dowolna

Domy

46 800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 800 ogłoszeń

75 000 zł46,40 m² 1 616,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem powyższej oferty jest dom znajdujący się w malowniczej miejscowości Nowosielce, w powiecie Przeworskim, dom został wybudowany w 1925 roku z drewna i położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł300 m² 5 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:147 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni 300m2 położony w atrakcyjnej, spokojnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Matarnia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Piła,wielkopolskie

899 000 zł88,75 m² 10 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Szydłowie Osiedle Owocowe Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy położony w spokojnej i cieszącym się sporym zainteresowaniem części.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł146 m² 7 876,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej Baszkówka, gm. Piaseczno o powierzchni 145,78 m , położony na działce 530 m . Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalny Z możliwością prowadzenia usług- nowy sącz ul.ZYGMUNTOWSKA Na sprzedaż oferujemy jasny, przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 899 000 zł260 m² 11 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dobre Nieruchomości prezentują: nowoczesny dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnej lokalizacji po prawej stronie Osielska graniczący ze ścianą lasu. Dom o powierzchni 260m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł145 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom z 2012r. 6 pokoi Remont kapitalny 2026r. Nowe instalacje, geberity, prysznice, podłogówka, piec, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 250 000 zł660 m² 4 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dobre Nieruchomości przedstawiają kamienicę w Centrum Bydgoszczy czterokondygnacyjny budynek zbudowany z czerwonej, pełnej cegły. Kamienica jest użytkowana na bieżąco, przechodzi regularne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatnie wolne! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję obejmującą budowę 18 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji leszno/gronowo ul. Myśliwska Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

2 950 000 zł530 m² 5 566,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dobre Nieruchomości zapraszają do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego, komfortowego domu 503 m2, 5 pokojowego, podpiwniczonego, z dodatkowym pomieszczeniem biurowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł193 m² 8 290,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 015 m²

Dobre Nieruchomości prezentują : tel.   Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy typu bungalow, projekt Luxemburg / lmb 35a Lokalizacja: okolice Bydgoszczy - Osówiec Powierzchnia działki: 2015.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł483,80 m² 1 074,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Koniuszowa: przestrzeń z Charakterem i Szerokim Wachlarzem Możliwości Szukasz miejsca, które stanie się fundamentem dla Twojej wizji? Ta nieruchomość to rzadkie połączenie ogromnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Tylko u nas! Dobre Nieruchomości prezentują przestronny, parterowy - 128 m powierzchni użytkowej - dom w Łachowie. Dom położony na działce 1035 m w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Domek z tarasem w otoczeniu lasu, zaledwie godzina od Warszawy Jeśli szukasz ciszy i spokoju oraz marzysz o bliskości natury, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą zakupu 1.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestrony i gotowy do zamieszkania dom w którym znajdują się cztery samodzielne lokale mieszkalne. Nieruchomość znajduje się na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

154 954 zł119,19 m² 1 300,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk wyznaczony w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż klimatyczny, w pełni urządzony dom o powierzchni 150 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji Ostrowa Wielkopolskiego ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł560 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:147 m²

Dobre Nieruchomości przedstawiają - na sprzedaż kamienica położona w samym sercu Bydgoszczy, zaledwie minutę spacerem od starego rynku. Nieruchomość ta posiada działkę o powierzchni 147m2.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł350 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Informuję, iż posiadam do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, dostępna od 1 lipca będzie część od strony ulicy Rumianej (ok. 360 m2 ). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł185 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość dwa całoroczne domy o geometrycznej formie inspirowanej dwunastościanem platońskim, położone w spokojnej, zielonej okolicy (skrybicze), zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł132 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pośrednikom bardzo dziękujemy. Zamieszkaj komfortowo w cichej, zielonej okolicy, wśród niskiej zabudowy willowej. Oferujemy dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o przemyślanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Przykładowe zagospodarowanie powierzchni nieruchomości Oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Do sprzedania dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bobrowiczki - dom jednorodzinny w stanie deweloperskim polozony w bliskiej odleglosci trasy ekspresowej S6 , dzieki czemu dojazd do wiekszych miast.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł128 m² 5 617,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Zanim przewiniesz dalej zadzwoń. Pomogę Ci przy : Zakupie / Kredycie / Terminach / Sprzedaży / Wykończeniu / Dokumentach. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł77 m² 8 831,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom położony w malowniczej okolicy lasów Popowskich oraz u zbiegu rzeki Bug i Narew. W odległości 10 minut od Serocka. Komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł191,14 m² 7 272,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Komfortowy dom wolnostojący z dużą działką, kleszczewo ul. Gdańska Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 980 000 zł910 m² 3 274,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam kamienicę ( żółto czerwona) oraz z wyposażeniem i kontrahentami. W kamienicy mieści się: 10 mieszkań (4 umeblowane i jedno.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 990 zł145 m² 8 275,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 127 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, starannie zaprojektowany tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Szczutki,kujawsko-pomorskie

845 000 zł111 m² 7 612,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dobre Nieruchomości polecają: wyjątkową inwestycję domy wśród natury, zaledwie 3 km od obwodnicy Bydgoszczy Marzysz o życiu w otoczeniu zieleni, ale nie chcesz rezygnować z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł117 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny dwulokalowy (typu bliźniak), zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł299 m² 14 046,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom na wynajem - wilanów, zawady dostępny od czerwca! dane techniczne: wykończony w wysokim standardzie dom o powierzchni całkowitej 299 m2 położony na działce 1000 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł160 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli na cichym, spokojnym, zielonym i strzeżonym Osiedlu Zielonym. Świetni sąsiedzi, 100 m do Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł195 m² 3 789,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom na sprzedaż W cichej i spokojnej okolicy - przestronny, dwukondygnacyjny dom : ul. Makuszyńskiego 156, częstochowa. Wyobraź sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł90,85 m² 9 025,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocja!zakup do 31.05.2026 r.rabat 20 tyś.złotych Dom w Ostropie w cenie mieszkania - komfort i spokój w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł138 m² 5 789,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży dom parterowy, wolnostojący z garażem, z 2014r, położony na wsi pod pod Bierutowem. Powierzchnia mieszkalna domu 111 m2, pow. całkowita 138m2, powierzchnia działki 3000m2. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 900 zł95,27 m² 6 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²