dowolna

Domy

46 787 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 787 ogłoszeń

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 100 000 zł360 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - dom trzykondygnacyjny z instalacją fotowoltaiczną i panelami słonecznymi o ciekawej, ponadczasowej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 900 zł500 m² 7 999,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Ekskluzywna rezydencja z basenem i stawem na sprzedaż! Prezentujemy Państwu wyjątkową rezydencję o powierzchni 500 m , usytuowaną na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

559 000 zł120 m² 4 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szukasz domu, który wyremontujesz dokładnie pod swoje potrzeby? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy piętrowy dom o powierzchni około 120 m (parter + piętro, metraż bez.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł129,11 m² 4 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:915 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 129, 11 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 915 m2 w Płozach. Dom wybudowano w 2012 roku. Dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł113,82 m² 7 292,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Jeden Z ostatnich - dwupoziomowy segment Z prywatnym ogrodem - twój wymarzony dom Porosły, gm. Choroszcz Wyobraź sobie miejsce, gdzie codzienność staje się przyjemnością. Gdzie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z pawilonem przeznaczonym pod działalność gospodarczą niedaleko Świdnicy. Dom o powierzchni całkowitej 230 m 2. Powierzchnia użytkowa 157 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł196 m² 4 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 196 m2 znajdujący się w miejscowości Adamów gm. Kłomnice. Usytuowany na działce o powierzchni 3400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Podgórzyn,dolnośląskie

1 290 000 zł245,31 m² 5 258,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny w spokojnej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć blisko do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł358 m² 2 650,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny, duży dom, położony w Sędziszowie przy ul. 1000-lecia. Jest to dom parterowy, z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej około 360m , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł122 m² 10 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji skm/km Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 930 zł108,80 m² 2 673,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budowa Z prefabrykantów keramzytowych - nowoczesność, trwałość I ekologia Domy w technologii keramzytowej to połączenie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł90 m² 2 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w urokliwej okolicy gminy Czarna Białostocka. Dom drewniany, powierzchnia około 90 m , idealny do zamieszkania lub jako miejsce wypoczynku. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Siedlisko idealne na weekendowe wypady ale i na codzień. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscu, gdzie cieszyć się można naturą i spokojem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł207,36 m² 5 589,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

NA sprzedaż: wyjątkowa posiadłość w centrum Kałuszyna Komfort, przestrzeń i ogromny potencjał biznesowy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:831 m²

Wyjątkowa nieruchomość z duszą w sercu Kazimierza Biskupiego - dom zabytkowy z potencjałem. Na sprzedaż oferujemy niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny, wpisany do rejestru zabytków,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Salno

Salno,kujawsko-pomorskie

740 000 zł150 m² 4 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż dom z zapleczem garażowo-warsztatowym Salno, gmina Gruta Biuro Nieruchomości Nowa Posesja poleca Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Dostępny Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu, położonego w miejscowości Szarbia Zwierzyniecka, gmina Skalbmierz, województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł234 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Gorąco polecam dom wolno-stojący położony w gminie Czernica. Budynek budowany z Ytonga, docieplony styropianem 15 cm, dach pokryty dachówką ceramiczną. Na pierwszej kondygnacji znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

2 620 000 zł180 m² 14 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dzień dobry, nazywam się Izabela Nizio i reprezentuję biuro Grunt to Nieruchomości. Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy, prestiżowy dom na Osiedlu Wiktoriańskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 545 000 zł232,19 m² 6 654,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Nowoczesny dom Z dostępem do stawu! Szukasz domu, który łączy nowoczesność z funkcjonalnością? Oto Twoja szansa, aby stać się właścicielem wyjątkowej nieruchomości, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł144 m² 8 659,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 144 m , położony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 460 m . Nieruchomość zamieszkana od 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł122 m² 4 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowa oferta na wyłączność Wygorzele ul. Długa Przedstawiamy Państwu trzy budynki wolnostojące. ( dwa już wybudowane). Budynki mieszkalne dwukondygnacyjne, niepodpiwniczone w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta sprzedaży segment W miejscowości szczęsne Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment o powierzchni 161 m, położony na działce o powierzchni 300 m, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł108 m² 5 879,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Pięknie położony dom w Wiśle do wykończenia (stan surowy otwarty), usytuowany na działce o powierzchni 550 mkw. Kształt działki: prostokąt. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

2 015 000 zł285 m² 7 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Dom z dużym potencjałem dom wolnostojący Z lokalem usługowym Dom wolnostojący o pow. 285m2 w tym ok.210m2 powierzchni mieszkalnej + 150m2 warsztat z pomieszczeniem biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Trablice

Trablice,mazowieckie

800 000 zł85,29 m² 9 379,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Uwaga! Na sprzedaż dom oraz budynek warsztatowo - magazynowy, położone na dużej działce o powierzchni 11 800,0 m2. Stan surowy otwarty. Dom według projektu ambrozja wariant B -.

Szczegóły ogłoszenia

2 888 000 zł316 m² 8 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Ponadczasowy, przestronny i luksusowy dom jednorodzinny w stylu kolonialnym położony w bliskim sąsiedztwie jeziora Miedwie. Budynek dwukondygnacyjny o pow. całkowitej ponad 316 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł120,13 m² 10 197,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Nowoczesny dom z garażem | 120 mkw| Dawidy Bankowe tuż przy granicy Warszawy | Bez pcc Na sprzedaż funkcjonalny, środkowy segment w kameralnej inwestycji w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn),.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

zachęcam Państwa do zainteresowania się tą wyjątkową ofertą. Polecam do kupna dom mieszkalny z basenem i sauną mieszczący się przy ul. Poznańskiej ale położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60,99 m² 9 821,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Powierzchnia: 60,99 m Rozkład pomieszczeń: parter: salon z aneksem kuchennym: 23,76 m Przedsionek: 2,91 m wc: 2,91 m piętro: pomieszczenie fitness: 9,77 m Łazienka: 5,47.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł178,42 m² 10 643,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 501 m²

Zapraszam Cię na prezentację domu wolnostojącego położonego w Małkocinie pod Stargardem, ok. 40 km od Szczecina. Atrakcyjny, przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł123,88 m² 11 293,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż środkowy segment nowoczesnego budynku, zlokalizowanego na cichym osiedlu. Mieszkanie posiada klasyczny układ pomieszczeń : - na parterze salon z aneksem kuchennym, toaleta oraz schowek.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180,05 m² 8 608,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Konstancin-Jeziorna, osiedle Czarnów, wolnostojący, 186 m2, 1500000 zł. Na działce 1080 m2, w otulinie Parku Chojnowskiego, wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem, 5 pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł180,60 m² 35,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! miejsca noclegowe dla pracowników, oferta dla firm! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia Państwu ofertę najmu noclegów dla pracowników. Do wynajęcia piętro.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł140 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Kupujący zwolniony jest z podatku pcc - oszczędzasz 2% wartości nieruchomości! Spokój, nowoczesność i komfort - Twój nowy dom w Czernicy czeka! Zamieszkaj w miejscu, gdzie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł240,05 m² 6 869,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:417 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) funkcjonujący jako pensjonat, położony w popularnej nadmorskiej miejscowości Pobierowo. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł80 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy Państwu murowany z cegły dom, wybudowany w roku 1947, posadowiony na działce o powierzchni 400 mkw. Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz osobno wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentuję Państwu dom na wynajem w Ostrowcu Św. ul. Nowe Piaski. Usytuowany w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu, ścieżki spacerowej oraz rowerowej. Idealny dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 100 m²

Duży dom z budynkiem gospodarczym i dużą działką. Dom o powierzchni 240 m2 na działce 2,01ha. Parter to wiatrołap, hol, sypialnia, gabinet, kuchnia, salon z kominkiem, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł178 m² 3 764,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom w trakcie budowy o powierzchni użytkowej 116,4m2 usytuowany na działce 1600m2 w gminie Burzenin. Dom wybudowany z ytonga - 36,5 cm. Stolarka okienna pcv z ciepłymi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij