dowolna

Domy

46 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Wiec

Nowy Wiec,pomorskie

900 000 zł115 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom z 2002 roku o powierzchni użytkowej ok 115m2 po remoncie w latach 2019-2021, dach z blachodachówką z 2019 roku. Działka 4500m Bardzo prosimy pośredników nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Chaławy

Chaławy,wielkopolskie

2 000 000 zł821 m² 2 435,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:27 158 m²

Odrestaurowany Zespół Dworsko-Parkowy - Inwestycja 30 km od Poznania Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Chaławach (gm. Brodnica), w Wielkopolsce położona na w pełni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jemielno

Jemielno,dolnośląskie

430 000 zł121 m² 3 553,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom położony w spokojnej i cichej miejscowości Jemielno, powiat Górowski. Dom o powierzchni 121m2, składający się z 3 sypialni, dużego salonu, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowa cena! nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 498 800 zł97 m² 15 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Blisko Gocławia powstaje osiedle z wyjątkową architekturą, która wyróżnia się dużymi przeszkleniami - okno w salonie na cała ścianę. W segmencie o powierzchni 96mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł163 m² 9 202,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Sprzedam nowy dom wybudowany 3 lata temu w spokojnej i malowniczej dzielnicy Włocławka-Rybnicy. Nieruchomość wybudowana na działce wielkości 1299 m2 , która składa się z : -dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł260 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Charming family house with great atmosphere located in safe, silent, residential neighbourhood in Wilanów district. Very practical and convenient rooms/floors layout, beautiful garden - it is a perfect.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 049 000 zł168 m² 6 256,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 686 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 133,12 m , zlokalizowany w niewielkiej, malowniczej miejscowości , zlokalizowanej pomiędzy Stargardem a Szczecinem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołowice

Wołowice,małopolskie

1 231 825 zł163 m² 7 561,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Nowoczeny dom na sprzedaż sprzedaż bez pcc! - dom nr 6 jest W rezerwacji! Na sprzedaż dom wolnostojący, położony w miejscowości Wołowice - gmina Czernichów. Powierzchnia domu: 162,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 195 000 zł115 m² 10 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Przedstawiam Państwu przestronny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy w obszarze Natura 2000. Idealny dla pary lub rodziny blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 15-go Sierpnia

Mokre,mazowieckie

860 000 zł177 m² 4 853,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

= rezerwacja do dnia 2026/03/27 = Do sprzedaży dostępna jest "lewa" połówka bliźniaka, która jest "lustrzanym" odbiciem w stosunku do niniejszej oferty, w której toczą się obecnie prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 899 000 zł260 m² 11 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 260 m , położony w spokojnej, zielonej części Wawra, bezpośrednio przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podgórna

Janikowo,wielkopolskie

899 000 zł95 m² 9 485,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego domu, które znajduje się w centrum nowo powstającego osiedla, składającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

1 680 000 zł265 m² 6 336,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 464 m²

Komfortowy dom w malowniczych Górkach Wielkich, idealny dla rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego domu położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Chrząszczyce,opolskie

705 000 zł114 m² 6 183,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Poszukujesz dla swojej rodziny więcej miejsca z dala od hałasu miasta? Obejrzałeś wszystkie inwestycje w Opolu i nie spełniają Twoich oczekiwań? Masz 200 cm wzrostu i skosy poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Działkowa

Emilia,łódzkie

445 000 zł210 m² 2 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Dom na sprzedaż , stan surowy zamknięty, duża działka Emilia, gm. Zgierz Lokalizacja: ul. Działkowa, emilia, gmina Zgierz Powierzchnia domu: ok. 210 m Powierzchnia działek: łącznie 2548 m (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wopławki

Wopławki,warmińsko-mazurskie

425 000 zł124 m² 3 423,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pół bliźniaka z działką + 2 działki + garaż w szeregu Atuty: - mieszkanie w pełni umeblowane, - gotowe do zamieszkania, - własna działka przy domu, - dodatkowa działka, ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dankowicka

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł273 m² 10 985,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

To nie jest kolejny dom za 3 mln. Doceniasz materiały których użyto do wykończenia ? dbałość o szczegóły ? ręcznie docinane marmurowe detale pod okiem konserwatora zabytków ? Jeżeli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł120 m² 9 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dwupoziomowy apartament Premium w Radości z skandynawskim charakterem. Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla rodziny. Z jednej strony pełna infrastruktura usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Wyjątkowy Dom w w Pięknej zielonej części Milanówka z antycznym charakterem. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malawa

Malawa,podkarpackie

590 000 zł70 m² 8 479,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

W ofercie na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 69,58 m , zlokalizowany w Malawie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Nieruchomość posadowiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Bolesławiec,dolnośląskie

600 000 zł105 m² 5 735,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bolesławca osiedle Kwiatowe, przy ul. Sadowej. Cena 600 000 zł Tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 990 000 zł314 m² 6 337,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z domu dojedziesz w 20 min do Centrum Warszawy oraz do Parku Wodnego Santago. Mieszkaj komfortowo w ciszy i spokoju i miej atrakcje w zasięgu ręki. 314 m | działka 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł138 m² 8 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Marzysz o spokojnym domu w zielonej części Warszawy, z własnym ogrodem, blisko lasu, ale nadal z szybkim dostępem do centrum? To kameralne osiedle stworzone właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe,podkarpackie

360 000 zł147 m² 2 448,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 147 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części gminy Miejsce Piastowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł160 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł85 m² 7 632,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kameralną inwestycję przy ul. Jana Pawła II (ul.Magiczna). To oferta dla osób, które nie szukają kompromisów, lecz standardu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

549 000 zł121 m² 4 537,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Okazja! Sprzedam dom z dodatkowym zapleczem na punkt usługowy w centrum Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom o powierzchni 121 m2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Kotórz Mały,opolskie

260 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:535 m²

Mały dom do kapitalnego remontu w okolicy Jezior Turawski doskonale nadający się na najem krótko i długoterminowy jak i do zamieszkania przez małą rodzinę. Dom niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mechnice

Mechnice,opolskie

599 000 zł129 m² 4 643,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący położony w Mechnicach. Nieruchomość o powierzchni 129 m2 i powierzchni użytkowej 86m2 w całości podpiwniczona usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

888 000 zł134 m² 6 626,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Chrząstawie Małej niedaleko stacji kolejowej Powierzchnia zabudowy 134m2 a powierzchnia działki 500m2 parter salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tuchów,małopolskie

359 000 zł116 m² 3 094,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Świetna okazja! dom W centrum tuchowa idealny dla rodziny lub inwestora Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 116 m, położonego na działce 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 860 000 zł201 m² 9 253,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Przestronny i słoneczny dom w willowej dzielnicy Piaseczna - Zalesie Dolne. Znakomicie zaprojektowany dom w prestiżowej lokalizacji, spokojnej i pełnej zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Błonie,dolnośląskie

738 900 zł126 m² 5 864,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Gotowy dom do odbioru! Kameralne osiedle pod lasem, w Błonie obok Miękini, 20 minut do centrum Wrocławia. Kilka minut spaceru pozwoli na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zbychowo,pomorskie

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom z tarasem | 5 pokoi | Stan deweloperski | Zbychowo - blisko lasu i jeziora Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 100 m , położony.