dowolna

Domy

46 907 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 907 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

730 000 zł123 m² 5 944,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka! super lokalizacja! bez pcc! zakup od dewelopera! bez prowizji! cena stanu deweloperskiego 730 tys zł kanalizacja! termin realizacjii grudzień 2025 Gorąco polecam dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Półwiejska

Kostrzyn,wielkopolskie

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Funkcjonalny układ | 4 pokoje | 60,35 m Świetnie zaprojektowany, dwukondygnacyjny lokal z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną idealny zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bieszczadzka

Krosno,podkarpackie

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Dzień dobry, sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym w Krośnie w bardzo dobrej lokalizacji ul.Bieszczadzka, nieopodal znajdują się Ogródki Działkowe Rajsy, ok. 300m od drogi głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Korczaka

Tarnowskie Góry,śląskie

795 000 zł146 m² 5 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Lokalizacja: tarnowskie Góry Śródmieście Nieruchomość położona w spokojnej, uporządkowanej okolicy domów jednorodzinnych. Mimo centralnej lokalizacji zapewnia prywatność i komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pruszkowska

Brwinów,mazowieckie

1 700 000 zł145 m² 11 724,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - w samym centrum Brwinowa. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł230 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny segment W bliskiej odległości od szkoły amerykańskiej na zamkniętym osiedlu Dla rodziny | Ogród | Garaż na dwa auta | Zamknięte osiedle ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Namysłów

Namysłów,opolskie

540 000 zł74 m² 7 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:480 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość z 2021 roku. * najważniejsze atuty nieruchomości: - powierzchnia domu - 74 m , - powierzchnia działki - 480.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pniewo

Pniewo,łódzkie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Szukasz miejsca, które połączy wygodę mieszkania w domu z przestrzenią do realizacji pasji? W Pniewie, sercu gminy Bedlno, czeka na Ciebie nieruchomość, która oferuje coś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

1 299 000 zł207 m² 6 275,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Nowoczesny dom w Sochaczewie szuka nowych właścicieli takich, którzy docenią wygodę, ciszę i automatyczne żaluzje, które same wiedzą, kiedy je zasłonić. Jeśli marzysz o miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł124 m² 8 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.124mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł138 m² 9 765,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym domem w zabudowie szeregowej o powierzchni 138m2, znajdującym się w środkowym szeregu. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 689 900 zł218 m² 7 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Wyjątkowy Dom na sprzedaż w Żyrardowie na bardzo ładnym Osiedlu Wschód. Twoje nowe miejsce do życia! Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Sącz

Stary Sącz,małopolskie

835 000 zł160 m² 5 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:939 m²

Budynek szeregowy położony w Starym Sączu podzielony na 3 duże domy mieszkalne z osobnymi wejściami, ogródkami i miejscami postojowymi. Domy w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skolin

Skolin,podkarpackie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 615 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Skolin, w gminie Wielkie Oczy, powiat lubaczowski zaledwie 3 minuty od Wielkich Oczu, 20 km od Lubaczowa, 40 km od Jarosławia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nadarzyn,mazowieckie

1 300 000 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy funkcjonalny dom o pow 110 m2 położony na pięknej działce o pow 1100 m2 w Nadarzynie. Spokojna, cicha i zielona okolica oraz bezpośrednie sąsiedztwo lasu pozwoli cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 199 900 zł131 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 499 000 zł210 m² 7 138,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:875 m²

Komfortowy dom z ogrodem w Otrębusach 750 m od wkd. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom położony w zielonej, spokojnej części Otrębus. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

1 300 000 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Ekskluzywny, prestiżowy dom z 2021r w stanie deweloperskim do wykończenia we własnym zakresie. Wybudowany z materiałów wysokiej jakości. Na parterze salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nakło

Nakło,opolskie

649 000 zł103 m² 6 300,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowość! okazja! wyłączność! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu dom z dużym potencjałem. Rozkład: -duży salon z wyjściem na ogród -sypialnia z garderobą -gabinet -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł71 m² 8 143,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Działki z dwoma domami przy lesie w Warszawie | ogromny potencjał | Wesoła, ul. Armii Krajowej 97. Szukasz miejsca z klimatem, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

16 000 zł180 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Prime Property prezentuje do wynajęcia nowoczesny dom położony na Woli Justowskiej, w pobliżu Parku Decjusza. Do wynajmu oferujemy komfortowy dom o powierzchni ok. 180 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Strącze

Stare Strącze,lubuskie

289 000 zł100 m² 2 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Na sprzedaż oferujemy dom z ogromnym potencjałem, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Stare Strącze - idealny dla osób, które marzą o stworzeniu własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

1 599 000 zł175 m² 9 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Na sprzedaż dom w Nowym Dworze Wejherowskim Wyłącznie w dk estate charakterystyka budynku głównego: dom wybudowany i oddany do użytkowania w 2021 roku. Bryła zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kokawa,śląskie

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Kokawa to spokojna, malownicza miejscowość położona w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim, na terenie gminy Mykanów. Okolica charakteryzuje się luźną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krępiec

Krępiec,lubelskie

2 199 000 zł200 m² 10 974,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesna, parterowa rezydencja blisko Lublina - zamieszkaj komfortowo w harmonii z naturą. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gilów

Gilów,lubelskie

805 000 zł130 m² 6 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom rekreacyjny całoroczny w wyjątkowym punkcie widokowym Roztocza Zachodniego, duża działka. Wyjątkowy dom z duszą całoroczny, drewniany, na wzgórzu z zachwycającym widokiem, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudecka

Stare Kotkowice,opolskie

450 000 zł380 m² 1 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Na sprzedaż: duży dom z potencjałem + budynki gospodarcze Stare Kotkowice, ul. Sudecka 36 Na sprzedaż duży dom o powierzchni około 190 m mieszkalnych, z działką 0,1267 ha. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

590 000 zł94 m² 6 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 95 m2 położony w Mysłakowicach ul. Maków Polnych zaledwie kilka kilometrów od Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

1 395 000 zł220 m² 6 328,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5