dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 649 900 zł128 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł89 m² 7 823,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania lokale w zabudowie bliźniaczej w Osowcu pod Grodziskiem Maz. Małe zaciszne osiedle pod lasem, dojazd asfaltem, niedaleko sklepy, centrum handlowe, przystanek kom. miejskiej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyżanowice

Krzyżanowice,śląskie

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność 0% prowizji dla klienta kupującego nieruchomość premium dla wymagającego klienta Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł144 m² 7 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Kąty Wrocławskie to miasto w odległości 22km od Wrocławia - pełna infrastruktura do życia z szybkim dojazdem A4 do Wrocławia to może być świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brodziszewo,wielkopolskie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 077 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - dom wolnostojący o powierzchni około 140 m , usytuowany na rozległej działce o powierzchni 3 077 m , zlokalizowany w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niewęgłosz,lubelskie

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 831 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Niewęgłosz, w gminie Czemierniki. Nieruchomość o powierzchni około 160 m została wybudowana w 1976 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

530 000 zł70 m² 7 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży mały dom na niedużej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego. Dom jest dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się pokój dzienny, ogrzewany kozą, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wschowa

Wschowa,lubuskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i prestiżowej części miasta Wschowa osiedle Zacisze. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

3 500 zł95 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem skrajny segment szeregowca z dużym ogródkiem w Plewiskach. Mieszkanie o pow. ok. 95 m2 składa się z 2 poziomów, na pierwszym: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Marzysz o nowym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myśliszewice

Myśliszewice,mazowieckie

539 000 zł146 m² 3 701,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu natury Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z nowoczesnością. Ten wyjątkowy dom to idealna propozycja dla rodziny marzącej o przestrzeni, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górno

Górno,świętokrzyskie

775 000 zł189 m² 4 100,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:948 m²

Oferujemy na sprzedaż jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na eleganckim, zadbanym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych. To idealna propozycja dla osób ceniących przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makowa

Orzesze,śląskie

750 000 zł204 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 107 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny Orzesze, ul. Makowa 18 Z ogromnym wzruszeniem oddaję w Państwa ręce miejsce, które przez wiele lat było czymś więcej niż tylko domem. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbie

Dąbie,wielkopolskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom wolnostojący wraz z murowanymi garażami i budynkiem gospodarczym znajduje się na ogrodzonej 990m2 działce w miasteczku Dąbie. Przy dw 263 w odległości 2,5 km od wjazdy/zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Racula

Racula,lubuskie

1 249 000 zł156 m² 8 006,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:627 m²

Dom wolnostojący w Raculi - cisza, natura i nowoczesne rozwiązania Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, położony w Raculi, w wyjątkowo cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Limanowa,małopolskie

690 000 zł92 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Mam przyjemność zaproponować na sprzedaż dom z pomieszczeniem gospodarczym oraz działką, znajdującą się przy ul. Tadeusza Kościuszki w Centrum Limanowej. Powierzchnia działki 54 ary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Simoradz,śląskie

739 000 zł110 m² 6 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 357 m²

Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny położony w miejscowości Simoradz, w bezpośrednim sąsiedztwie Skoczowa. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gołkowska

Gołków,mazowieckie

1 340 000 zł160 m² 8 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję komfortowy i dobrze zaprojektowany dom stanowiący połowę bliźniaka, położony pod Warszawą, w Gołkowie (powiat piaseczyński). Jest to nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Magnolii

Marki,mazowieckie

959 000 zł176 m² 5 433,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Segment blisko lasu i natury Inwestycja deweloperska, bez 2% pcc, bez prowizji. Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego hałasu, ale wciąż z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Sobolew,mazowieckie

749 000 zł103 m² 8 728,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Wyjątkowy dom 103 m w sercu lasu na działce 3100 m luksus, ekologia i spokój w jednym miejscu. Lokalizacja: sobolew, ul. Poprzeczna woj. mazowieckie, powiat garwoliński, gmina Sobolew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jałowcowa

Jastrzębia Góra,pomorskie

658 000 zł51 m² 12 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: jastrzębia Góra, ul. Jałowcowa Powierzchnia: 51 m Liczba pokoi: 3 Typ zabudowy: domek apartamentowy (murowany, dwupoziomowy) Cena: 658 000 zł Na sprzedaż w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Transportowa

Kolonia Klepaczka,śląskie

350 000 zł85 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 683 m²

Biuro nieruchomości czestate prezentuje dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Klepaczka przy ul. Transportowej - w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

749 000 zł130 m² 5 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Dom po remoncie kapitalnym, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Truskaw

Truskaw,mazowieckie

1 450 000 zł167 m² 8 702,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 698 m²

Prezentujemy Państwu dom w Truskawiu w cichej, spokojnej okolicy otoczonej zabudową jednorodzinną w bliskim sąsiedztwu Kampinoskiego Parku Narodowego. To miejsce, które pozwala oddychać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wypoczynek

Świdnica,lubuskie

955 000 zł177 m² 5 399,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący na działce około 11 arów niedaleko zielonej góry w świdnicy. 8 km od Zielonej Góry. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim po odbiorach budowlanych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mościska,mazowieckie

825 000 zł89 m² 9 269,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Na sprzedaż lokal w nowoczesnym domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej miejscowości Mościska, inwestycja w trakcie realizacji możliwość wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wólka Mińska,mazowieckie

830 000 zł104 m² 7 980,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Nowy rozkład pomieszczeń! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

589 019 zł100 m² 5 904,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Kameralny bliźniak w sercu Kaszub - Tokary Przestronny, gotowy do zamieszkania po aranżacji bliźniak (połowa, stan deweloperski), na kameralnym osiedlu w otoczeniu lasów i jezior pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pigwowa

Białystok,podlaskie

900 000 zł107 m² 8 403,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Osiedle Pigwowa to inwestycja położona w Białymstoku przy ul. Pigwowej, na osiedlu Dziesięciny. Miejsce w doskonałej lokalizacji gwarantującej bliskość szkół, przedszkoli, sklepów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

25 000 zł100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta sprzedaży udziału 15/36 w zabudowaniach na które składa się budynek mieszkalny oraz stodoła, jak również 15/72 w działce gruntu na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domasław

Domasław,dolnośląskie

8 900 zł140 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m z garażem, położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość dostępna od zaraz. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kusocińskiego

Opole,opolskie

1 799 000 zł285 m² 6 312,28 zł/m²