe Miasto. Dwa budynki 3-kondygnacyjne, o powierzchni każdy około 180 m2 ( z garażem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Szczodre,dolnośląskie

5 200 zł90 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Idealne dla pary lub singla! Dom w Szczodre o powierzchni około 90m2. Budynek mieszkalny składa się z dwóch pokoi - salon z aneksem kuchennym oraz sypialni. Budynek został z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

760 000 zł84 m² 8 994,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

1 590 000 zł238 m² 6 677,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula - Stary Paryż w najbardziej pożądanej dzielnicy. tuż przy lesie zdala od zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Staniątki

Staniątki,małopolskie

1 300 000 zł95 m² 13 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Jeśli szukasz domu gotowego do zamieszkania w zielonym otoczeniu , zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prezentowana nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej, który mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:72 m²

Nieduży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m 2 w Grójcu. Dom składa się z: parter: wiatrołap, kuchnia, pokój, 2 łazienki, kotłownia. Piętro: 3 pokoje Media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prosta

Jabłonowo Pomorskie,kujawsko-pomorskie

730 000 zł190 m² 3 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:758 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu o powierzchni użytkowej 139 m2, składający się z oddzielnej kuchni, salonu, pięciu sypialni, łazienki, wc, pralni, siłowni. Budynek wzniesiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skoczów

Skoczów,śląskie

1 100 000 zł270 m² 4 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 261 m²

Piękny dom pod skoczowem, gotowy do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 180 m2, z pięknie zagospodarowaną i ogrodzoną działką o powierzchni 22 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domatowo

Domatowo,pomorskie

619 000 zł150 m² 5 729,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Atuty: metraż domu: 122 m Metraż działki: 1018 m Dla kogo: rodzina poszukująca przestrzeni i ciszy, osoby ceniące naturęgaraż w bryle budynku + możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzywa

Szczuczyn,podlaskie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:835 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania dom wraz z budynkiem gospodarczym w świetnej lokalizacji Szczuczyna. Nieruchomość położona na działce o nr. geodezyjnym 1012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bramki

Bramki,mazowieckie

995 900 zł105 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

2 249 900 zł240 m² 9 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący na przepięknej działce O powierzchni 2300 M2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Dom Wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 240 m, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

1 710 000 zł214 m² 7 980,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2021 roku, położony w spokojnej i prestiżowej części Świlczy, z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strumykowa

Kępno,wielkopolskie

680 000 zł104 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:103 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 122 m2 na działce 0,0103 ha w centrum Kępna. Dom został wybudowany na koniec XIX w. Od roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

1 265 000 zł124 m² 10 201,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w stanie deweloperskim, w miejscowości Bolechowice, gm. Zabierzów, zbudowanego według projektu Archon "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

890 000 zł270 m² 3 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 340 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi gm. Choroszcz. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej S8, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

2 399 000 zł377 m² 6 363,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 647 m²

Polecam do sprzedaży duży dom o charakterze rezydencji położony w cichym i spokojnym miejscu tuż za północno - zachodnia granica Wrocławia. Komunikacja autobusowa podmiejska. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

467 000 zł62 m² 7 532,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

PCC 0% Bezczynszowe brak prowizji! Lokal - 62m + ogród + miejsce postojowe: 4 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogród Własny ogród Miejsce postojowe w cenie Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ruda Żmigrodzka

Ruda Żmigrodzka,dolnośląskie

1 259 000 zł224 m² 5 620,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Dom ze stawem - Dolina Baryczy, żmigród Polecam nietuzinkową nieruchomość z własnym zarybionym stawem położoną o 30 minut jazdy samochodem od Wrocławia S-5. Okolica bajeczna , stawy , lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Familijna

Bramki,mazowieckie

1 400 000 zł172 m² 8 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Bramki, w gminie Błonie, w powiecie warszawskim zachodnim. Dom, którego oferta dotyczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bialska

Janów Lubelski,lubelskie

325 000 zł130 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:239 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość na sprzedaż, położoną w samym centrum Janowa Lubelskiego, łączącą funkcję mieszkalną i usługową. Zabudowa: na działce o powierzchni 239.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dybowskiego

Malbork,pomorskie

839 000 zł184 m² 4 552,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, powierzchnia całkowita domu 184,30 m2, powierzchnia użytkowa 102,50 m2. Budynek jest podpiwniczony, z poddaszem. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle nad Jeziorem

Prusinowo,wielkopolskie

3 150 000 zł260 m² 12 115,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Rezydencja z imponującą antresolą 6,40 m przy jeziorze Jezioro Bnińskie | gm. Kórnik Wyjątkowa nieruchomość dla osób poszukujących harmonii pomiędzy nowoczesną architekturą, komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Korzkiewska

Korzkiew,małopolskie

1 680 000 zł198 m² 8 463,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 693 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w malowniczej Korzkwi, zaledwie kilka kilometrów od Krakowa! Ten urokliwy dom to idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 149 900 zł112 m² 10 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 807 m²