dowolna

Domy

46 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Mrowino

Mrowino,wielkopolskie

779 000 zł83 m² 9 352,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego w miejscowości Mrowino gmina Rokietnica. Do sprzedawanej nieruchomości przynależy własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budy Głogowskie,podkarpackie

580 000 zł144 m² 4 040,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:788 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni 143,54 m wraz z garażem jednostanowiskowym, usytuowany na działce o powierzchni 7,88 ara. Dom został wybudowany wg. projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 800 000 zł326 m² 5 524,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązowska

Otwock,mazowieckie

635 000 zł300 m² 2 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Sprzedam dom w Otwocku przy ulicy Wiązowskiej. Nieruchomość położona w bliskim Otwocku tuż przy granicy z Józefowem W okolicy rzeka Świder, skm Otwock Świder Media : woda , prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł198 m² 4 949,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym. Wzorowany na projekcie z kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal A2 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kampinoska

Stare Babice,mazowieckie

2 150 000 zł185 m² 11 621,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przestronny dom o powierzchni 167 m (po podłodze 185 m2), wybudowany w 2020 roku, świeżo odmalowany i posprzątany, gotowy do zamieszkania. koszt utrzymania domu przy 3 osobach ~ 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Musuły,mazowieckie

1 330 000 zł177 m² 7 519,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Etap - Przedsprzedaż Wyjątkowy dom w kameralnej inwestycji w Musułach tuż przy lesie, w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy trasą S8. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrostkowo

Chrostkowo,kujawsko-pomorskie

750 000 zł216 m² 3 467,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:47 800 m²

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108,14 m (całkowita 216,28 m ) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łukęcin,zachodniopomorskie

1 699 000 zł90 m² 18 877,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Łukęcin | ul. Słoneczna, os. Żubry III dom blisko morza, otulony lasem sosnowym Łukęcin to kameralna, nadmorska miejscowość między Pobierowem a Dziwnówkiem. Szeroka, naturalna plaża, pachnący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Zblewo

Zblewo,pomorskie

9 999 000 zł10 000 m² 999,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:46

 

Powierzchnia działki:12 568 m²

** wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż niezwykły hotel z ogromnym potencjałem - jedyne takie miejsce na Kociewiu! ** Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy w sobie niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościelec

Kościelec,śląskie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Ofertą sprzedaży jest dom zlokalizowany w spokojnej i cichej okolicy - gmina Rędziny, karolina Szybki dojazd autostradą do centrum Częstochowy, zaledwie 7km do Rędzin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniew

Gniew,pomorskie

750 000 zł138 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Gniew. Dom piętrowy o powierzchni 138m połączony garażem z garażem sąsiada. Na parterze znajduję salon wraz z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielawa

Bielawa,mazowieckie

2 800 000 zł250 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Funkcjonalny dom z ogrodem do sprzedania w Konstancinie, w osiedlu strzeżonym w Bielawie ( północne krańce Konstancina, najbliżej Warszawy ), w odl.5 MINUT SPACEREM OD SZKOŁY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

| na sprzedaż nowoczesny parterowy dom z poddaszem użytkowym , w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) o powierzchni użytkowej około 102,93m2 (pow. całkowitej ok. 120m2), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

1 169 000 zł150 m² 7 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z pięknym ogrodem | 150 m (użytkowe 115 m ) | działka 9,92 a | Dąbrówki, gm. Czarna k. Łańcuta Na sprzedaż przytulny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Broniewskiego

Myślibórz,zachodniopomorskie

850 000 zł178 m² 4 775,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Na sprzedaż przestronny dom wraz z garażem w m. Myślibórz przy ulicy Broniewskiego. Parter domu składa się z: wiatrołapu przedpokoju przestronny duży salon wraz z kominkiem na bio -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

777 000 zł127 m² 6 123,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w Miłoszycach. To kameralna inwestycja domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarże

Czarże,kujawsko-pomorskie

1 230 000 zł105 m² 11 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 685 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Czarże, na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 16 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

887 000 zł97 m² 9 118,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż dom na Warszewie w zabudowie bliźniaczej. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ten dom na Warszewie jest właśnie takim miejscem. Cisza, zieleń i ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Buk

Buk,wielkopolskie

599 000 zł87 m² 6 912,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:506 m²

Do kupna parterowy dom Z ogrodem o powierzchni około 86 m2 , położony na kameralnym osiedlu nowych domów jednorodzinnych przy ulicy Krętej w Otuszu. Dogodna loklizacja z szybkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Posmyk

Lubliniec,śląskie

900 000 zł232 m² 3 876,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:971 m²

pomieszczenie gospodarcze garaż dwustanowiskowy Z garażu prowadzi bezpośrednie przejście do części mieszkalnej domu. W garażu znajduje się toaleta, pomieszczenie gospodarcze i barek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzywiń

Krzywiń,wielkopolskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:506 m²

100-letni dom w zabudowie bliźniaczej przy głównej ulicy w Krzywiniu to ciekawa oferta dla osób, które szukają kameralnych miejsc z historią i stawiają na lokalność. Dom kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:308 m²

Przytulny dom o powierzchni 40 m znajduje się we Włochach. Jest to budynek wolnostojący, gotowy do zamieszkania. Na parterze znajdują się dwa pokoje. Działka ma powierzchnię 308 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

2 300 000 zł300 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Oferujemy do sprzedaży klimatyczną willę w doskonałej lokalizacji. Dom posadowiony jest na działce z pięknym starodrzewem o powierzchni 1.890 m2. Powierzchnia domu to 300 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niebrzydowo Wielkie

Niebrzydowo Wielkie,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł140 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Rewelacyjna oferta - komfortowy, nowy dom położony w województwie warmińsko-mazurskim niecałe 10 km od Mrągowa nad jeziorem Narie. Budynek został posadowiony na skarpie, a ściana okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 899 999 zł314 m² 6 060,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 186,2 m (z możliwością adaptacji poddasza) usytuowany na działce o powierzchni 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bibice

Bibice,małopolskie

2 250 000 zł143 m² 15 734,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nieruchomość znajduje się na działce 8,7 ar na wzniesieniu ,z którego widać panoramę Bibic. Położona na końcu zabudowań z dużym zróżnicowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kolejowa

Rawicz,wielkopolskie

365 000 zł94 m² 3 882,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom do zamieszkania, 3 pokoje, rawicz - Sarnowa, sprzedaż. Parterowy, gotowy do zamieszkania dom z podwórzem, rawicz - Sarnowa. Oferta na wyłączność. Kupując tą nieruchomość nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbki,mazowieckie

1 290 000 zł270 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Poszukujesz nieruchomości, która od pierwszego dnia generuje dochód? Szukasz domu z potencjałem pod wynajem pokoi lub niezależnych lokali? Zależy Ci na stabilnej inwestycji w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

3 790 000 zł159 m² 23 898,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:122 m²

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancki segment na prestiżowym osiedlu Jaśminowy Mokotów. Lokalizacja Atrakcyjne, unikatowe położenie poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzykuły

Strzykuły,mazowieckie

1 390 000 zł164 m² 8 488,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom z ogrodem gotowy do wprowadzenia (zdjęcia ) Wysoki standard wykończenia Villa Campina Kręczki ul.Koniczyny Powierzchnia użytkowa 112,53m2 plus zabudowany i przeszklony taras 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 480 000 zł270 m² 9 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowe osiedle - wilanów Wille miejskie z ogrodami, obszernymi garażami dwustanowiskowymi - to idealna alternatywa dla miasta. Cisza, spokój daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Każdy dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 680 000 zł350 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalny i podpiwniczony dom z dużymi tarasami znajdujący się na działce o powierzchni ok. 1500m 2. Garaż dwustanowiskowy, ogrzewanie z pompy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł94 m² 8 269,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom z ogrodem 700 m - gotowy od ręki Duży, prywatny ogród ok. 700 m , ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz pompa ciepła tworzą komfortową i nowoczesną przestrzeń do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 252,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szlachecka

Brzezie,małopolskie

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Premium estates prezentuje drewniany dom całoroczny położony w gminie Zabierzów, przy ulicy Szlacheckiej. Serdecznie polecam. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w urokliwej gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Choczewo,pomorskie

520 000 zł104 m² 4 992,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Wyjątkowa oferta dom wolnostojący Z dużym potencjałem | choczewo duża działka zapewniająca przestrzeń I prywatność Powierzchnia domu: 104,16 m Parter po generalnym remoncie Poddasze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij