dowolna

Domy

46 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Opypy

Opypy,mazowieckie

2 590 000 zł360 m² 7 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż elegancki Dom Wolnostojący w stylu polskiego dworku. Przedstawiamy - Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Opypy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zakopiańska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł86 m² 11 616,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Na sprzedaż dom położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia na Złotnikach, zaledwie kilka minut spacerem od Parku Złotnickiego. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Malczewskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

545 000 zł117 m² 4 646,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Na sprzedaż domy wolnostojące w stanie surowym otwartym położone w Miłoszycach przy ulicy Jacka Malczewskiego. Okolica zabudowana domami jednorodzinnymi w niskiej, dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadarzyńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 169 000 zł147 m² 7 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom rodzinny pod Warszawą ogród, funkcjonalny układ i kolej w zasięgu spaceru. Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak / segment) o powierzchni 147 m , z ogrodem 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Godziszka,śląskie

779 416 zł104 m² 7 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Wiśniowa godziszka - Nowoczesny dom z widokiem na Beskidy | 104 m | Bez pcc | Bez prowizji Wiśniowa Godziszka to kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej, stworzona dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

850 000 zł151 m² 5 627,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do sprzedania jest dom o zabudowie bliźniaczej połączonej garażami Do każdej połówki przypisana jest działka o powierzchni 480mkw 1/2 domu składa się z parteru i poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bębło,małopolskie

565 000 zł70 m² 8 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Dom / mieszkanie w miejscowości Bębło (ok. 12 minut od centrum Krakowa) Cena: 699 000 zł Warunki zakupu Zakup mieszkania bez podatku pcc 2%. Układ pomieszczeń - 65,31 m Wiatrołap - 5,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

4 500 zł156 m² 28,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:249 m²

Najemca nie ponosi kosztów pośrednictwa Revelio! ** 5 osobnych sypialni + duży salon ** duża kuchnia ** 2 łazienki + pralnia ** duży garaż ** taras ** zielona i spokojna okolica - blisko las, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:629 m²

Szukasz nieruchomości z gwarantowanym dochodem pasywnym lub domu do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 629 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

660 000 zł74 m² 8 903,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:39 m²

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny, o powierzchni użytkowej 74,13 m z przynależnym ogródkiem (39,33 m ). Trzypokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wólka Wiciejowska

Wólka Wiciejowska,mazowieckie

149 999 zł70 m² 2 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rod czarny staw wólka wiciejowska. Gmina cegłów. Sezon otwarty. Lokalizacja ok. 50 km od Warszawy i Wołomina, 8 km do Mińska Mazowieckiego. 18 km do Jeruzal ( sklep z serialu Ranczo) status.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

3 600 000 zł340 m² 10 588,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Na sprzedaż luksusowa parterowa willa z basenem wewnętrznym w bryle domu 340 m | Rok budowy 2023 | Wyjątkowe włoskie wykończenie Na sprzedaż oferujemy unikatowy, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł98 m² 6 918,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Arciechów

Arciechów,mazowieckie

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w otoczeniu natury Arciechów, gmina Radzymin Idealny dla osób szukających ciszy, prywatności i szybkiego dojazdu do Warszawy Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wieruchowska

Wieruchów,mazowieckie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Wieruchów, w dynamicznie rozwijającej się okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

889 999 zł165 m² 5 402,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Okazja dom 8! - ostatni bliźniak! deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrząsowice,małopolskie

1 089 000 zł119 m² 9 188,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż dom z dużym ogrodem i garażem, położony zaledwie kilka minut od Krakowa, w zielonej i spokojnej części Wrząsowic przy ul. Kraśnik. Kameralna inwestycja Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomża,podlaskie

1 050 000 zł205 m² 5 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży elegancki dom jednorodzinny, parterowy z antresolą i poddaszem do zagospodarowania w Łomży ul. Witosa. Wyjątkowy, piękny dom w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kulaszne

Kulaszne,podkarpackie

579 000 zł114 m² 5 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 557 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom z bali na działce o powierzchni 4557m , w miejscowości Kulaszne w gminie Komańcza. Jest to miejscowość położona nad potokiem Kulaszne z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Syców

Syców,dolnośląskie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płacą prowizji. Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, pow. 110 m2, 3 sypialnie + salon, garaż, ogród. Syców. Bez prowizji, bez podatku pcc - oszczędność już na starcie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Mosty,pomorskie

1 199 000 zł168 m² 7 136,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Z przyjemnością prezentujemy przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To nieruchomość łącząca solidną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Katowice,śląskie

5 000 zł186 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja najem okazjonalny lub na firmę Numer oferty w biurze: wbvcm4788 Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Katowicach - w dzielnicy Piotrowice. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

610 000 zł79 m² 7 711,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:61 m²

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pęzino

Pęzino,zachodniopomorskie

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Poznaj miejsce, którego nie kupisz na nowym osiedlu. Odkryj unikalne siedlisko W pęzinie. To ogłoszenie skierowane jest do osób z wizją. Oferowana nieruchomość to nie tylko dom to kompletne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

819 000 zł148 m² 5 535,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr F4 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Bojano,pomorskie

1 768 000 zł224 m² 7 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:581 m²

Marzysz o domu, który łączy w sobie luksusową przestrzeń, najnowsze technologie i kojącą bliskość natury? Chcesz uciec od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kozy,śląskie

1 349 000 zł130 m² 10 376,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 319 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 130 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bukowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 500 zł48 m² 5 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

! hot offer! ostatni domek W takiej cenie! machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: tel. Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz czekać miesiącami na budowę? Ten domek modułowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarna

Czarna,podkarpackie

490 000 zł131 m² 3 729,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, który będzie budowany w nowoczesnym, energooszczędnym standardzie. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, oferowany w stanie surowym zamkniętym, stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 098 000 zł148 m² 7 418,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom premium | bez prowizji | żerniki wrocławskie Powierzchnia: 120m + poddasze 28m Powierzchnia działki: 246m Termin oddania: III kwartał 2027 Sym. Ap_5a.1 Cena regularna: 1.099.000zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

567 000 zł74 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 lokali w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zadwór

Iwonicz,podkarpackie

829 000 zł173 m² 4 791,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Poznaj niepowtarzalną okazję - przestronny, wyjątkowy dom położony w malowniczej okolicy Iwonicza (powiat krośnieński), który łączy nowoczesny komfort z urokiem przyrody i gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

3 999 999 zł200 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Agencja Nieruchomości Belvedere Estate oferuje na sprzedaż świeżo wykończony dom na nowo powstałym osiedlu Wille Powsin! Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 196,72 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł130 m² 65,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia 4-pokojowy, 2-kondygnacyjny segment skrajny 130m2 z 2008r., na działce 250m2, Białołęka, Brzeziny. Odświeżony, idealny dla rodziny. Cena: 8 500 zł + media wg zużycia (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Potażniki

Potażniki,wielkopolskie

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Siedlisko w otoczeniu lasu- potażniki, gmina Krzymów. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, naturę i bliskość miasta! Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krępiec

Krępiec,lubelskie

2 199 000 zł200 m² 10 974,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesna, parterowa rezydencja blisko Lublina - zamieszkaj komfortowo w harmonii z naturą. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Brody

Brody,lubuskie

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz miejsca z historią, które możesz przekształcić w swój wymarzony dom? Prezentujemy dom o powierzchni około 90 m, położony na przestronnej działce o powierzchni 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w Żernikach Wrocłwaskich w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Domy o powierzchni 120m + 28m poddasza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

450 000 zł35 m² 13 005,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w nadmorskim Dźwirzynie, przy ul. Admiralskiej, na rodzinnej działce ogrodowej z pełnym prawem własności (księga wieczysta). Idealne miejsce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij