dowolna

Domy

46 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miegonia

Gdynia,pomorskie

2 150 000 zł306 m² 7 026,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:647 m²

Inwestycja - dom dwulokalowy (bliźniak - całość), gdynia, ul. Miegonia potencjał na wynajem / sprzedaż przedmiot sprzedaży Na sprzedaż cały budynek w zabudowie bliźniaczej (2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłaj,małopolskie

770 000 zł129 m² 5 968,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 129 mkw powierzchni całkowitej (pow. użytkowa wynosi 79,89 mkw). Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeziny

Brzeziny,podkarpackie

220 000 zł70 m² 3 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Malowniczo położony domek rekreacyjny całoroczny, do wykończenia według własnego uznania Na sprzedaż domek letniskowy całoroczny umiejscowiony na 12 arowej działce w cichym, malowniczym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świdnicka

Sobótka,dolnośląskie

1 489 000 zł392 m² 3 798,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 709 m²

Wyłączność Wyjątkowa Rezydencja w Stanie Surowym Otwartym w Sobótce Twój Idealny Projekt Domu Marzeń Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej rezydencji w stanie surowym otwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

1 260 000 zł120 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom 120 m Rzeszów, dzielnica Biała Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Gdynia,pomorskie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szukasz miejsca gdzie twoja firma mogłaby prowadzić działalność ? Świetnie trafiłeś, ta oferta może Ciebie zainteresować! atuty nieruchomości; doskonała lokalizacja! ul Morska na pogranicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

1 850 000 zł342 m² 5 409,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2024 roku. Położony na działce o pow. 1070 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

1 850 000 zł345 m² 5 357,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy dom klasy premium nowoczesna architektura, wysoka jakość wykonania i komfort życia. Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Rezerwacja oferety Atrakcyjny dom w Rybniku Orzepowicach - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży solidny dom w zabudowie bliźniaczej w Rybniku Orzepowicach Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowe,kujawsko-pomorskie

579 000 zł240 m² 2 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Dom, który daje możliwości - przestronna nieruchomość W miejscowości nowe Jeśli marzysz o dużym, solidnym domu, który zapewni Twojej rodzinie komfort, prywatność i przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł118 m² 9 317,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym, energooszczędnym domu w zielonej części Wrocławia ta oferta jest dla Ciebie. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomża,podlaskie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie panuje cisza i spokój, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z wygody bliskości miasta? Ta nieruchomość w Łomży przy ul. Kruczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kadetów

Warszawa,mazowieckie

2 259 000 zł189 m² 11 977,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Dom z potencjałem na osiedlu Saskie Zacisze w zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Bliźniak na zamkniętym i kameralnym osiedlu z 2012 roku na pograniczu Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Orzechówka

Orzechówka,podkarpackie

349 000 zł173 m² 2 017,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Dom jednorodzinny w miejscowości Orzechówka w woj. podkarpackim - okolica Brzozowa. Nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni ok. 54 arów, równinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karwica

Karwica,warmińsko-mazurskie

999 000 zł144 m² 6 951,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Nieruchomość w miejscowości Karwica przy jeziorze Nidzkim - 12 km od Ruciane-Nida dom: całoroczny, szkieletowy. Zakończenie budowy w 2017 roku Powierzchnia całkowita (piwnica, parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 900 zł144 m² 82,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

*** English version below*** Sadyba | 4 pokoje | 2 miejsca postojowe | Doskonała lokalizacja | Pobliżu międzynarodowych szkół | Budynek po remoncie | Bez mebli Dom znajduje się na Sadybie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 239 000 zł146 m² 8 486,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zielony Zakątek to kameralny projekt zlokalizowany w Wiązownie Kościelnej przy ul. Zakątek. Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, dwulokalowych budynków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

365 700 zł105 m² 3 482,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Do sprzedaży piętro domu Osobne wejście z przodu budynku 3 sypialnie , salon , jadalnia , kuchnia , łazienka , osobna toaleta , klatka schodowa , piwnica Z boku domu dobudowy jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbowa

Żurawiniec,dolnośląskie

940 000 zł130 m² 7 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny i nowoczesny lokal o powierzchni 130 m w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwym Żurawińcu miejscowości otoczonej lasami, malowniczymi łąkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł142 m² 7 041,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:97 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 141,88 m na działce o pow. 97,46m2, duży, przestronny dom dla całej rodziny! parter domu - to typowa strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radawiec Duży

Radawiec Duży,lubelskie

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 106 m2 w zabudowie bliźniaczej, z rynku pierwotnego w Radawcu Dużym - Gmina Konopnica, na działce ok. 415 m2. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

785 000 zł202 m² 3 886,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny o pow. użytkowej 159 m2 z gabinetem kosmetycznym i pomieszczeniem magazynowo - warsztatowym zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. ( obręb Siedlice ). Dom: parter: - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dominów

Dominów,lubelskie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta na zakup domu w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy) Dominów - Lublin. Kameralne osiedle, kompleks 2 budynków "bliźniaków" na granicy Dominowa i Lublina. Domy są nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraszewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

860 000 zł280 m² 3 072 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom w zabudowie szeregowej Dom w zabudowie szeregowej (narożny), w dobrym stanie ,położony w pięknej cichej okolicy w pobliżu parku Bażantarnia. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Burlaki

Burlaki,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 861,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowy dom typu stodoła w Burlakach - bezobsługowy azyl z pełną kontrolą. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie stworzono ten dom, który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Osowa

Wola Osowa,świętokrzyskie

360 000 zł160 m² 2 245,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przedstawiam do sprzedaży funkcjonalny dom o powierzchni 125 m2 położony na działce 1700 m2 w Woli Osowej, przy drodze 764 Staszów-Kielce. Nieruchomość ma dwa niezależne wejścia na parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

990 000 zł315 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz podpiwniczeniem, o powierzchni całkowitej 315m. Na użytkowe 200 metrów składają się trzy pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

568 400 zł84 m² 6 790,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Funkcjonalny dom z ogrodem Przemyślany układ + własny ogród - idealne miejsce do życia lub inwestycji. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 990 000 zł362 m² 11 009,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które doskonale łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 070 000 zł129 m² 8 300,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do zakupu inwestycja składająca się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Szczegóły: poniższa oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Glinno

Poznań,wielkopolskie

1 450 000 zł149 m² 9 731,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dziś mam do zaoferowania na sprzedaż lokale w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym, położonym w spokojnej, zielonej części Poznania Morasko. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agrestowa

Łęgajny,warmińsko-mazurskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Piękny dom wolnostojący w Łęgajnach niedaleko Olsztyna szuka nowego właściciela, który nada mu indywidualnego charakteru i dostosuje do własnych potrzeb i indywidualnego gustu. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Sulistrowiczki,dolnośląskie

5 000 zł170 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego na wynajem, znajdującego się w miejscowości Sulistrowiczki, przy ulicy Świdnickiej, 400 m od zalewu. Budynek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowa

Sztutowo,pomorskie

569 000 zł56 m² 10 124,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej 56,2 m, sztutowo, działka 395 m Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Sztutowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysowa

Rychtal,wielkopolskie

997 250 zł190 m² 5 248,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom wolnostojący | 190 m + garaż | 2023 | Rychtal Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o bardzo dobrym standardzie wykończenia, położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

879 000 zł117 m² 7 531,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli dom nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inną nieruchomość. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosarzew Dolny

Kosarzew Dolny,lubelskie

1 299 000 zł521 m² 2 492,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Sprzedane - ta nieruchomość ma już nowych właścicieli. Planujesz sprzedaż mieszkania, domu lub działki? Porozmawiajmy o Twoich planach. 521 m powierzchni i hektar działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:425 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 425 m . Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom premium w Oławie/ Nowy Otok Zapraszam do zakupu nowoczenych domów w inwestycji deweloperskiej - nowy otok residence stan deweloperski 1 370 000 zł (7162,64 zł/m ) 0% pcc / 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy

Włącz powiadomienia