dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

799 000 zł230 m² 3 473,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Ludzie od nieruchomości oferują dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Stary Kocin, gmina Mykanów. Nieruchomość w skład której wchodzi dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł166,23 m² 6 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica dom gotowy do zamieszkania Powierzchnia użytkowa budynku 128,34 + garaż 15,31 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł194,60 m² 9 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Wyjątkowy dom w sercu Sulejówka - przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego domu położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Szukasz miejsca, gdzie jedynym Twoim "powiadomieniem" będzie śpiew ptaków, a nie mail od szefa? Przedstawiamy siedlisko, które ma w sobie tyle historii, że gdyby ściany mogły mówić,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

| na sprzedaż 7 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 320 m2 (pow. użytkowej 230 m2 ) zlokalizowany na działce o powierzchni 810 m2 w Milanówku, powiat grodzki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł125 m² 6 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowoczesny dom Onyks komfortowa przestrzeń dla Twojej rodzinyna sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny Onyks o powierzchni 117 m , zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom szeregowy | Borowiec ul.Janusza Korczaka| 90 m2 | ogródek | bezczynszowy. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 90 m2, zlokalizowany w Borowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł153 m² 6 986,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Żernikach Małych idealny dla osób, które chcą połączyć spokój i prywatność z szybkim dojazdem do Wrocławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

849 000 zł280 m² 3 032,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dom wielopokoleniowy! do biura! Idealny dom dla dużej rodziny wygodna przestrzeń dla kilku pokoleń! A może inwestycja ? To świetne rozwiązanie pod kwatery Zapraszam do oferty domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł280 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 154 m²

Duży dom jednorodzinny i garażem dwustanowiskowym w bryle budynku położony na działce o powierzchni 2154 m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia miejsce na odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł150 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przytulny bliźniak - radom/glinice Dom o powierzchni 150m2 położony w spokojnej bocznej uliczce, świetnie skomunikowany z centrum miasta. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł162 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:95 m²

Został ostatni dom. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat Powierzchnia całkowita: 162,00 m Liczba kondygnacji: 2 + doświetlone poddasze z betonowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł100 m² 4 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący | wola zgłobieńska | 100,01 m | działka 1239 m Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł500 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

NA sprzedaż piękna posiadłość Z dwoma domami I basenem W gorzowie wielkopolskim na obrzeżach miasta! działka 20a. ***biura*** Na sprzedaż atrakcyjna posiadłość, składająca się ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 001 zł287,81 m² 5 177,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 131 m²

Dom wolnostojący - Budachów - Gmina Bytnica Powierzchnia całkowita : 287,81 Powierzchnia użytkowa: 249,26 Powierzchnia działki: 2131 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł500 m² 2 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Ogrodzona Rezydencja: dom z potencjałem inwestycyjnym 150 m2 + 3 budynki parterowe | działka 3000 m | działalność gospodarcza, hotel, klinika, ośrodek edukacyjny. Umowa na Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom z dużą działką 3200 m Przeuszyn blisko Opatowa Master House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Przeuszyn, gmina Ćmielów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 050 000 zł154 m² 13 311,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Wyjątkowa nieruchomość w środku Parku Krajobrazowego. Kameralne osiedle domów wolnostojących w otoczeniu jezior, lasów i pól Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego projektu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł119,78 m² 6 002,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

W sprzedaży parterowy dom wolnostojący wykonany z bali, położony na 11.5 arowej działce, w znakomitej lokalizacji, zaledwie kilka minut od ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w stanie deweloperskim | Sadowie. Dom o pow. użytkowej 116 m.kw. składa się z dwóch kondygnacji: - parter: salon z aneksem kuchennym o pow. 48 m.kw., wiatrołap, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł212 m² 4 051,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferta tylko unas Białe Błota Dom bliźniak, parter wybudowany w 1990 roku. a piętro domu w 2000 roku, dach dwuspadowy pokryty blachodachówką. Budynek ma pozwolenie na przebudowę.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł199,11 m² 2 486,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 217 m²

Budynek z dachem kopertowym z lat siedemdziesiątych składający się z dwóch kondygnacji parteru i sutenery. Na podwyższonym parterze mamy pięć pokoi i widna kuchnia, spiżarka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł98 m² 13 265,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położony we Wrocławiu przy ul. Kamienieckiej, budynek budowany z pustaka, docieplony styropianem. Dach pokryty dachówką. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 134 000 zł147,95 m² 7 664,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Dom gotowy do zamieszkania! Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł109 m² 9 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy ok.109 m | działka ~1000 m | Bartoszówka | 25 min do Warszawy Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł82,78 m² 5 496,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w wyjątkowej lokalizacji na Podgaju (nochowo). To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł149 m² 1 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Przedstawiamy Państwu do zakupu nieruchomość z rozpoczętą budową bardzo atrakcyjnego jednorodzinnego, wolnostojącego, parterowego z poddaszem użytkowym domu, o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł330 m² 4 542,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:584 m²

Na sprzedaż: dom z funkcjonującą firmą - Supraśl | Idealny do życia i prowadzenia działalności Firma działa prężnie od 2002 roku, rozlewnia wody, właściciel przekazuje bazę kontaktów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł74,60 m² 8 699,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:69 m²

Zielone zacisze II - budynek B / apartament B2 ostatni apartament Z II etapu budowy Inwestycji Zielone Zacisze. Ukończoną realizację pierwszego i drugiego etapu (4 budynki - już.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:265 m²

| okazja! Mały dom do remontu w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle mieszkaniowe Mickiewicza w Białymstoku Jest to jedna z najlepszych lokalizacji w mieście według opinii naszych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł261 m² 3 061,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o domu, który łączy spokój natury z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową willę z 2014 roku w Bierzwniku, położoną zaledwie spacer od jeziora. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

135 500 zł100 m² 1 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

O więcej informacji proszę dzwonić na podany numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł121,68 m² 4 684,42 zł/m²