dowolna

Domy

46 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

1 259 999 zł152 m² 8 294,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Teodorów

Teodorów,mazowieckie

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom w sercu natury oaza spokoju w otulinie lasu Natura 2000 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu lasu, w strefie Natura 2000 idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Wołów,dolnośląskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z garażem. Ogrzewanie piec gazowy (jest również dodatkowy piec wszystkopalny). Rok budowy 1996. Dach spadzisty, kryty dachówką. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Twarda

Twarda,łódzkie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - Twarda. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Twarda, niedaleko Smardzewic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kłoda,wielkopolskie

435 000 zł82 m² 5 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Lokal mieszkalny Z ogródkiem - kłoda koło rydzyny okazja! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 82 m2 na działce o powierzchni 334 m2. Cena sprzedaży wynosi 435,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Przystankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

637 000 zł65 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

3-pokojowe 65m2 dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem 150m2 Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złatna

Złatna,śląskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 120 m , położony na działce o powierzchni 381 m . Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze głównej, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Skowarcz,pomorskie

719 000 zł90 m² 8 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Chcesz mieszkać w bliskiej odległości od Gdańska, a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy, z dala od ruchliwych ulic, hałasu i spalin, ale z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Południowa

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł144 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł90 m² 6 304,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 230m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł107 m² 12 167,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

wykończone domy w Warszawie rembertów bez pcc bez prowizji Adres: okolice ul. Strażackiej, rembertów, warszawa Metraż: 105,5 m2 i 92,15 m2 Liczba pokoi: 4 Status: gotowe Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Badylarska

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł290 m² 7 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i zielonej okolicy na obrzeżach Warszawy. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

550 000 zł102 m² 5 411,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący położony nad zalewem wiślanym W tolkmicku. Wgn Nieruchomości prezentuję piętrowy dom położony w Tolkmicku nad Zalewem Wiślanym, wolnostojący, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skawina,małopolskie

2 199 000 zł336 m² 6 544,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Brak prowizji od kupujących! Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć lub uzyskać dodatkowe informacje, zadzwoń z przyjemnością prześlemy pełną galerię i odpowiemy na wszystkie pytania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Belsk Duży

Belsk Duży,mazowieckie

449 000 zł170 m² 2 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

- - - sprzedany 30/03/2026 - - - Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w Belsku Dużym o powierzchni użytkowej 150 m2 na działce 585 m2. Na parterze 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beethovena

Gdańsk,pomorskie

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom na sprzedaż - Gdańsk, ul. Beethovena Wyjątkowa nieruchomość z dużą działką, garażem i dodatkowym budynkiem o pow. 24m2 (np.: lokal, mieszkanie na wynajem). Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krąpiewo

Krąpiewo,kujawsko-pomorskie

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Na sprzedaż domek z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej ok. 35 m , wybudowany w 2024 roku. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

780 000 zł115 m² 6 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w pięknym krajobrazowo miejscu, wśród otuliny lasu na osiedlu domków jednorodzinnych w Jaźwinach gmina Trzebnica. Węzeł S5 10 minut. Miejscowość oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Zacisze

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 490 000 zł470 m² 5 297,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:940 m²

Marzysz o własnym biznesie nad Bałtykiem? Ta oferta to idealna szansa! Sprzedajemy ugruntowany biznes z 12-letnim doświadczeniem, cieszący się znakomitymi opiniami i stałymi klientami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

860 000 zł93 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Botaniczna

Mikołów,śląskie

9 000 zł147 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 667 m²

Do wynajęcia dom z dużą działką - idealny dla rodziny i miłośników przestrzeni Mikołów, botaniczna - prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie zieleni Najważniejsze atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wenus

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

880 000 zł138 m² 6 377,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

W re/max Sunset Na sprzedaż dom w Kołobrzegu przy ul. Wenus w stanie surowym otwartym, 2,5 km czyli 4 min od centrum kołobrzegu, 4,5 km - 7 minut od morza. Podstawowe informacje: - działka 388.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zimowa

Gowarzewo,wielkopolskie

969 000 zł86 m² 11 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż nowocześnie urządzony dom o powierzchni 85,96 m , położony na eleganckim Osiedlu 4 Pory Roku w Gowarzewie, tuż przy granicy z Tulcami. Nieruchomość z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

999 000 zł109 m² 9 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy ok.109 m | działka ~1000 m | Bartoszówka | 25 min do Warszawy Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budy-Grzybek,mazowieckie

710 000 zł82 m² 8 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 80 m, położony na działce 375 m wśród zieleni i kameralnej zabudowy jednorodzinnej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia, w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 050 000 zł110 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rumi, położony przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury. Dom o powierzchni całkowitej 110m2, użytkowej 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brzezińska

Łódź,łódzkie

9 500 zł160 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w wyjątkowym standardzie | Garaż | Klimatyzacja | Ładowanie ev Do wynajęcia dom o powierzchni użytkowej ok. 160 m 2 w pięknej okolicy w otoczeniu rezerwatu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Smolarzyny,podkarpackie

589 000 zł166 m² 3 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne osiedle 11 domów wolnostojących na działkach o powierzchni od 8,8 do 20 arów w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeglarzy

Ustka,pomorskie

1 390 000 zł420 m² 3 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedaży pensjonat z 2006 roku, położony z dogodnym miejscu Ustki. Dużym atutem jest, że jest wolnostojący, co w tym miejscu jest ewenementem, gdyż większość zabudowy, to segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kąck,mazowieckie

1 799 000 zł198 m² 9 085,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom W ustronnym miejscu dla ludzi szukających spokoju od zgiełku miejskiego. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w cichej i spokojnej okolicy. Dom poza miastem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Inwestycja oddana do użytku. Wystarczy kupić i zacząć wykańczanie. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 999 999 zł200 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Agencja Nieruchomości Belvedere Estate oferuje na sprzedaż świeżo wykończony dom na nowo powstałym osiedlu Wille Powsin! Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 196,72 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jakuba

Dylaki,opolskie

1 450 000 zł125 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Bez pośrednika - Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony bezpośrednio przy ścianie sosnowego lasu w spokojnej i malowniczej miejscowości Dylaki, zaledwie 3 km od plaży nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł83 m² 84,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Taras + 2 miejsca parkingowe - 82 m - brak czynszu - Mokotów ul. Aleja Wilanowska 329, warszawa Szukasz komfortowej przestrzeni dla rodziny lub pracy zdalnej w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kostki

Tur,kujawsko-pomorskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Dom energooszczędny fotowoltaika stare zasady.4 ogrzewania wpięte w jeden system połączone gaz.pelet.elektryczne oraz kominek. własna woda studnia woda z miasta kanalizacja. prąd 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

950 000 zł409 m² 2 322,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 690 000 zł166 m² 10 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł118 m² 9 779,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Dom nr 2 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach