dowolna

Domy

46 889 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 889 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Mosty,pomorskie

1 149 000 zł135 m² 8 518,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Tylko w miocasa! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,89m2 usytuowany na działce o powierzchni 317m2 Dojazd oświetloną, asfaltową drogą. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Niepruszewo,wielkopolskie

739 000 zł70 m² 10 527,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 70,2 m . Zlokalizowane w spokojnej i cichej części Niepruszewa. Nieruchomość została wybudowana w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Letniskowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

1 299 999 zł306 m² 4 250,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż Adres: ul. Letniskowa , Wola Kopcowa, gmina Masłów Działka: 1000 m , działka w pełni uzbrojona media doprowadzone (woda, prąd, kanalizacja), brak przyłącza gazowego. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Huta Żabiowolska

Huta Żabiowolska,mazowieckie

819 900 zł125 m² 6 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Dom , 1/2 Bliźniaka. Piękna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w okolicy Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

999 000 zł115 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Segment / lokal w bud. 2 lokalowym/ jak dom z garażem | bliźniak segment prawy| ok. 115 m2 | 4 pokoje | powierzchnia bez garażu i kotłowni ok 93 m2 działka ok 3 ary gmina Wielka Wieś | 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 999 000 zł220 m² 9 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwały

Boguchwały,warmińsko-mazurskie

849 000 zł267 m² 3 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 998 m²

Biuro nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż działkę z domem i domkiem w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Działka 2998 m2 z domem parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów A

Korytów A,mazowieckie

950 000 zł120 m² 7 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom wolnostojący w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 120 m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tuwima

Malbork,pomorskie

560 000 zł166 m² 3 368,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Oferta: na sprzedaż dom z dużym potencjałem, położony przy spokojnej, ślepej ulicy. To miejsce dla osób, które szukają ciszy, prywatności i przestrzeni, którą można urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowa Wieś,mazowieckie

1 450 000 zł165 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Budynek mieszkalno - usługowy w doskonałej lokalizacji! Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 165 m2, zlokalizowany w miejscowości Nowa Wieś pod Pruszkowem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rędzińska

Częstochowa,śląskie

800 000 zł390 m² 2 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Częstochowa - Wyczerpy, do sprzedania dwa domy w cenie jednego. Okazja! do sprzedaży dwa domy W cenie jednego! Do sprzedania dwa domy z pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

198 000 zł50 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Domek drewniany z dużym tarasem do kapitalnego remontu na działce 1200 m2. Dom składa się z salonu z kominkiem, dwóch sypialni, kuchni i łazienki. Do salonu przylega duży kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

2 429 000 zł279 m² 8 706,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim + dwie działki (16 arów + 9,7 ara) - Tomaszowice k. Krakowa | oferta na wyłączność realdom Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kolejowa

Syców,dolnośląskie

1 900 000 zł275 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, przestronny dom o pow.275 m2 na działce ok. 38 arów.Syców, ul. Kolejowa. Prezentowana nieruchomość to willa z 1930 roku położona w Sycowie przy ul. Kolejowej, to niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żukowo,pomorskie

3 000 000 zł175 m² 17 183,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 069 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony na dużej działce o powierzchni 9069 m , w otulinie lasu, zaledwie kilka kroków od malowniczego Jeziora Głębokiego. Idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

188 000 zł50 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:704 m²

Do sprzedania działka rekreacyjna z domem letniskowym w Jadwisinie. Wspaniałe miejsce do odpoczynku i rekreacji. Malowniczo położona nad Zalewem Zegrzyńskim w okolicy rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

1 980 000 zł380 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 007 m²

Dom Z potencjałem-komorniki,- 8-10 pokoi, czytelny adres, może być pod działalność Dom wolnostojący położony w bardzo dobrze skomunikowanej części Komornik. Idealny pod wynajem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 180 000 zł86 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący, przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł116 m² 9 893,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przepiękny i funkcjonalny budynek złożony z 3 segmentów w pożądanej centralnej części Bydgoszczy czeka na właściciela! Nowa oferta w Biurze Forma Nieruchomości! Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 299 900 zł288 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rynek

Koluszki,łódzkie

9 900 zł200 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny i luksusowy dom, piętrowy i podpiwniczony o powierzchni 200 m2, położony na działce 750 m2 (możliwość wynajęcia dodatkowo działki obok kolejne 750 m2 z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białośliwie

Białośliwie,wielkopolskie

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 886 m²

Marzysz o miejscu, w którym mógłbyś żyć w zgodzie z naturą, z dala od zgiełku, w otoczeniu lasu? Oto nieruchomość, w której odnajdziesz wewnętrzny spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego lokalu mieszkalnego w budynku szeregowym. Segment o powierzchni użytkowej ok 110m 2 , (całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipie Góry

Lipie Góry,lubuskie

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

*** nowa niższa cena 580.000 zł *** Dom z Pracownia Gastronomiczną i Panelami Solarnymi w Spokojnej Okolicy Strzelec Krajeńskich Oferujemy na sprzedaż poniemiecki dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania jest środkowa 100 m2 szeregówka , dwupoziomowa z wykończonym poddaszem użytkowym i ogrodem 250 m2. Do domu przynależą dwa miejsca postojowe. W ogrodzie jest altanka. Na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

1 055 000 zł125 m² 8 464,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 930 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż nowy, wyjatkowy dom z 2022 roku, położony w odległości 5 minut od centrum Łabiszyna. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

799 000 zł89 m² 8 977,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam do sprzedaży pięknie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Zakrzewie. Dom o powierzchni 89 m2 na działce ok 190 m2, położony jest na małym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

1 690 000 zł168 m² 10 059,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 075 m²

Nowoczesny dom z dużą działką i ogrodem - Wilkowice, 168 m , działka 30arów! Sprzedam wyjątkowy dom jednorodzinny położony w dobrze skomunikowanej części Wilkowic, zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rydzyna,wielkopolskie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom po generalnym remoncie Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 151 m2 (powierzchnia użytkowa 110 m2) na działce o powierzchni 640 m2. Cena sprzedaży wynosi 799,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 109m2 z dużym ogrodem 4.6ary oraz garażem w bryle budynku. Inwestycja składa się tylko z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

635 000 zł95 m² 6 656,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Rezerwacja! Już gotowy dom w inwestycji "czeremchowa - Płoty" > odbiór kluczy jeszcze w tym roku > w cenie zagospodarowanie terenu, ogrodzenie działki, ścieżki i dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 999 000 zł220 m² 9 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W czerwcu / lipcu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dworcowa

Gliwice,śląskie

5 900 000 zł2 300 m² 2 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z sprzedaży całej kamienicy. Kamienica na parterze ma 3 lokale użytkowe, z czego obecnie wynajęty jest jeden, a dwa są dostępne do najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Łaziska Górne,śląskie

1 000 000 zł160 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Niezwykła nieruchomość dla artystów Sprzedajemy niezwykłą nieruchomość która idealnie nadaje się dla osób o artystycznej duszy. Budynek 4 letni obecnie użytkowany przez Artystę rzeźbiarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zabierzów,małopolskie

1 570 000 zł160 m² 9 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Jeśli szukasz domu, który daje i komfort codzienności, i oddech natury ta nieruchomość w pobliżu Zabierzowa będzie bardzo mocnym kandydatem. Wolnostojący dom o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwaliowa

Kościerzyna,pomorskie

1 899 000 zł238 m² 7 978,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny i przestronny dom jednorodzinny w atrakcyjnej lokalizacji - zachodniej cześci Kościerzyny. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej zdjęć okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żurawia

Nieciszów,dolnośląskie

1 450 000 zł191 m² 7 607,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 153 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lipowo

Lipowo,mazowieckie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowy bliźniak W lipowie zakup bez pcc Na sprzedaż nowoczesny bliźniak 140 m2 w stanie deweloperskim położony w gminie Wiązowna. Parter 71 m2 Funkcjonalna strefa dzienna obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

710 000 zł82 m² 8 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom bliźniak w otulinie lasu idealne miejsce dla rodziny! Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 80 m, położony na działce 375 m wśród zieleni.