dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prosta

Klepacze,podlaskie

720 000 zł121 m² 5 937,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Domy w zabudowie szeregowej przy ul. Prostej. Ogłoszenie dotyczy wewnętrznego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (oznaczone na rysunku nr 19, 20, 21, 26). Cena 720 000,00zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

3 900 000 zł240 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Konstancja w Bielawie. Nieruchomość: prezentowana nieruchomość to piętrowy dom połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wczasowa

Kruklanki,warmińsko-mazurskie

520 000 zł121 m² 4 290,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Na sprzedaż dom w budowie na działce o pow. 1574 m2 w Kruklankach przy ul. Wczasowej Dom w trakcie budowy zlokalizowany w sąsiedztwie rzeki Sapiny oraz przy drodze prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł227 m² 14 317,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Elegancki, przestronny dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Wawrze. Nowoczesne wnętrza, spokojna okolica a także wysoka jakość wykończenia to jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagodowa

Karwieńskie Błoto Pierwsze,pomorskie

1 150 000 zł107 m² 10 747,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż dom inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom znajdujący się w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Nieruchomość posadowiona jest na działce wielkości ok. 26 i ma metraż ok.160m2, na którym wydzielono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 199 900 zł201 m² 10 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Brwinów | działka 865 m. Na sprzedaż oferowany jest dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 865 m, położony w Brwinowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 390 000 zł244 m² 5 692,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Możliwość zrobienia dwóch odrębnych mieszkań centrum dobrzykowic! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica Budynek budowany z suporeksu 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

839 000 zł200 m² 4 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Manufaktura Nieruchomości na sprzedaż przestronny dom o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trzemeszeńska

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

689 000 zł360 m² 1 913,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Kamienica w centrum Gąsawy z działką 1670 m2! Biuro Nieruchomości Makler przedstawia kamienicę na sprzedaż z 1876 r. zlokalizow aną w samym sercu Gąsawy przy ul. Trzemeszeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

1 400 000 zł136 m² 10 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gminie Kobierzyce Mam wyjątkową przyjemność zaprezentować atrakcyjnie wykończony, nowoczesny dom położony w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górka Narodowa

Kraków,małopolskie

1 753 764 zł174 m² 10 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny bliźniak z garażem, ogrodem i zielonym tarasem | Górka Narodowa | Kraków Cena: 1 753 764 zł Cena za m : 10 100 zł Planowane oddanie: czerwiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Gdańsk,pomorskie

3 700 000 zł269 m² 13 730,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Wyjątkowy dom w doskonałej lokalizacji - połączenie komfortu z naturą Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralne osiedle Grabówki k/wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 330 000 zł116 m² 11 465,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:85 m²

Gotowy do zamieszkania segment z ogrodem jasny, przestronny, dopracowany 116 m funkcjonalnej przestrzeni, prywatny ogród z tarasem, naturalne światło przez cały dzień i wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiewiórczyn

Wiewiórczyn,łódzkie

540 000 zł295 m² 1 830,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Szukasz domu tuż obok miasta, a jednak na jego obrzeżach? Zależy Ci na szybkim dojeździe do codziennych usług? A może budynki gospodarcze są dla Ciebie najistotniejsze? Jeśli tak - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Stara Iwiczna,mazowieckie

10 000 zł216 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Uwaga! do wynajęcia piękny nowoczesny dom - zarówno do zamieszkania jak i na działalność! Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 178 m2 ( + duży garaż) - wybudowany w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł210 m² 15 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Cena: 3 399 000 pln Wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w pierwszej linii Lasu Kabackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego oraz terenów zielonych rezerwatu przyrody. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

1 999 000 zł351 m² 5 697,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Bielska-Białej przy Cygańskim Lesie. Idealna propozycja dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

English version below sprzedam dom wolnostojący kraków swoszowice opatkowice dwa garaże działka 6,33 ar ogrzewanie podłogowe 4 sypialnie posiada panele słoneczne Do sprzedania dom: o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Farbiarska

Warszawa,mazowieckie

2 790 000 zł204 m² 13 676,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry. Dom wybudowany został w 2015 roku. Usytuowany jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

799 000 zł88 m² 9 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pszenno,dolnośląskie

349 000 zł122 m² 2 862,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Twoje miejsce pod Świdnicą - bliźniak w stanie surowym otwartym - Pszenno Biuro wombat nieruchomośc I z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł91 m² 13 689,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Elegancki segment z ogródkiem i poddaszem | 30 min do Warszawy | Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż bezczynszowa, wykończona w wysokim standardzie nieruchomość z ogródkiem, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 000 zł136 m² 7 701,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment zewnętrzny! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

990 000 zł193 m² 5 118,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

! oferta bez prowizji dla biura! - brak podatku pcc - Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją energooszczędnych domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w zielonej górze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Kraków,małopolskie

2 899 630 zł117 m² 24 855,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 644 m²

Oferujemy Państwu II-poziomowy dom o metrażu 116,66 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienkę, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Radonie

Radonie,mazowieckie

7 900 zł267 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 461 m²

Do wynajęcia ekskluzywny dom w miejscowości Radonie. Budynek bardzo funkcjonalny i przestronny. Budynek posiada sześć pokoi, dwie łazienki w tym jedna to pokój kąpielowy, dużą kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 740 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom o pow około 140 mkw składa się z: - dwa pokoje, - łazienka, - wiatrołap, - holl, - kuchnia. Na poddaszu: - dwa pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 040 000 zł122 m² 8 524,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Rezerwacja Na sprzedaż: przestronny bliźniak w Zabierzowie z piękną zagospodarowaną działką. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak z 2019 roku o powierzchni użytkowej 91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tymowa

Tymowa,dolnośląskie

269 000 zł150 m² 1 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko u nas! - Oferta na wyłączność! - Tymowa koło Ścinawy Oferujemy a sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej miejscowości Tymowa - koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 689 900 zł218 m² 7 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Wyjątkowy Dom na sprzedaż w Żyrardowie na bardzo ładnym Osiedlu Wschód. Twoje nowe miejsce do życia! Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 290 000 zł280 m² 17 853,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup nieruchomości nie wymaga zgody mswia (możliwość nabycia przez klientów spoza ue) Na sprzedaż świeżo wykończony, nowoczesny dom o powierzchni 280m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogówko

Głogówko,dolnośląskie

999 900 zł160 m² 6 245,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 888 m²

Szukasz energooszczędnego domu, z pompą ciepła, rekuperacją, podwójnym garażem i dużą działką? 3 sypialnie, piękna przestrzeń dzienna, otwarta nowoczesna kuchnia zachęca do gotowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

689 000 zł77 m² 8 979,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Osiedle Przy Puszczy - idealna propozycja dla osób, które pragną połączyć spokój życia, blisko natury z wygodą miejskiego życia. Osiedle Przy Puszczy- to kameralna inwestycja 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

949 000 zł131 m² 7 242,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:247 m²

Oferta zarezerwowana Dom z widokiem na Wartę przestrzeń, natura i komfort w jednym! Jeśli marzysz o życiu nad wodą, w otoczeniu zieleni i w komfortowych warunkach ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie - Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z ogrodem o po 57m2 Inwestycja znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 599 000 zł150 m² 10 667,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w zabudowie segmentowej o powierzchni całkowitej 149,9 m2 (z poddaszem 38,5 m2), 111,4 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 999 000 zł653 m² 12 251,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 134 m²

Krótki opis Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową rezydencję parterową o powierzchni 652,9m z całorocznym basenem wewnętrznym, zlokalizowaną w prestiżowej części Konstancina.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij