dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 809 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka Przezmark, woj. pomorskie, gm. Stary Dzierzgoń - Dom o powierzchni ok. 100 m - Działka: 4 809 m (0,4809 ha), ogrodzona, z osobnym wjazdem - Kontakt: 884 849.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 160 m . Wnętrze jest jasne i funkcjonalne. Na parterze znajduje się: przestronny salon (36m) z wyjściem na taras i ogród, kuchnia (10 m) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wilamowo

Wilamowo,warmińsko-mazurskie

1 599 000 zł102,48 m² 15 603,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Oferta: na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom rekreacyjny położony nad samym jeziorem w Wilamowie (gm. Małdyty). To miejsce, w którym natura spotyka się z komfortem idealne zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł150 m² 5 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 150 m2, usytuowanego na działce o powierzchni 660 m2 w sercu uzdrowiskowego Uniejowa. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł274 m² 3 645,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom w atrakcyjnej lokalizacji Gniezna, który z pewnością spełni oczekiwania zarówno rodzin, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł245 m² 5 302,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jantar - dom wczasowy z częścią mieszkalną, w którym morze jest na wyciągnięcie ręki. Jantarówka położona jest w osadzie rybackiej chętnie odwiedzanej przez turystów z Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł166 m² 5 120,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Przestronny, komfortowy dom w spokojnej i kameralnej okolicy. Na sprzedaż oferujemy dom parterowy o powierzchni całkowitej 166 m , położony na 7 arowej działce w Namysłowie,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł80,95 m² 9 141,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Osiedle domy W rokitnicy - ekologiczne domy Z dużym ogrodem!zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł204 m² 19 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy, nowoczesny oraz funkcjonalny dom na warszawskiej Augustówce. Dom jest wykończony z najwyższej jakości materiałów, stworzony z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł157,78 m² 2 218,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki. Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera ska1023 z portalu.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 000 zł882 m² 6 065,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom wolnostojący w Konstancinie Jeziornej, wybudowany został w 1994 r z przeznaczeniem na wynajem, była w nim prowadzona przez wiele lat działalność gastronomiczna znana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł177,25 m² 5 030,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom bliźniak w stanie deweloperskim w Strzeżenicach obok Mielna, blisko morza Nowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle, nowoczesna, minimalistyczna i elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł96,23 m² 7 783,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:87 m²

Nowa, kameralna inwestycja w Kowalach przy ul. Pałacowej. Osiem domów w zabudowie szeregowej powstaje w sąsiedztwie terenów zielonych, zaledwie 1,5km od wjazdu na obwodnicę zapewniającą.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł80,95 m² 9 141,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł402 m² 7 089,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 227 m²

Elegancka rezydencja z dużą działką | Koźmin | 3227 m | fotowoltaika | pompy ciepła Na sprzedaż reprezentacyjna rezydencja o ponadczasowej architekturze, położona w Koźminie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brzózki,zachodniopomorskie

1 700 000 zł124,93 m² 13 607,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Ofertą sprzedaży jest parterowy ,wolnostojący dom o nowoczesnym projekcie Bazylii 2 położony w pobliżu lasu. Brzózki to miejscowość w gminie Nowe Warpno zadbana ,czysta, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł132 m² 8 712,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 132 m , usytuowany na działce o powierzchni 2700 m2, w miejscowości Lubieszów zaledwie 3 km od Nowej Soli. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł121 m² 6 421,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom 121 m + poddasze 50 m | działka 300 m | 777 000 zł Cena: 777 000 zł tylko 6421 zł/m! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, wybudowany w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł90 m² 14 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:93 990 m²

Siedlisko nad Biebrzą 9,399 ha z potencjałem zabudowy! Jeśli marzysz o domu w sercu natury, w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego, wśród lasów i łąk ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł434,58 m² 4 694,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:827 m²

Na sprzedaż trzypak inwestycyjny w ramach nowoczesnego osiedla domów w zabudowie szeregowej. W skład pakietu wchodzą trzy segmenty: dwa skrajne oraz jeden środkowy, co stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,70 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:307 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159,70 m , położony na działce 307,30 m . Nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego i jest oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł126,44 m² 7 110,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Jeśli szukasz przestronnego, energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta - to oferta stworzona z myślą o Tobie. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł98 m² 6 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Aleja zaścianki | nowoczesne segmenty | bez prowizji Przedstawiamy Aleja Zaścianki - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, zlokalizowane w miejscowości Zaścianki.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł390 m² 4 356,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom w zabudowie szeregowej Rotmanka | ul. Topolowa ok. 390 m | 4 poziomy 390 m funkcjonalnej przestrzeni, rozłożonej na 4 kondygnacjach (3 piętra + poddasze ) idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł146,68 m² 4 567,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości imperium oferuje Państwu na sprzedaż komfortowy, przytulny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 147 M2 z ogródkiem zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł150,77 m² 7 620,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

CO sprzedajemy? Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 150,77 m , z ogródkami o powierzchni od 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł120 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i chcesz zamieszkać w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy siedlisko o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł126,50 m² 14 228,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej prestiżowych podwrocławskich przedmieść Bielanach Wrocławskich. Dom o powierzchni netto 126,5 m2 Powierzchnia działki: 450 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł4 675 m² 110,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 675 m²

Twój wymarzony dom w stanie surowym otwartym na dużej działce ze stawem Osiedle Poznańskie, powiat gorzowski, gmina Deszczno Szukasz miejsca, w którym możesz stworzyć swój azyl z dala.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 000 zł218 m² 14 215,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Jako Kupujący, jesteście Państwo zwolnieni z wszelkich opłat pośrednictwa cała inwestowana kwota trafia wyłącznie na zakup nieruchomości. Jednocześnie, zapewniamy Państwu profesjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł120 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Marzysz o domu w spokojnej, malowniczej okolicy z dużą działką i możliwością rozbudowy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż unikalna kamienica z lat 30. XX wieku zlokalizowana w ścisłym centrum Międzyrzeca Podlaskiego. Ta oferta skierowana jest do osób decyzyjnych. To nieruchomość dla inwestora, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł186,49 m² 2 627,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Tuszów Narodowy, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł130 m² 6 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na dużej, 11-arowej działce w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej. **parametry nieruchomości:** * Powierzchnia domu: ok. 130 m * Powierzchnia działki: ok.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:242 m²

Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najbardziej znanych miejscowości nadmorskich - Łebie (powiat lęborski). To wyjątkowe miejsce, otoczone morzem oraz jeziorami Łebsko.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 256 m²

Nowoczesny dom między lasem A miastem | 3256 m prywatności | blisko a1/a2 Są miejsca, które dają spokój, przestrzeń i oddech a jednocześnie pozwalają być w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł170 m² 3 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dom z charakterem w sercu zielonego Wodzisławia - ul. Romantyczna Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię śpiew ptaków, a wieczory spędzasz przy ciepłym blasku ognia.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł148 m² 4 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 564 m²

Super oferta! 0 % prowizji od kupującego! 116D! Stary Sącz obręb Cyganowice, wolnostojący dom w spokojnej okolicy! pow.148m2, działka 15,64 ar. Cena: 650 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowsza.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł130 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Nieruchomość położona w gminie Opatów, m. Waleńczów. Dom bardzo duży, licznie zagospodarowany pomieszczeniami, podpiwniczony, wymagający generalnego remontu. Działka szeroka.