dowolna

Domy

46 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dobieszków

Dobieszków,łódzkie

934 277 zł122 m² 7 637,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia. Osiedle przeznaczone jest dla ludzi szukających ciszy i spokoju z dobrą komunikacją z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2004 roku, położony w cichej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. Rozkład: -6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

870 000 zł190 m² 4 571,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom jednorodzinny w świetnej lokalizacji Jasionka Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2019 roku, zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Jasionce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Gdańsk,pomorskie

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Warszawa,mazowieckie

1 523 635 zł132 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 132,49 m2 z ogrodem 163 m2 usytuowany na nowopowstającym osiedlu Kołodzieja Residence. Budynek znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garbatka

Garbatka,mazowieckie

1 066 000 zł154 m² 6 922,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

1 066 000 zł I sprzedaż I 154 M2 | połowa bliźniaka | działka 430 m2 I garbatka I gmina lesznowola bez podatku pcc! 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bednarska

Dobrzewino,pomorskie

1 599 000 zł390 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Wielkanocna okazja dom w cenie mieszkania - umów się na prezentację w Poniedziałek Wielkanocny! Nie odkładaj decyzji o większym metrażu na później. 144 m powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutek

Lutek,warmińsko-mazurskie

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Dom całoroczny w pierwszej linii zabudowy od jeziora - Lutek k. Olsztynka, mazury Na sprzedaż urokliwy, całoroczny dom położony w malowniczej, rekreacyjnej miejscowości Lutek, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Niedźwiedzi Róg,warmińsko-mazurskie

2 400 000 zł230 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem gościnnym - Niedźwiedzi Róg Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej mazurskiej miejscowości Niedźwiedzi Róg , zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 800 zł125 m² 6 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

449 000 zł126 m² 3 563,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Jaworzynie Śląskiej. Świetna cena! 449 000zł do negocjacji Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzywaczka,małopolskie

979 000 zł150 m² 6 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w Krzywaczce blisko Krakowa, w otoczeniu natury Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch nowoczesnych domów jednorodzinnych wolnostojących, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słabomierz

Słabomierz,mazowieckie

2 799 900 zł281 m² 9 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podgórna

Janikowo,wielkopolskie

899 000 zł95 m² 9 485,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 95 m - nowoczesny i przytulny, stworzony dla rodzin Marzysz o domu z ogrodem, w którym każdy znajdzie swoje miejsce? Ten projekt łączy funkcjonalność, nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świebodzice,dolnośląskie

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować komfortowy dom wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym zlokalizowany na jednym z osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tadzino,pomorskie

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy całoroczny | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kąkolowa

Warszawa,mazowieckie

1 680 000 zł120 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Warszawie we wschodniej części Radości, przy ul. Kąkolowej 72b. Dom o powierzchni ok. 120 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Reformacka

Wieliczka,małopolskie

4 900 zł93 m² 52,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować komfortowy 4-pok. dom w zabudowie szeregowej z dużym ogródkiem w cichej i zielonej okolicy w Wieliczce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,mazowieckie

2 300 000 zł151 m² 15 191,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w doskonałej lokalizacji - Michałowice-Osiedle. Najważniejsze informacje: powierzchnia domu: 151,4 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Droga Słowackiego

Rokitnica,pomorskie

646 500 zł88 m² 7 346,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez dodatkowych kosztów! cena do negocjacji! Funkcjonalne domy szeregowe! Inwestycja w Rokitnicy, na granicy Pruszcza Gdańskiego. W ofercie osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 299 000 zł105 m² 12 339,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Iwiny pod Wrocławiem Powierzchnia domu:użytkowa 105,27m , całkowita 122.18 m | Działka: 272,41 m | Opcjonalne poddasze: 29,30 m Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 069 900 zł161 m² 6 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:879 m²

Makler poleca I tylko U nas! Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Przyłęki zaledwie 15 minut samochodem od centrum Bydgoszcz. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 400 000 zł125 m² 43 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący na Zielonej Sadybie z unikatową działką o powierzchni 930m2 w urokliwej lokalizacji. Wolnostojący dom na Sadybie położony na bajkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bronisławów

Bronisławów,mazowieckie

749 900 zł98 m² 7 652,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom w Bronisławowie komfort i spokój blisko Warszawy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 98 m, położony na dużej działce ok. 1100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopernika

Ługwałd,warmińsko-mazurskie

1 189 900 zł150 m² 7 932,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Dom, który definiuje komfort, kulturę i folklor. W historycznej i spokojnej wsi Ługwałd, położonej 10km od serca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 990 000 zł430 m² 18 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie Luksusowy, nowoczesny, w pełni urządzony w nowoczesnym stylu dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 430 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 990 000 zł430 m² 18 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł88 m² 16 931,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Villa Mikołajki to dwa nowoczesne domy jednorodzinne położone na końcu promenady w Mikołajkach. Domy będą miały przepiękny widok na jezioro mikołajskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Imielin,śląskie

1 498 000 zł251 m² 5 956,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam na Dzień Otwarty! W sobotę 11.04 w godz. 11:0014:00 zapraszam Was do obejrzenia pięknego, dużego domu w Imielinie tuż pod lasem Przyjdźcie, zobaczcie na spokojnie, porozmawiajmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Blok Dobryszyce,łódzkie

850 000 zł154 m² 5 512,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 331 m²

Blok Dobryszyce k/radomska, dom jednorodzinny 154,20 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

759 900 zł320 m² 2 374,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 320 m , użytkowej 280 m 2 , położony na działce o powierzchni 1000 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Trzek,wielkopolskie

629 000 zł103 m² 6 106,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 103,0 m2, trzek (gmina Kostrzyn) Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Romera

Opole,opolskie

829 000 zł102 m² 8 127,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w dzielnicy Półwieś w Opolu. Powierzchnia domu to 102 m2 ( + przyziemie). Budynek i rozkład pomieszczeń: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głogowska

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł446 m² 8 301,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sady Żoliborskie / ul. Głogowska / 446 m2 / 6 pokoi / taras / sauna / ogród 420m2 Narożny segment w cichej dzielnicy Sady Żoliborskie. Dom 3 kondygnacyjny dom składający się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Krzeszyce,lubuskie

430 000 zł156 m² 2 758,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dwupiętrowy dom jednorodzinny z 1925 roku, położony w miejscowości Krzeszyce, na działce z ogrodem. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie, z wyraźnym podziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Słomin,mazowieckie

1 328 067 zł136 m² 9 788,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Dom 135 m | 5 pokoi | 2 kondygnacje Szukasz domu z ogródkiem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ten dom w zabudowie segmentowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Orle,pomorskie

639 000 zł125 m² 5 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch dwulokalowych domów w Orlu pod Wejherowem. Atuty nieruchomości: - spokojne i ciche miejsce, - w pobliżu jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otok

Otok,dolnośląskie

1 050 000 zł1 050 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wyjątkowy, gotowy do wprowadzenia dom parterowy To propozycja dla osób, które poszukują komfortowego domu parterowego w wyjątkowej okolicy, z widokiem na tereny zielone. Jest to nieruchomość.