dowolna

Domy

46 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

349 000 zł264 m² 1 323,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Na sprzedaż wyjątkowa kamienica w Inowrocławiu przy ul. Poznańskiej 368 w okazyjnej cenie 349 000 zł. To niepowtarzalna okazja dla inwestora cała nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

568 000 zł85 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakrzów

Zakrzów,lubelskie

979 550 zł151 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Zakrzów. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 20 arów otoczonej wyjątkowym bogactwem przyrody Nadwieprzańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ciechanowska

Przasnysz,mazowieckie

13 500 zł198 m² 68,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest udział 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej, działce ewidencyjnej nr 886 obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kosów

Kosów,mazowieckie

1 575 000 zł182 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy, zapewniającej prywatność i kontakt z naturą, a jednocześnie oferuje bardzo dogodny dojazd do Warszawy. Bliskość tras S7, s8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 460 000 zł175 m² 8 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:865 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 175m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 865 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ogrodzieniec,śląskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Dom, który pachnie szczęściem 180 m natury, światła i spokoju Na życzenie wysyłam link do wirtualnego spaceru - proszę o kontakt. Wyobraź sobie poranek. Budzisz się w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 340 000 zł156 m² 8 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 155,87 m2, usytuowane na ładnej działce ok. 600 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Brwinowa. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niwka

Niwka,małopolskie

1 140 000 zł170 m² 6 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim minimalistyczna architektura w otoczeniu natury Dom położony na 11 arowej działce w miejscowości Niwka o pow.170 m, otoczony lasem sosnowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

21 900 zł550 m² 39,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:750 m²

Willa, 9 pokoi, 550 m , Konstancin-Jeziorna elegancka rezydencja z ogrodem, garażem i użytkowym poddaszem Do wynajęcia przestronna, komfortowa willa o powierzchni 550 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł161 m² 20 496,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż słoneczny, 161 m2 segment położony na starej Saskiej Kępie wraz z działką o powierzchni 193 m2. Dom składa się Z: parter ( 64 m2) 30 metrowego salonu z wyjściem na 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gryfino,zachodniopomorskie

949 000 zł205 m² 4 629,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Gryfinie - idealny dla rodziny szukającej komfortu i spokoju. Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brenna

Brenna,śląskie

1 200 000 zł155 m² 7 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w Brennej 155 m na 15 arowej działce. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Brennej, o powierzchni użytkowej 155 m, położony na malowniczej działce o powierzchni 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedliska

Siedliska,podkarpackie

410 000 zł117 m² 3 516,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 482 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwa w pełni samodzielne lokale mieszkalne zlokalizowane w budynku wielorodzinnym w miejscowości Siedliska, gm. Nozdrzec, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Suwałki,podlaskie

1 290 000 zł133 m² 9 699,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Na sprzedaż dom o pow. 133 m z antresolą i pięknym widokiem na jezioro oraz las, 15 km od Suwałk. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej, zagospodarowanej działce z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

579 000 zł201 m² 2 880,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Miękinia/dom wolnostojący/200m2/duża działka 2800m Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący - stan surowy otwarty - o powierzchni 200m2 usytuowany w wyjątkowej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 900 000 zł111 m² 17 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy ok. 111 m | Żółwin | blisko Lasu Młochowskiego | działka 1000 m. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.111 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Silno,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom, w doskonałej lokalizacji między Toruniem a Osiekiem. To idealne miejsce dla osób, które szukają rodzinnego azylu blisko natury, a jednocześnie cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Nowa Pogorzel

Nowa Pogorzel,mazowieckie

21 000 000 zł1 405 m² 14 946,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:95 900 m²

Dworek z filmu ,noce i Dnie" w okolicy Warszawy lokalizacja Posiadłość znajduje się w Nowej Pogorzeli, przy spokojnej trasie, w cichej i sielskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 780 000 zł184 m² 9 687,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Przed Państwem wyjątkowa okazja do zamieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta. Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej-segment środkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

540 000 zł92 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Średniej wielkości przytulny domek parterowy o pow. użytkowej 92 m , niepodpiwniczony, z użytkowym poddaszem. Parter to przestronna strefa dzienna o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalinowo

Kalinowo,mazowieckie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Działka budowlana zabudowana domem do remontu w luźniej zabudowie wiejskiej.Wspaniała lokalizacja do odpoczynku nieopodal lasu dębowego oaz mieszanego (30m) rzeka Narew (800m)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Masłów

Masłów,dolnośląskie

950 000 zł131 m² 7 251,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesna bryła budynku, funkcjonalne i przestronne wnętrza, oraz solidna jakość wykonania zapewniają najwyższy komfort użytkowania dla przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Przybysławska

Wola Przybysławska,lubelskie

1 198 700 zł180 m² 6 659,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 997 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Woli Przybysławskiej o powierzchni użytkowej wynoszącej 180 m2 wraz z budynkami gospodarczymi o powierzchni 300 m2 i 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł144 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

865 000 zł98 m² 8 826,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 93,08 m (pow. użytkowa) / 98,50 m (pow. podłogi), położony na działce 495 m . Wybudowany w 2025r. Dom łączy w sobie solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 699 990 zł187 m² 9 073,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 187,36 m2 wraz z oddzielnym garażem, położonego w samym sercu Góry Kalwarii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pocka

Lublin,lubelskie

1 296 448 zł150 m² 8 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż przestronny dom z 2000 roku o powierzchni 150,40 m wykończony w wysokim standardzie. Doskonała lokalizacja, cicha okolica w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 440 000 zł167 m² 8 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny Dom Parterowy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom parterowy łącznie o powierzchni ok.180 m2 posadowiony wśród pięknych terenów Żółwina na działce o pow. 800 m2 Zdjęcia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 149 900 zł135 m² 8 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic. Lok.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rostki

Rostki,warmińsko-mazurskie

520 000 zł148 m² 3 515,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:22 003 m²

NA sprzedaż Dom mieszkalny o pow. 147,9m2 na terenie o pow. 2,2003ha Rostki gmina Pisz Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 147,9m2 położony na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czastary,łódzkie

450 000 zł111 m² 4 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Skąd ta cena? A no .wszędzie jest drogo. Materiały drogie, działki drogie, usługodawcy jeszcze bardziej, a o daninach na rzecz Państwa to wspominać nie będziemy. Co wyróżnia to osiedle?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Toruńska

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący położony przy ulicy Toruńskiej 26a w Gniewkowie, w atrakcyjnej cenie 390 000 zł. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

1 199 000 zł225 m² 5 328,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość, położona w cichej okolicy na przedmieściach Choroszczy. Działka o powierzchni prawie 1400 m2 zabudowana domem wolnostojącym z bali drewnianych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyspiańskiego

Karpacz,dolnośląskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

*** oferta na wyłączność *** Wyjątkowa oferta - pięknie położona działka tuz przy Kruczych Skałach, otulona lasem, z szybkim dostępem do centrum Karpacza - zaledwie 15 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł127 m² 6 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo

Borkowo,pomorskie

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:972 m²

Klimatyczny dom na Kaszubach - Borkowo | jeziora, lasy, cisza Jeśli marzysz o miejscu, w którym natura zaczyna się tuż za progiem, a dom ma duszę i historię - ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Stokiem

Kraków,małopolskie

6 250 000 zł296 m² 21 090,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Willa pod stokiem Willa z zewnętrznym basenem 296,34 m | 21 arów | Taras 106 m | Prywatna strefa spa | Kraków tec Real Estate prezentuje Willę Pod Stokiem tec Real Estate jest oficjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąpino

Kąpino,pomorskie

1 390 000 zł140 m² 9 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 140 m2 z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym oddany do użytkowania w 2010r. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 957 000 zł396 m² 7 467,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom wolnostojący w Jakubowicach Konińskich, gm. Niemce na działce 1224m2. Część dzienna/ parter: - korytarz - pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu - sypialnia z łazienką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec

Solec,mazowieckie

1 120 000 zł165 m² 6 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:314 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czy zastanawiałeś się jak dużym obciążeniem są koszty utrzymania domu przy dzisiejszych cenach energii? Technologia energooszczędna izodom 2000 to do 55%.