dowolna

Domy

46 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olkuska

Łódź,łódzkie

590 000 zł153 m² 3 856,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Czysta karta dla Twojej wizji przestrzeń, która łączy funkcję mieszkalną z industrialnym sznytem na wschodzie Łodzi. Parametry I standardpowierzchnia użytkowa: 153 m2. Działka: 1218 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Sulejówek,mazowieckie

1 450 000 zł151 m² 9 602,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:182 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment w zabudowie szeregowej z 2021 roku, o powierzchni niespełna 151 m , położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - przy ul. Mińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Kryniczno,dolnośląskie

799 000 zł84 m² 9 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na Sprzedaż: lokal Mieszkalny w Dwulokalowym Budynku - Z Ogródkiem i Miejscami Postojowymi. Ostatni lokal mieszkalny! Powierzchnia użytkowa: 84,35 m Powierzchnia ogródka: 90 m Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Praktyczny dom jednorodzinny w Bieniewicach -5 pokoi, garaż, duża działka Na sprzedaż funkcjonalny dom o przemyślanym układzie, położony w spokojnej części Bieniewic, z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni wolny dom w tej inwestycji! Przedstawiamy Państwu inwestycję domów we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Królikowice,dolnośląskie

749 000 zł78 m² 9 564,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:974 m²

Nowy dom parterowy 78,31 m2 Królikowice ul. Lipowa stan surowy zamknięty. Na sprzedaż nowy parterowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, wykonany z bardzo dobrych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom wolnostojący położony na Gumieńcach przy bardzo spokojnej ulicy , ale równocześnie z doskonałym dostępem do środków komunikacji , wszelkich instytucji , Centrum Handlowych itd. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 200 000 zł116 m² 10 344,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta: oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 1960 roku po modernizacjach wraz z przylegającą, dodatkową działką o pow. 840 m (łącznie 1 593 m prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rydzów

Rydzów,podkarpackie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Do wynajęcia klimatyczny dom pośrodku własnego lasu. Nowoczesna stodoła w wysokim standardzie. Czynsz najmu 5000zł plus 1500zł media - ogrzewanie, woda, prąd, gaz, oraz pełne zarządzanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Suchań,zachodniopomorskie

439 000 zł116 m² 3 784,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Bez prowizji dla kupującego Dom wolnostojący | Suchań, ul. Słoneczna Na sprzedaż przestronny, jednorodzinny dom wolnostojący usytuowany na dużej działce o powierzchni 1089 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tuwima

Tarnów,małopolskie

1 250 000 zł210 m² 5 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom wolnostojący 210 m | Tarnów - Zabłocie | działka ok 500 m | blisko góry św. Marcina | po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 210 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 999 000 zł182 m² 10 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedsprzedaż | Konstancin - Jeziorna | połówka domu dwulokalowego | dom 182 m2 | działka 500 m2 | 1 999 000 zł promocyjna cena na pierwszą połówkę domu! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyrandy

Wyrandy,warmińsko-mazurskie

705 000 zł106 m² 6 647,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

! oferta skierowana jest do osób które cenią sobie ciszę i spokój - parterowy dom W malowniczej miejscowości - 20 minut do olsztyna, wyrandy gm. Purda! lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myszków

Myszków,śląskie

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 60 m , położony w Myszkowie przy ul. Leśnej. Nieruchomość stanowi świetną alternatywę dla mieszkania - idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

320 000 zł112 m² 2 864,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:378 m²

Witkowo Pierwsze - dom do własnej aranżacji, tylko 12 km od Stargardu! Na sprzedaż część budynku w zabudowie bliźniaczej, położona w miejscowości Witkowo Pierwsze - tylko 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Domaszczyn,dolnośląskie

1 399 000 zł120 m² 11 680,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

4 pokoje + 192m2 ogrodu / pompa ciepła / 2024 r. / prowizja 0%! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 119,77m2 z garażem w bryle budynku. Dom wybudowany w 2024 r. Posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 000 zł105 m² 5 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom z potencjałem w Łąkach doskonała lokalizacja Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na ładnej, ustawnej działce w miejscowości Łąki. Budynek z lat 50-tych składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolbuszowa

Kolbuszowa,podkarpackie

315 000 zł125 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż 4 nowoczesnych domów jednorodzinnych przy ul. Sędziszowskiej w Kolbuszowej: 4 domy w zabudowie bliźniaczej (pow. użytkowa 125m2) na działkach ok. 3,7 ar, domy parter + poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

865 000 zł136 m² 6 350,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada,opolskie

872 100 zł103 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Nowa inwestycja W zawadzie! ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 499 000 zł183 m² 8 179,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Dom wolnostojący o pow. 183,26m + na Oleśnickim osiedlu premium - Rataje. Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z dużą, niemal 9a działką z tarasem! Położony przy malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Tajęcina,podkarpackie

7 000 zł186 m² 37,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 186 m2 (użytkowej 160 m2 ) w Tajęcinie. Dom położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tokarska

Miszewo,pomorskie

2 670 000 zł320 m² 8 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Posiadłość 2,6 ha, dom, biura, warsztat, magazyny, las Na sprzedaż bezpośrednio nieruchomość o powierzchni ok. 2,6 ha, położona w Miszewie (gmina Żukowo), zaledwie 10 km od Gdyni i 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 000 zł86 m² 8 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

: na osiedlu w Musułach przy ul. Szałwiowej " Zielone Musuły" przygotowaliśmy projekt budowy 5 domów wolnostojących dwulokalowych. Przy tym metrażu udało nam się zachować bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bredynki

Bredynki,warmińsko-mazurskie

2 450 000 zł320 m² 7 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:63 500 m²

Luksusowa Posiadłość w samym środku trzech mazurskich jezior z całym wyposażeniem domu. Stajnia Stawy Sad Las i niepowtarzalna zabudowa mieszkalna usytułowana na malowniczej otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Grabówka,podlaskie

1 400 000 zł215 m² 6 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Dom na skraju lasu | Grabówka | ul. Jodłowa | 215 m Przestrzeń, cisza i prywatność z wygodnym dojazdem do centrum Białegostoku. Dom wolnostojący z duża działką i garażem 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Truskawkowa

Michałowice,małopolskie

2 499 990 zł178 m² 14 044,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowe miejsce, w którym od razu poczujesz się jak w domu. Szukasz przestrzeni, spokoju i kontaktu z naturą, ale nie chcesz rezygnować z komfortu i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska

Czarna Dąbrówka,pomorskie

879 000 zł128 m² 6 867,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 777 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży dom na działce 10.777m z prywatnym stawem. Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni całkowitej 128m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Cienista

Sławica,wielkopolskie

329 000 zł46 m² 7 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego domku rekreacyjnego o powierzchni 45,5 m , położonego w Sławicy, około 40 minut od Poznania. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

2 980 000 zł444 m² 6 711,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Dom w objęciach zieleni i starodrzewia. Obecnie funkcjonujący - apartamenty na wynajem. Można dalej prowadzić wynajem długoterminowy, bądź akademik , czy gabinety usługowe, lub dom spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzywołęcz

Krzywołęcz,świętokrzyskie

960 000 zł206 m² 4 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 686 m²

Są domy do zamieszkania i są domy, w których najdroższe decyzje są już podjęte. Tu masz właśnie ten drugi przypadek: dębowa stolarka, drewniane podłogi, granitowe parapety zewnętrzne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

540 000 zł98 m² 5 510,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni 98 m 4 pokoje,2 kuchnie 2 łazienki .Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 380 m . W budynku z 1970 roku znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 180 000 zł152 m² 7 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Kup bez dodatkowych kosztów 0% pcc 0% prowizji Zarezerwuj dom za darmo Wprowadź się od razu klucze czekają! Osiedle Szczodre to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy oczekują więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

875 000 zł96 m² 9 128,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Harmony homes zamieszkaj w harmonii natury i wygody życia codziennego. Nowoczesne osiedle domów parterowych w Chrzanowie, tuż przy Kobierzycach Harmony Homes to kameralne osiedle stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 280 000 zł131 m² 9 770,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w Niepołomicach - wykończony pod klucz | 131 m2 | działka 4 ary | brak prowizji! alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Istebna

Istebna,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Masz dość miasta, hałasu i betonu? Wyobraź sobie: kawa rano na tarasie, cisza, góry i spokój. Bez kredytu na 30 lat. Bez budowy. Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł143 m² 8 225,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zadzwoń teraz - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy. Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji i 0% podatku pcc Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom. Projekt ten został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jawornik

Jawornik,małopolskie

795 000 zł180 m² 4 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Jeśli szukasz domu z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, w świetnej lokalizacji i z szybkim dojazdem do Krakowa, ta alternatywa będzie idealna. Więcej informacji 604*196*759 Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Modlniczka,małopolskie

1 380 000 zł164 m² 8 438,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ostatnie wolne domy! dom W zabudowie bliźniaczej pod krakowem! Powierzchnia całkowita: 163,54 m | Garaż | Ogródek | 3 sypialnie | 2 łazienki + wc | Garderoby | Pom. gospodarcze Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Ciche

Ciche,małopolskie

1 999 000 zł1 825 m² 1 095,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 825 m²

Są nieruchomości, które kupujesz i są takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać od pierwszego dnia. Ta willa w miejscowości Ciche to gotowa baza pod dochodowy biznes lub komfortowe życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Świlczy, tuż przy granicy z Rzeszowem, zaledwie 6,5 km od ścisłego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij