dowolna

Domy

46 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 798 ogłoszeń

789 000 zł127,60 m² 6 183,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dom po generalnym remoncie| Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97,65 m , który łączy komfort codziennego życia z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł600 m² 2 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowa niższa cena + możliwość zamiany! Na nieruchomość składa się: - budynek dwupiętrowy z podpiwniczeniem o powierzchni ok 350 m2 - budynek dwupiętrowy z wysokim poddaszem do.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 604 m²

Dom do remontu o powierzchni ok 50 m2. Pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka. Częściowo ogrodzona działka budowlana o pow. 11604 m2. (szerokość działki ok 17 m) Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł550 m² 6 543,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:683 m²

Na sprzedaż "gazdowa Chata" - uznany wśród turystów dom z 8 pokojami i 2 apartamentami. Obiekt noclegowy wykonany z dbałością o każdy szczegół i utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł83,40 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 480 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Lubień Kujawski, blisko centrum miasta. Na działce o powierzchni 2487 m2 znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:785 m²

Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienicę przeznaczoną do remontu zlokalizowaną w południowej dzielnicy Piotrowice. Budynek murowany, podpiwniczony, dwupiętrowy, dach kryty papą, okna.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł114,90 m² 19 147,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu niezwykle interesującą nieruchomość, położona w newralgicznym punkcie Raszyna. Najbardziej atrakcyjnym tematem, który jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pruszcz

Pruszcz,kujawsko-pomorskie

1 040 000 zł253,17 m² 4 107,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Oferta tylko U nas! ,upust do 40 000 złotych na wyposażenie"-oferta ograniczona w czasie! Z okazji zbliżającego się roku szkolnego przygotowaliśmy rabaty uzależnione od zakresu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kielce,świętokrzyskie

550 000 zł188 m² 2 925,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej 116,06 m2 , (całkowitej ok. 188 m2), zlokalizowany przy ul. Zagonowej w dzielnicy Pakosz w Kielcach , położony na działce o powierzchni 646 m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 105 m , położony w spokojnej części Wieliczki przy ul. Krzyszkowickiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł140 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Targanice - mały budynek mieszkalny usytuowany na zadbanej, ogrodzonej działce o powierzchni 14.67 ara. Budynek o pow. użytkowej 85 m2, pow. całkowitej 140 m2. Parter: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł718 m² 1 532,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:718 m²

Na sprzedaż w pełni przygotowany projekt rewitalizacji zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Dzierżoniowa - 5 minut pieszo od Starego Rynku. To nie jest koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł296,10 m² 9 118,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Emmerson prezentuje do sprzedaży dom wolno-stojący na dużej 16 arowej działce, położony w miejscowości Włosań. Budynek Budynek o nowoczesnej kubaturze, wzniesiony metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 900 zł125 m² 6 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:642 m²

Komfortowy dom w spokojnej, zielonej okolicy - Krzynowłoga Mała Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący z garażem, położony na zagospodarowanej działce w cichej miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł121 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Dom w pełni gotowy do zamieszkania bez dodatkowych kosztów i remontów. Idealny dla rodziny, również z małym dzieckiem wiele rozwiązań jest już przygotowanych. Dom z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:101 200 m²

***piekne siedlisko Z własna linią brzegową biebrzy*** Zapraszamy na prezentację dużego siedliska z własną linią brzegową Biebrzy położonego w gminie Sztabin. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł105,16 m² 5 696,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, położony na atrakcyjnej, dużej działce narożnikowej z wjazdem z dwóch ulic. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 115 000 zł392 m² 7 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:31

 

Powierzchnia działki:1 747 m²

Mam przyjemność zaprezentować kompleks wypoczynkowy w cichej części Świnoujścia, nieopodal linii brzegowej. Obiekt ma świetny potencjał inwestycyjny. Możliwość całorocznego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł148 m² 4 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:397 m²

Szukasz nieruchomości, która daje wybór? Może przynosić stały dochód z najmu albo stać się wygodnym domem dla Twojej rodziny. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,50 m² 17 123,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:914 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom położony nad jeziorem niedzięgiel/skorzęcińskim. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczym otoczeniu natury, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł206 m² 6 747,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146,0 m2, usadowiony na działce 1000 m2. Domy stanowią część inwestycji Osiedla. Termin zakończenia budowy: jesień 2024.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł278 m² 3 129,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Kwiatowym w dzielnicy Jędrzychów. Wyjątkowa lokalizacja, ukształtowane i przyjazne sąsiedztwo, pełne uzbrojenie terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł119 m² 4 537,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój- ul. Herbowa. Oferowana nieruchomość o pow. 119 m2 położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł166 m² 7 048,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż atrakcyjnego domu o pow. zabudowy 166 m2 w dzielnicy willowej Ostrowca, w bocznej uliczce nie generującej ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł86,12 m² 7 652,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Dom w stanie deweloperskim Jasień 86,12 m Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w Jasieniu. To idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 000 zł149,98 m² 6 554,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Knurów, ul. dr. Henryka Jordana - nowoczesny dom z garażem - prywatność - 664 m2 działki Na sprzedaż piętrowy dom bliźniaczy z garażem w bryle budynku , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł2 204 m² 1 356,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:27

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Przemyśl, przedwojenne kamienice ul.PLAC LEGIONÓW, UL. Sowińskiego (tylko W naszym biurze) (poniżej wersja angielska i ukraińska) 2 kamienice czynszowe II kondygnacyjne, z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł275,30 m² 7 083,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 730 m²

Jeśli szukasz przytulnego, eleganckiego domu w lesie w bardzo cichej okolicy, z dala od gęstej zabudowy ta oferta jest dla Ciebie. Dom parterowy, położony we Wrzosowie pod Radomiem. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł237 m² 9 911,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Rozalin (zaledwie 100 m od ściany Lasu Młochowskiego). Wolnostojący dom, gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej 309m (użytkowej 227m ), usytuowany na działce 1070 m w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł282 m² 4 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - przestronne i jasne wnętrza - zabudowa kuchenna wysokiej jakości - dwa niezależne wejścia - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł145 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 m²

Nowoczesny segment z garażem i ogródkiem, marki Struga teraz promocyjna cena! Segment środkowy o powierzchni 145,47 m, z ogródkiem 46 m, zlokalizowany w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł220 m² 14 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Nieruchomość Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom pod Warszawą. Dom, który przyciąga uwagę przestrzenią i światłem. Imponujący, niemal sześciometrowy salon z antresolą to.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecamy do zakupu dom jednorodzinny wraz z budynkiem warsztatowow-garażowym z działką o pow. 14,39 ara, położony w miejscowości Osiny. Działka w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 350 000 zł198 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 387 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Tylko u nas! Serdecznie polecamy oryginalny dom parterowy o pow. 198 m2 położony na malowniczej działce o pow. 24 ary usytuowany 5km od Lubina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:267 m²

Na sprzedaż dom - połowa bliźniaka w Gdyni Redłowie. Działka 267 m2 położona na skarpie, w dużym stopniu zabudowana. Budynek 4 - kondygnacyjny z 1972 r. o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł200 m² 1 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 837 m²

Do sprzedania murowany dom z cegły i pustaka o powierzchni około 200 m2, znajdujący się w miejscowości Piątkowa, gmina Błażowa, powiat rzeszowski. W budynku znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 409 m²

Magia tego unikatowego domu znajduje się w Nowym Targu niedaleko centrum, a jednak na uboczu ,w otoczeniu pięknego dużego ogrodu. Jest to dom zabytkowy z duszą ,w klimatycznym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł159,80 m² 8 385,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i energooszczędny dom parterowy o powierzchni 159 m , wybudowany w 2019 roku. Nieruchomość położona jest w Niesięcinie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij