dowolna

Domy

46 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Żukowo

Żukowo,pomorskie

7 450 zł189 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:189 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia najchętniej dla rodziny lub firmy komfortowy dom wolnostojący z fajną funkcjonalną działką i tarasem. Dom nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 370 000 zł155 m² 8 821,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł139 m² 9 002,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Falenica I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 138 m2 I 1 250 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Malczewskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

555 000 zł117 m² 4 731,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Na sprzedaż domy wolnostojące w stanie surowym otwartym położone w Miłoszycach przy ulicy Jacka Malczewskiego. Okolica zabudowana domami jednorodzinnymi w niskiej, dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 680 000 zł160 m² 10 505,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Zapraszam do zakupu pięknych, wyjątkowych domów, z garażem w bryle budynku, z ogrodem. Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Tleń,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł138 m² 10 101,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu natury - tlen, ul. Leszczynowa Szukasz miejsca, gdzie komfort życia łączy się z ciszą, zielenią i przestrzenią? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płoty,zachodniopomorskie

559 000 zł145 m² 3 855,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 776 m²

Jeżeli wymarzyłeś sobie życie w spokojnej i zielonej okolicy z dala od zgiełku wielkich miast, jednocześnie w niedalekiej odległości od małego miasteczka, gdzie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wola Rzędzińska,małopolskie

850 000 zł140 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego, energooszczędnego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej okolicy z widokiem na las, zaledwie 1 km od szkoły w Woli Rzędzińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówka,podlaskie

850 000 zł141 m² 6 013,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Szereg skrajny 141 m w stanie deweloperskim - miejsce, gdzie Twoje kapcie same będą prosiły o przeprowadzkę! Jeśli marzy Ci się dom, który łączy przestrzeń, nowoczesność i ciszę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Skocznią

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z 5-ma lub 6-ma sypialniami w Warszawie do wynajęcia od zaraz. Podsumowanie: elegancka, przestronna (330 m2), nowo odnowiona willa miejska. Położona w willowej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przysiek

Przysiek,kujawsko-pomorskie

800 000 zł272 m² 2 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:887 m²

Poszukujesz domu w spokojnej, cichej okolicy blisko natury, niedaleko od Torunia wśród malowniczego lasu i niewielkiej zabudowy wokoło.? OFERTA DOSTĘPNA TYLKO w DEWELOPERSKIE NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,wielkopolskie

250 000 zł125 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 125 m2, położony na dużej działce o powierzchni 3026 m2 w miejscowości Bogusławice w gminie Babiak. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ludwinowo Zegrzyńskie

Ludwinowo Zegrzyńskie,mazowieckie

820 000 zł206 m² 3 980,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką w atrakcyjnej lokalizacji Oferuję Państwu nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony na dużej i ustawnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sucharskiego

Częstochowa,śląskie

719 000 zł92 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

1/2 Nowo budowanego budynku typu ,bliźnak'' prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,dzielnica Kiedrzyn,ul.Sucharskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość której dotyczy cena to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł150 m² 11 993,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Pragnę przedstawić Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Opacz-Kolonia przy granicy z dzielnicą Ursus, przy ul. Ryżowej. Dom z lat 80-tych o powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin B

Izabelin B,mazowieckie

4 200 000 zł450 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Prezentujemy dom wolnostojący o podwyższonym standardzie położony w najpiękniejszej zalesionej okolicy Izabelina B. Budynek z 2008 roku na działce o powierzchni 1215 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goleszowska

Poznań,wielkopolskie

2 049 000 zł230 m² 8 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o funkcjonalnym domu w Poznaniu, zlokalizowanym w spokojnej i zielonej okolicy? Chcesz cieszyć się spokojem ze swoją rodziną, jednocześnie móc prowadzić swój własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lędziny

Lędziny,opolskie

1 599 000 zł300 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Lędziny pod Opolem. Nieruchomość znajduje się na zadbanej, 10-arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 890 000 zł189 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 417 m²

Dzielnica ogrody w Zalesiu Dolnym, historyczne założenie urbanistyczne, klimatyczne miejsce, zalesiona działka. Wokół jedynie niska zabudowa jednorodzinna zatopiona w bujnej zieleni, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowina

Borowina,mazowieckie

2 200 000 zł159 m² 13 794,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Nowa inwestycja w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w Borowinie, na granicy z Konstancinem-Jeziorną. Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym na dużej działce porośniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dzikiego Wina

Józefosław,mazowieckie

9 100 zł170 m² 53,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Zapraszam Państwa do Józefosławia, zielonej, bezpiecznej podwarszawskiej miejscowości z bogatą infrastrukturą, z dobrym dojazdem do Warszawy, na granicy z Ursynowem, nieopodal Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyliczki

Chyliczki,mazowieckie

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

1.950.00 PLN _ Dom Jednorodzinny w Zabudowie Bliźniaczej, o pow. ok 220m2 , na działce 633m2 +udział. Chyliczki pod Warszawą, koło Piaseczna, niedaleko Las Kabacki. Duży ogród, pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

3 970 000 zł159 m² 25 033,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam Państwa do wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy. Teren poniżej skarpy wiślanej, otoczony bujną zielenią, mokotów Sadyba, z już bogatą i wciąż rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 498 815 zł88 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Kameralny dom klasy premium , stan deweloperski. Wawer Las, na granicy z Gocławiem. Cicha i spokojna okolica niecałe 9km do centrum. Wygląda jak Dom, 2-kondygnacyjny, z miejscem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

2 800 000 zł286 m² 9 790,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Funkcjonalny, skrajny segment na niedużej, pięknie zagospodarowanej działce w centrum józefosławia. Spokojna architektura, światło, przestrzeń, znakomicie doświetlony, pięknie zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Baszkówka,mazowieckie

1 099 000 zł141 m² 7 794,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Baszkówka, gmina Piaseczno. Spokojna, zielona, prężnie rozwijająca się miejscowość z szybkim dojazdem do Warszawy, i Piaseczna, w sąsiedztwie Złotokłosu i Głoskowa. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Baszkówka,mazowieckie

1 199 000 zł141 m² 8 508,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Umowa przedwstępna 1.199.000 zł / SPRZEDAŻ / segment skrajny / 140,92 m2 - pow. całkowita / 135,55 m2 - pow. użytkowa / działka 510m2 / baszkówka/ gmina piaseczno bez podatku pcc! zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perkoza

Głosków,mazowieckie

1 199 000 zł173 m² 6 911,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez pcc, 0% prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera Planowane zakończenie inwestycji - II kwartał 2026 r. Inwestycja zlokalizowana w Centrum Głoskowa, miejscowości na południowy zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 629 801 zł95 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 95,31m2 pow. użytkowej/ 104,21m2 pow. wewnętrznej działka 141,70m2 / cena 1.629.801 PLN Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 888 800 zł172 m² 16 795,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Willa w zabudowie bliźniaczej klasy premium, stan deweloperski, wawer Las, na granicy z Gocławiem. Cicha i spokojna okolica niecałe 9km do centrum. Bez pcc, 0% prowizji, zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 120 m , położony w samym centrum miejscowości Nowy Korczyn. Malownicze miasteczko w widłach dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

7 300 zł147 m² 49,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Pl/eng Do wynajęcia jasny i komfortowy dom dwukondygnacyjny położony w spokojnej części Bielan Wrocławskich. Nieruchomość znajduje się na prywatnej, zielonej działce z zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kąkolowa

Łódź,łódzkie

1 380 000 zł320 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Nowoczesny dom z oranżerią i dużą działką Łódź, ul. Kąkolowa 90 | 250 m + ogród 1600 m Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielkowo

Bielkowo,zachodniopomorskie

790 000 zł134 m² 6 660,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 133,63 m2, z garażem w bryle budynku, w Bielkowie (gm. Kobylanka), zaledwie 2,5 km od Jeziora Miedwie. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanok

Sanok,podkarpackie

599 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

>Krótki opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na działce o powierzchni 724m2 w kształcie prostokąta, na której znajdują się dwa domy - murowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł90 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

520 000 zł106 m² 4 905,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:106 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Niepozorny bliźniak który w środku totalnie Cię zaskoczy 106 M2 powierzchni użytkowej ( 5 pokoi) + garaż+ zadaszony taras + ogród + piwniczka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zimowa

Gowarzewo,wielkopolskie

990 000 zł86 m² 11 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż nowocześnie urządzony dom o powierzchni 85,96 m , położony na eleganckim Osiedlu 4 Pory Roku w Gowarzewie, tuż przy granicy z Tulcami. Nieruchomość z 2024 roku,.