dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

740 000 zł132 m² 5 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tarnów - piaskówka dom blisko Szkoły Muzycznej , Aguaparku - w stanie częściowo - deweloperskim, w prestiżowej, willowej dzielnicy- oferta domu stawia na prywatność i ciszę- dom.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł110 m² 6 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż wolnostojący, murowany dom z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku na spokojnym osiedlu Mickiewicza, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł90,04 m² 8 773,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Czersk (gmina Góra Kalwaria), ukończony w 2023 roku i nigdy nie zamieszkany. Ten klasyczny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł160 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Opis oferty Jeżeli kochasz ciszę i zieleń to ta oferta jest dla Ciebie Do sprzedaży wygodny dom jednorodzinny, raptem 10 minut od Częstochowy Powierzchnia użytkowa domu 132 m2 plus kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł148,68 m² 8 407,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom z widokiem na jezioro w wyjątkowej lokalizacji w Szczecinku! Nieruchomość położona jest zaledwie 50 metrów od linii brzegowej jeziora Trzesiecko, w spokojnej części Szczecinka.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł450 m² 3 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferta 0% od kupującego! Oferuję do sprzedaży dwukondygnacyjną kamienicę w Centrum Częstochowy. Na parterze 5 mieszkań typu M2 (pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój), na.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł70 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:884 m²

Oferujemy do sprzedaży dwa nieduże domy jednorodzinne, usytuowane na jednej działce, w spokojnej wsi Poczesna Zawodzie k/ Częstochowy. Jest to doskonała propozycja dla dwupokoleniowej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu parterowego całorocznego o pow. 100 m2 - dom na zgłoszenie- realizacja na terenie całej Polski w 3 mce na swoim gruncie. Wersja parterowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Koniecznie wykorzystaj spacer 3D aby w pełni poznać potencjał tej nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący obiekt noclegowy, łączący funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł400 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Prezentujemy Państwu rodzinny dom, położony na przepięknej zalesionej działce w Konstancinie Jeziornej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 400m, posiada przepiękny ogród umożliwiający.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł176 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Sucha Górna powiat polkowicki. Na zagospodarowanej działce o powierzchni 35 ar znajduje się duży dom , 2 garaże , pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni 86 m , położony w kameralnej i zielonej części Nowosolnej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, oferująca szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł180 m² 6 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:470 m²

Kupujący - prowizja 0% Dom z pięknymi panoramicznymi widokami na góry i jez.Żywieckie, blisko centrum miasta i wyciągów. Przedstwiamy ofertę sprzedaży podomu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł118,28 m² 7 177,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Numer oferty w biurze 91-166 Nieruchomość do szybkiego wydania! Polecam do sprzedania dom typu bliźniak w pełni podpiwniczony o powierzchni użytkowej 118,28 m2, całkowitej 220 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł84,10 m² 11 866,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie szeregowej ul. Sienna | Grodzisk Mazowiecki | rok budowy 2011 Na sprzedaż komfortowy i nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł206 m² 3 058,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Dankowice- dom parterowy z użytkowym poddaszem Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 206m2. Jeżeli cenisz sobie ciszę, spokój oraz kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł177 m² 7 062,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Lokalizacja - blisko wszystkiego, blisko natury Nieruchomość położona w Żukowie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, a jednocześnie w miejscu, gdzie cała infrastruktura jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż gotowy dom do zamieszkania o pow. 140 m2 w miejscowości Lipnica Wielka, gm. Jabłonka. Dom położony na działce o pow. 800 m2. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krawno

Krawno,warmińsko-mazurskie

1 249 000 zł180 m² 6 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Do sprzedaży posesja o pow.2500 m Posesja znajduje się na Mazurach w miejscowości Krawno między Mrągowem a Szczytnem, otoczona naturalną przyrodą, malowniczymi krajobrazami.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł80 m² 3 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Ksb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie remontu na dużej zielonej działce. Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie remontu, położony w Jędrzejowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł236,20 m² 2 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:715 m²

Kup bez prowizji! Dom o pow. użytkowej 236,20, działka o pow. 715 m2 położony w Jedlni Letnisko powiat radomski. Obecnie stan surowy zamknięty, ogrodzony. Posiada parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 360 zł276,10 m² 5 792,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom marzeń - Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20 Powierzchnia użytkowa domu: 162,1 m | Powierzchnia całkowita: 276,10 m | Działka: 1848 m | Rok budowy: 2014 | Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Białuń,zachodniopomorskie

680 000 zł148,51 m² 4 578,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł77 m² 11 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 77m2 zlokalizowany w Kozach przy ul.Macierzanki, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:62 000 m²

Na sprzedaż 200 letni dom, zbudowany z rudy, tzw. "Żelazne Domy z Puszczy Pyzdrskiej" w miejscowości Czarnybród. Województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Grodziec, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł207 m² 6 207,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

Piękny, nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący * Rudziczka *. Bardzo dogodny dojazd do centrum żor, okolica nowych domów. Tylko W solid taka oferta wyłączność Serdecznie zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Rybno, zaledwie około 250 metrów od Jeziora Przedeckiego. To propozycja dla osób, które szukają ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

Dom parterowy przy lesie | Wolnostojący| Rożnowo, ul. Żernicka | 805 m działki Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy, położony w spokojnej części Rożnowa przy ul. Żernickiej. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł580 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:724 m²

Do wynajmu przestronny dom, wykończony w wysokim standardzie, z garażem, piwnicą i 9-pokojami o pow. ok. 600 m2 położony na Wilanowie Niskim przy ul. Biedronki, położona zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 733 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 300 m 2 , wraz z 2 budynkami gospodarczymi, który usytuowany jest na działce o powierzchni 0,2733 ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł55 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom do kapitalnego remontu z dużym potencjałem - Debrzyca, gm. Głubczyce Szukasz dla siebie małego domku z działką, której nie trzeba kosić całymi dniami? Mam dla Ciebie super ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Ropczyce,podkarpackie

635 000 zł128,71 m² 4 933,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję wolnostojących domów parterowych z użytkowym poddaszem. Osiedle położone jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł146 m² 6 095,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Dom wolnostojący w Legnicy- osiedle Czarny Dwór Na sprzedaż oferujemy Państwu przestronny, jasny dom jednorodzinny- gotowy do zamieszkania. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł250 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:987 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 200 m , położony na ustawnej, płaskiej działce o powierzchni 984 m w spokojnej i zielonej części Czańca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

2 090 000 zł250 m² 8 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny Kołobrzeg, zieleniewo Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny II kondygnacyjny o powierzchni 250 m, położony w spokojnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł295,94 m² 6 078,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) całkowicie podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym, przekazany do użytkowania w 2004 r. Budynek w technologii tradycyjnej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Głoskowie koło Piaseczna położonego na pięknej działce o powierzchni 3800m2. Wyjątkowo atrakcyjne ukształtowanie terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł61,50 m² 8 081,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:808 m²

Maszków około 3 km za Michałowicami - budynek wolnostojący z wydzieloną garsonierą oraz garażem na działce o powierzchni 808 m2 + projekt budowy drugiego domu na działce - tj. dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł101,29 m² 6 506,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesna nieruchomość Premium w zabudowie bliźniaczej - Twoje wymarzone miejsce do życia. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckich domów zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok 150 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce 9 arów. Wokół domu znajdują się liczne nasadzenia, ogrodzenie czterostronne.