dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

555 000 zł220 m² 2 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 220 m , położony na dużej działce o powierzchni 2011 m w miejscowości Żarki Letnisko. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł98 m² 13 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom parterowy położony w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio przy lesie, z przepięknym widokiem na panoramę gór. To miejsce, które daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piękny, w nowoczesnej zabudowie dom o powierzchni 180 m , w spokojnej dzielnicy Białołęka w Warszawie. Miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł55 m² 2 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:137 000 m²

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży drewnianego domu wolnostojącego wraz z rozległym terenem o łącznej powierzchni ponad 1,3 hektara, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł248 m² 3 588,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:32 716 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Święty Gaj. Oferta obejmuje trzy działki o łącznej powierzchni ponad 3,2 ha, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł225 m² 1 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dzień dobry, na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Dobra. Działka o pow. 719 m2 Znajdują się na niej dwa budynki mieszkalne do zamieszkania od zaraz z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł225 m² 6 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:835 m²

Typ oferty wolnostojący dom wielopokoleniowy, lub dwa samodzielne mieszkania w bryle budynku cena rynek - wtórny dostępny - marzec 2026 forma własności - własność, księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 399 000 zł198 m² 7 065,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

*Zadbane siedlisko agroturystyczne w gminie Wydminy na Mazurach k. Giżycka Wyjątkowe siedlisko agroturystyczne z prywatnym stawem, sadem i zabudowaniami cisza, przestrzeń i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł115,88 m² 10 355,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Prestiż I przestrzeń dla rodziny apartament 115 m Z ogrodem 173 m Szukasz alternatywy dla ciasnej zabudowy centrum? Odkryj przestronny, 5-pokojowy apartament w Raszynie, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł183,90 m² 8 700,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 867 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 14 867 m , położona w spokojnej, zielonej części gminy Osieck. Teren składa się z 5 działek i daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł139 m² 9 928,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

729 000 zł307 m² 2 374,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:432 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze-klucze w biurze. Dom na sprzedaż - Osiedle Przylesie, lubin Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 000 zł157,43 m² 5 812,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski - położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Łęg Tarnowski, gmina Żabno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bez prowizji i pcc - Przestronny segment środkowy 172 m2 (5 - 6 pokoi) - Osiedle zamknięte w Łomiankach Prochowni 3 km od granicy Warszawy - Indywidualny, nowoczesny i funkcjonalny projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł250 m² 15 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Nas sprzedaż dom jednorodzinny/ wielorodzinny lub jako działka pod zabudowę do 400 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w sercu Gdańska Oliwy - jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom Z charakterem, który daje więcej niż standard Kominek | Zadaszony taras | Wysoki salon | Prywatny ogród | Przestrzeń do pracy lub relaksu | Gotowy do zamieszkania Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł174 m² 5 568,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesna bryła budynku, funkcjonalne i przestronne wnętrza, oraz solidna jakość wykonania zapewniają najwyższy komfort użytkowania dla przyszłych właścicieli. Inwestycja składa się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom idealny dla dużej rodziny Do tej pory idealnie się sprawdzał jako siedziba firmy ale będzie świetnym miejscem do życia dla dużej rodziny. Dom mieści się w Poznaniu /.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł226 m² 8 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Gustownie wykończony, przestronny dom w bardzo dobrym stanie Księże Wielkie Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 226 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł270 m² 6 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

270 m nowoczesności i spokoju dom z osobnym apartamentem, gotowy do wprowadzenia Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy detal został już dopracowany, a Ty wnosisz tylko swoje.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł168 m² 3 863,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę w Woli Zabierzowskiej. Dom w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni ok. 900 m2 dodatkowo druga działka o powierzchni ok. 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł134,30 m² 11 161,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 134 m, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 1200 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł92,48 m² 9 180,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł234 m² 7 905,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny z garażem z 2009 rok, zlokalizowany w centrum Żukowa, gm. Kartuzy. Dom i ogród zadbany i dobrze wyposażony. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł196,40 m² 8 401,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z garażem, dwukondygnacyjny, z sauną o powierzchni 196,40m2 usytuowany w spokojnej i atrakcyjnej części Wałbrzycha-.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł118,14 m² 10 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Bez prowizji od Kupującego. Nowoczesny, funkcjonalny segment 118 m2 z garażem i ogrodem, wykończony w 2021r w Łomiankach Kiełpinie. Świetna lokalizacja łącząca spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł151,95 m² 8 028,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom dla rodziny przy Parku Szczodre - nowoczesne i praktyczne udogodnienia. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151,95 m2 z 5 wydzielonymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kowalki

Kowalki,kujawsko-pomorskie

669 000 zł200 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do oferty ekonomicznego domu z dużym potencjałem (m.in aranżacji poddasza ). Ten przestronny dom w Kowalkach gmina Rypin o powierzchni całkowitej 200 m gwarantuje pewność.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 110 m , położony w spokojnej miejscowości Szarlejka gminie Wręczyca Wielka. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł220 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 342 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z krytym basenem | Bojano - blisko Gdyni | 220 m | działka 2300 m Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący w Bojanie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 747 000 zł250 m² 6 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:327 m²

Lokalizacja Radom, józefów Nieruchomość znajduje się w północnej, najbardziej zielonej części Radomia na osiedlu Józefów. To spokojna i ceniona lokalizacja, znana z kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 120.00 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:4b. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł51,70 m² 6 557,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 382 m²

Marzysz o miejscu, w którym cisza, natura i prywatność stają się codziennością? Ten klimatyczny, drewniany dom całoroczny w Kramarzówce może być dokładnie tym, czego szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Opis Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Objazda w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł90 m² 45,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Cisza / zieleń / gotowy do zamieszkania / pogórze dynowskie Na sprzedaż klimatyczny dom położony na około 16-arowej działce w malowniczej i spokojnej okolicy Pogórza Dynowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Sprzedam piękny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy dom składa się na piętrze z 4 sypialni 3 garderoby duża łazienka i pralnia parter przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 773 m²

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Zapraszam na prezentację siedliska w miejscowości Grabie, gmina Łapanów, powiat Bocheński. Dom murowany, ocieplony, trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł104,36 m² 7 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poszukujesz domu wolnostojącego z klimatycznym ogrodem na obrzeżach? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł79,97 m² 10 991,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Nowoczesne domy parterowe pod Wrocławiem Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży inwestycji zlokalizowanej w Domaszczynie. To doskonała propozycja dla osób poszukujących domu w spokojnej.