dowolna

Domy

46 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Głębock

Głębock,dolnośląskie

499 000 zł330 m² 1 512,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Północ Nieruchomości prezentuje Państwu stary, kamienny budynek na wsi w okolicach Jeleniej Góry u podnóża Karkonoszy. Piękne miejsce z duszą i klimatem, warte zobaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

1 259 999 zł152 m² 8 290,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Róża Wielka

Róża Wielka,wielkopolskie

729 000 zł170 m² 4 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Róży Wielkiej wygodna, nowoczesna i klimatyczna przestrzeń do życia Nieruchomość o powierzchni 170 m usytuowana jest na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Świecie,kujawsko-pomorskie

1 399 999 zł331 m² 4 229,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 234 m , zlokalizowany w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie świeckim, gminie Świecie w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ornowo

Ornowo,warmińsko-mazurskie

908 250 zł148 m² 6 136,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem Ornowo 52, gmina Ostróda Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Ornowie 52,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

440 000 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przytulny i funkcjonalny dom na działce 380 m - idealna alternatywa dla mieszkania Na sprzedaż dom o powierzchni 80 m , który stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczawnicka

Kraków,małopolskie

4 000 000 zł355 m² 11 268 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Rezydencja z widokiem na Kraków. Działka 26 arowa ar objęta miejscowym planem zagospodarowania. Budynek 3 kondygnacyjny o pow. 355m2 podpiwniczony. Piwnica - dwa garaże, kotłownia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Elegancki i stylowy dom na Sadybie w cichej, zielonej okolicy Warszawy, obok Jeziorka Czerniakowskiego, o atmosferze wioski w samym sercu miasta. Piękne miejsce do spacerów, biegania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrkowice

Piotrkowice,małopolskie

779 000 zł358 m² 2 177,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 149 m²

Jest to opcja: - dla dużej rodziny, - dla dwóch rodzin, - dla mechanika, który oprócz domu szuka miejsca na swój biznes, - dla przedsiębiorczego małżeństwa, które prowadzą swoje biznesy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sztaudyngera

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia przytulna część domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowana w spokojnej okolicy przy ul. Sztaudyngera 2 w Poznaniu. Opis nieruchomości: nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Boreckiego

Cegielnia,śląskie

440 000 zł145 m² 3 036,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 144,9 m , usytuowany na działce o powierzchni 796 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

698 000 zł100 m² 6 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjny, nieduży, dwukondygnacyjny dom, o powierzchni ok. 100 m2. Dom jest wyjątkowo funkcjonalny, świeżo wyremontowany i nowocześnie urządzony. Oferowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 129 000 zł115 m² 9 817,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Nowa, niższa, cena! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115m , zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Wieś Mała

Nowa Wieś Mała,dolnośląskie

669 000 zł120 m² 5 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 145 m²

Do sprzedania dom wraz z dużą działką oraz budynkami gospodarczymi położony na terenie Parku Krajobrazowego Chełmy. Miejscowość otoczona rezerwatami przyrody, niezwykle urokliwa okolica, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł116 m² 14 224,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

English below Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji we Wrocławiu- na Borku. Nieruchomość o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł275 m² 7 450,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Połowa bliźniaka z 2015 roku w stanie developerski położony w cichej okolicy niedaleko Centrum Handlowego Targówek. Powierzchnia domu 275 m2 w tym powierzchnia użytkowa 250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylany

Kobylany,małopolskie

965 000 zł102 m² 9 460,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz - możliwość spotkania W weekend Dostępne również większe domy parterowe z poddaszem do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarna Sędziszowska,podkarpackie

399 000 zł138 m² 2 882,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu w miejscowości Czarna Sędziszowska. Projekt domu na podstawie Dom w Lucenie 10 jest usytuowany na działce 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baczyńskiego

Rumia,pomorskie

2 100 000 zł195 m² 10 785,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Atuty: - cicha i spokojna okolica, - na przeciwko domu tereny zielone, plac zabaw oraz boisko, - starannie zagospodarowany ogród z wysoką zielenią zapewnia kameralność i naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Przemyśl,podkarpackie

639 000 zł93 m² 6 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 350 000 zł132 m² 10 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Klimatyczny dom W zabudowie szeregowej, w grzybowie, blisko morza oraz kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu gustownie urządzony i przytulny dom z garażem oraz własnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łapy

Łapy,podlaskie

339 000 zł199 m² 1 703,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:599 m²

*** dom wolnostojący *** *** stan surowy *** *** pełne media *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Łapy woj.podlaskie. Nowa cena - 339.000 zł. Dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł153 m² 7 973,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kup bez dodatkowych kosztów brak pcc 0% prowizji Zarezerwuj dom za darmo Wprowadź się od razu klucze czekają! Osiedle Szczodre to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy oczekują więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodnicza

Sulejówek,mazowieckie

2 386 400 zł628 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Budynek mieszkalny to dom murowany , piętrowy z poddaszem użytkowym i częściowym podpiwniczeniem wykończonym w standardzie pomieszczeń mieszkalnych. W podpiwniczeniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klonowa

Racibórz,śląskie

579 000 zł160 m² 3 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:309 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy Osiedle Klonowe, racibórz-Markowice Na sprzedaż Energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na nowo powstającym Osiedlu Klonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

549 000 zł261 m² 2 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

**na sprzedaż** Dom trzypoziomowy, z garażem i ogrodem, do remontu / odnowienia. ***uwaga - do końca maja 2026 - cena 549 000 zł *** Na sprzedaż dom wolnostojący o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł250 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta skierowana do wymagających klientów, rodziny expatów. Reprezentacyjny, wolnostojący, zupełnie nowy dom na zamkniętym , kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Osiedle z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 261 200 zł105 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Małe Mielno to kameralne, w pełni zrealizowane osiedle 30 nieruchomości nad morzem, położone na działce o powierzchni 1,37 ha w Mielenku. Inwestycja jest zakończona i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szerokie

Szerokie,lubelskie

1 390 000 zł153 m² 9 082,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

* * * na sprzedaż * * * Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej stanowiący część kameralnej inwestycji deweloperskiej na zielonych przedmieściach Lublina. Minimalistyczna i elegancka bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Porąbka

Porąbka,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Żurawiniec,dolnośląskie

880 000 zł153 m² 5 751,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom wolnostojący dwulokalowy Żurawiniec gm. Miękinia kupujący nie ponosi kosztów prowizji! do negocjacji! Uwaga: jeden z lokali zarezerwowany! Budynek odebrany przez nadzór budowlany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie