dowolna

Domy

46 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 894 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Justowska

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Wola justowska - nowoczesny dom Z ogródkiem W zabudowie bliźniaczej wola justowska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 124,37 m2 na kameralnym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Marynin,mazowieckie

4 990 000 zł379 m² 13 162,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Nowoczesna willa w lesie | Basen | Działka 1920 m2 | Kameralne osiedle | 25 min do Warszawy Są nieruchomości, które oferują więcej niż przestrzeń do życia. Oferują styl życia. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Pruszków,mazowieckie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia mieszkanie w suterenie domu z lat 80-tych. Wysokość pomieszczeń ok 2,2m, wynajem idealny na mieszkanie jak i na prowadzenie działalności gospodarczej. W cenie są już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 980 000 zł330 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 728 m²

Super oferta na wyłączność - bielsko-biała, komorowice Krakowskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i cenionej dzielnicy Bielsko-Biała - Komorowice Krakowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Międzyzdrojska

Poznań,wielkopolskie

1 049 000 zł115 m² 9 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Poznaniu przy ulicy Międzyzdrojskiej. Powierzchnia użytkowa 115,02 m.kw. oraz piwnica o powierzchni 14,62 m.kw, grunt o powierzchni 290 m.kw. Może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł264 m² 8 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dom wolnostojący 263,5 m | 7 pomieszczeń | garaż | wydzielony lokal usługowy | top lokalizacja - ul. Drzymały Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 263,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

1 280 000 zł133 m² 9 593,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dzień Otwarty 16 maja (sobota) godz. 11:00 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny spotkania. Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

33 000 zł302 m² 109,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Elegancki dom klasy premium na Osiedlu Konstancja | tuż przy American School of Warsaw | dostępny od 01.07.2026 Nieruchomość Wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

4 799 900 zł205 m² 23 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Podkowy Leśnej. Przedstawiamy do sprzedaży klasyczną nieruchomość z lat 90-tych na wysokim podpiwniczeniu o pow. około 205 m 2 , wybudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 650 000 zł196 m² 8 418,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przestronny dom wolnostojący o powierzchni 196 m , położony na dzielnic Warszewo w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchedniów

Suchedniów,świętokrzyskie

280 000 zł76 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 758 m²

Opis nieruchomości Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się na pięknej i przestronnej działce położonej na Stokowcu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,kujawsko-pomorskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

Dom na sprzedaż w Osieku centrum wsi, a jednocześnie w spokojnej lokalizacji, 20 arów działki Na sprzedaż przestronny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarny Dunajec,małopolskie

1 500 000 zł326 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:478 m²

Victoria Estate prezentuje przestronny, jasny i funkcjonalny dom na Podhalu Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 326,1 m2 (162,1 m2 powierzchni użytkowej) zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Łążyn,kujawsko-pomorskie

499 000 zł85 m² 5 863,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Prohouse Nieruchomości Anna Suchowiecka zaprasza na prezentację nowych piętrowych domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 85 m każdy. Ta nowa inwestycja - Zacisze Łążyn zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

1 590 000 zł236 m² 6 737,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 236m2 usytuowany na działce o pow.12ar ,Znajduje się w miejscowości Sędziszów Młp ,Dom znajduje się w zielonej , cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada,opolskie

872 100 zł103 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja W zawadzie osiedle pod lasem! ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzewina

Krzewina,mazowieckie

929 000 zł137 m² 6 764,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Zakup od dewelopera 0% prowizji Oferta sprzedaży 14 segmentów w budowanym przez nas Osiedlu Krzewina (gm.Halinów). Idealna propozycja dla osób szukających domu w cenie mieszkania. Segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mników

Mników,małopolskie

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż szeregówka w stanie deweloperskim położona w Mnikowie. Idealna propozycja dla rodziny, która szuka korzystniejszej cenowo alternatywy, a jednocześnie chce cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

849 000 zł118 m² 7 164,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

- nowoczesny dom W stanie deweloperskim W ustronnym miejscu W otoczeni zieleni I ciszy - Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Wołomin,mazowieckie

4 499 000 zł480 m² 9 372,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Wołominie przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie, zlokalizowany na terenie parku krajobrazowego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Bolechowice,małopolskie

2 100 000 zł220 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu wolnostojącego położonego na 9 arowej działce w gminie Zabierzów w miejscowości Bolechowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sępia

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł446 m² 6 478,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Do sprzedania dom o pow. całkowitej 225,9 m2 wraz z warsztatem z częścią mieszkalną o pow. 220,2 m2 na działce 1 366 m2. Nieruchomość położona jest w Marysinie Wawerskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka,śląskie

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:722 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego w Wręczycy Wielkiej - 15 minut od Częstochowy. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno dla jednej dużej rodziny, jak i dla dwóch - dzięki osobnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wólka Podleśna

Wólka Podleśna,podkarpackie

399 000 zł81 m² 4 901,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż gotowy dom z zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wólka Podleśna koło Rzeszowa. Dom o powierzchni użytkowej 81,40 m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witosa

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący wzniesiony w 2007 roku o powierzchni użytkowej około 200m2. Budynek znajduje się na 33 arowej działce , która jest w pełni zaaranżowana , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

999 000 zł115 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Segment / lokal w bud. 2 lokalowym/ jak dom z garażem | bliźniak segment prawy| ok. 115 m2 | 4 pokoje | powierzchnia bez garażu i kotłowni ok 93 m2 działka ok 3 ary gmina Wielka Wieś | 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Gębice,wielkopolskie

275 000 zł283 m² 970,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym lub dla rodziny spokojna lokalizacja, atrakcyjna cena! Przedstawiamy Państwu przestronny dom o powierzchni 283,30 m , położony w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozwalewo

Rozwalewo,pomorskie

750 000 zł78 m² 9 671,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Urokliwy dom wolnostojący w sercu Kaszub - Trzebuń, gm. Dziemiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mała

Szklarska Poręba,dolnośląskie

3 190 000 zł240 m² 13 291,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Dom i 10 arów W samym centrum miasta. Mega widok na góry. Sprzedam dom jednorodzinny w centrum Szklarskiej Poręby. 3 min.pieszo od deptaka. Z pięknym widokiem na Szrenicę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karłowicza

Radom,mazowieckie

1 999 999 zł256 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Dom 256 m z ogrodem na działce 1432m2 w prestiżowej części Radomia. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 256 m , położony na imponującej, zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedliszowice

Siedliszowice,małopolskie

135 000 zł60 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom drewniany w Siedliszowicach koło Żabna 60 m , działka 9 ar Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni 60 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gdańsk,pomorskie

1 398 000 zł170 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym lub do przebudowy Na sprzedaż dom obecnie podzielony na 6 niezależnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

2 090 000 zł168 m² 12 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: piękny dom parterowy w otoczeniu lasu Oferujemy na sprzedaż wspaniale utrzymany, funkcjonalny dom parterowy położony w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie