dowolna

Domy

46 800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 800 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Domek letniskowy

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł73 m² 3 424,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko U nas wyjątkowa okazja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu całoroczny domek o powierzchni ok. 73 m , położony dosłownie kilkadziesiąt kroków od rzeki zaledwie 50 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł370 m² 1 875,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Nieruchomość Z ogromnym potencjałem W samym centrum żabna! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługową, położoną w samym centrum Żabna w trakcie budowy. Budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:53 m²

Dom dla rodziny - tej mniejszej i tej większej też :) Rodzina pokoleniowa? Z pewnością wystarczy też miejsca dla Waszej rodziny :) A jeśli dodatkowo cenicie sobie spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł86,18 m² 5 790,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Sprzedaży Nowa inwestycja deweloperska w Gniewomirowicach Dom z ogródkiem w cenie mieszkania 5 minut od Legnicy Lokalizacja: gniewomirowice Powierzchnia: 76,32 m2 (86,18 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 358 zł64,26 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Odebrane przez nadzór budowlany domy w Rzeszowie na Słocinie - stan deweloperski z możliwością wykończenia! Inwestycja jest bardzo interesująca: - innowacyjny projekt - kameralne osiedle -.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł151 m² 16 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej, zlokalizowanej w nadmorskiej miejscowości z szeroką i piaszczystą plażą? Mamy coś specjalnego! oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł250 m² 13 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Oferta sprzedaży pięknej, okazałej rezydencji o powierzchni 194,5m2 położonej na wspaniale zagospodarowanej działce o powierzchni 2548m2 Dom składa się z: piwnica: - 2 garaże na 3 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 100 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Avenue Estate prezentuje unikalną rezydencję z pięknym ogrodem, położoną w prestiżowej części Królewskiego Wilanowa. Oferta skierowana do ambasad z możliwością wynajmu na inne.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł311 m² 5 755,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Nowoczesna nieruchomość w stanie budowy z przemyślaną architekturą i koncepcją ogrodu. Nowa okazyjna cena 1,79 mln zł Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim, którego.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł200 m² 3 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Na sprzedaż przytulny dom z ładną działką położony w miejscowości Piszczac, powiat Bialski. Nieruchomość posiada powierzchnię ok 200m2, a w jej skład wchodzą: parter: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł160 m² 8 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Tylko W pepper house nieruchomości! Kameralne 4 domy o powierzchni ok. 40 m2: dwa wolnostojące, jeden w zabudowie bliźniaczej - na granicy Rewy i Mostów, ul. Księżycowa, posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 297 000 zł165 m² 7 860,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy 165,71 m z dwustanowiskowym garażem | Duża działka 1000 m | okolice Tarczyna | 20 min do Warszawy Szukasz komfortowego, parterowego domu w spokojnym otoczeniu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł150 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości gminnej Skulsk usytuowanej w pobliżu dwóch jezior (w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł162,30 m² 6 469,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Nowoczesne domy / Tarnów, mościce / 162 m + 7 ar działki. W spokojnej części Tarnowa, w dzielnicy Mościce, powstaje inwestycja obejmująca trzy nowoczesne domy jednorodzinne, mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł336 m² 3 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:43 400 m²

homfi prezentuje wyjątkową nieruchomość z duszą dom z częścią handlową na działce 4,34 ha w Kolonii Sławatycze Z dala od zgiełku miasta, pośród zieleni, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł95 m² 3 147,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 075 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni zabudowy 95 m2 zlokalizowany w Olszewkach na działce o powierzchni 2075 m2. Dom to murowana, częściowo podpiwniczona, parterowa konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł139 m² 4 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:941 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł92 m² 5 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:65 m²

Mam przyjemność poinformować Państwa, że 1 etap przedsięwzięcia deweloperskiego w całości został zarezerwowany. Wkrótce ruszy sprzedaż 2 etapu z 5 budynkami z dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł217,40 m² 4 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 894 m²

Cena nieruchomości obejmuje dom o pow. 217,40 m2 w tym piwnica, parter, piętro oraz budynek gospodarczy-garażowy pow. 185,- m2. Duża, ustawna działka o wym.178 x 22 o pow. 3894.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Rodzinny dom 140 m na pięknej działce 22 ary - Gotowy do zamieszkania! największe atuty nieruchomości: duża, zagospodarowana działka: 2 200 m z ogrodem, oczkiem wodnym i altaną. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł146,20 m² 4 035,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 462 m²

Są nieruchomości, które dają więcej przestrzeni niż tylko metry w domu. CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 146,2 m , położony na wyjątkowo dużej narożnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 445 m²

Kupujący nie ponosi opłat dla biura nieruchomości! Do sprzedaży zabudowana nieruchomość o powierzchni 6445 m2, położona w miejscowości Poniatów, gmina Sulejów, powiat piotrkowski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł61 m² 1 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 872 m²

Do sprzedania dom drewniany w Starym Ratyńcu gmina Sterdyń powiat sokołowski. Dom o powierzchni zabudowy 61m2 skład się z dwóch pokoi, kuchni oraz p. pokoju. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 999 zł171,82 m² 2 444,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:966 m²

Twój przyszły dom z potencjałem - Kobylanka, ul. Strumykowa Jeśli marzysz o domu, który stworzysz od podstaw według własnych potrzeb - mamy dla Ciebie idealną propozycję! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł420 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowy o powierzchni 420 m2 w zabudowie bliźniaczej przy ul. Modlińskiej. Samodzielna połowa bliźniaka o powierzchni 420 m2 podzielona na kondygnacje. Cztery kondygnacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł330 m² 3 027,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:380 m²

Atrakcyjna lokalizacja - blisko lasu! Dom dwurodzinny z osobnymi wejściami, ogrzewany pompą ciepła -21 paneli fotowoltaicznych! Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł185 m² 5 562,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Krzyszkowice jedno osiedle różne domy Aż 4 projekty do wyboru! Zapraszam do zakupu jednego z jedenastu domów wolnostojących z dużymi działkami w Krzyszkowicach zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł380 m² 786,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom z dużą działką w Żarkach Letnisko. Dom wybudowany w latach 70-tych z pustaka oraz cegły. Do kapitalnego remontu i aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

685 000 zł90 m² 7 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Dom: na sprzedaż dom dwulokalowy w zabudowie szeregowej usytuowany w Jagodowie przy Niemczu. Opis oferty: dom(skrajny) o powierzchni 90 m 2 z działką wielkości 277,8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł300 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 700 m²

Oferta: gospodarstwo z domem i zabudowaniami 1,07 ha w Nowym Dolnie Lokalizacja: nowe Dolno 18, gmina Markusy, powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie. Opis nieruchomości: jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł130,40 m² 6 901,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 954 m²

Sprzedam dom o powierzchni 140 m2, ostatnio remontowany w 2023 roku, z dachem pokrytym blachą. Komfortowy i wygodny dom znajduje się na działce o powierzchni 11 000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł230 m² 4 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom w wyjątkowym otoczeniu przy ulicy Lipowej w Łukowie. Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta z urokliwym otoczeniem i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

639 000 zł76,76 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Jeśli poszukujesz parterowego, funkcjonalnego domu o ekonomicznym metrażu wraz z działką oraz parkingiem na 2 samochody to właśnie ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł77 m² 4 935,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Wręczyca Wielka przy ul. Śląskiej 12. Działka nr ewid. 446/4,.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł240 m² 3 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107 m² 6 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - 107 m2 z ogródkiem! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nowego domu w zabudowie szeregowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 494 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu Z bali - unikalna oferta! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją sprzedaży pięknego domu z bali, zaprojektowanego i wybudowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Babiak,wielkopolskie

449 000 zł212,74 m² 2 110,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Opis właściwy Dom w stanie surowym zamkniętym w Babiaku, o powierzchni użytkowej 212,74m to propozycja dla osób, które chcą wykończyć przestrzeń dokładnie według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł131,13 m² 8 388,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:721 m²

Nowoczesny dom parterowy - kobiór, ul. Platanowa Działka 721 m | Stan deweloperski | Zielona, spokojna okolica Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny z garażem, położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia