dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

579 000 zł125 m² 4 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:660 000 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Istebna widokowa nieruchomość 6600 m + dom + staw w tym 1600 m działki budowlanej Beskid Śląski Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł21,40 m² 7 570,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Jeśli marzy Ci się oddech od miasta, codzienności i zgiełku to oferta dla Ciebie. Miejsce tuż nad jeziorem międzybrodzkim z widokiem na górę Żar. Połączenie wody i gór to coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł120 m² 8 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Rowy, idealny zarówno do zamieszkania na stałe, jak i na wynajem sezonowy. Powierzchnia działki: 352.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł165 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż: piękna, zabudowana budynkiem mieszkalnym działka z otoczonym przez starodrzew zarybionym jeziorkiem/stawem. Na tak zalesiony i żyzny ogród musisz poświecić min. 30 lat.

Szczegóły ogłoszenia

2 597 000 zł453,20 m² 5 730,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:294 m²

Obiekt z funkcją gastronomiczno - noclegową. Gotowy pensjonat W łebie | 17 pokoi | strefa wysokiego popytu turystycznego roi - 9% Przedmiotem sprzedaży jest w pełni funkcjonalny pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł269 m² 5 167,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący Tel.:   Na sprzedaż duży dom wraz z budynkiem gospodarczym do remontu o powierzchni użytkowej 269,1 m2 z sześcioma osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł220 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wolnostojący na Bemowie, ul. J. Olbrachta 81, niedaleko metra Bemowo-Ratusz. Dom ma 160m2, na działce 400m2. - parter to: garaż 3-stanowiskowy, łazienka, salon z kuchnią. - piętro to: 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł180 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:846 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy w Nowęcinie na ul. Kamiennej 1 (gmina Wicko). Na sprzedaż funkcjonalny, dwulokalowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 180 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

11 989 999 zł114 m² 105 175,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Lokalizacja: inwestycja powstaje w południowo - wschodniej części Wrocławia, w Iwinach. Bardzo dobry dojazd do centrum Wrocławia czyni tę inwestycją bardzo atrakcyjną do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 749 000 zł192 m² 9 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dobre Nieruchomości polecają wyjątkowy, nowy dom jednorodzinny o bardzo wysokiej funkcjonalności, wybudowany z materiałów najwyższej jakości i zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł200 m² 4 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną z gotowym, w pełni wyposażonym biznesem produkcyjnym. To idealna oferta dla osób chcących kontynuować działalność bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wistka

Wistka,mazowieckie

349 000 zł190 m² 1 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Wistka (nr 96), w spokojnej i urokliwej okolicy, zaledwie ok. 7 km od Przysuchy, ok. 45 km od Radomia oraz ok. 90 km od Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł93,21 m² 7 499,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Bliskość jeziora (około 400 m) - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł95,50 m² 15 706,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Przytulny i przestronny dom w Rzeszotarach w znakomitej lokalizacji, serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą propozycją. Duży i zielony ogród jest znakomitym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 000 zł106 m² 7 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc , bez prowizji. Na sprzedaż bliźniak - w cichej i spokojnej okolicy, wśród zieleni. Powierzchnia użytkowa 106 m2, 4 pok, działka 615 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł161,88 m² 9 259,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130 m2 usytuowany na ponad 8 arowej działce. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 209 999 zł114 m² 10 614,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 343 970 zł123,30 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż oferujemy dom, który łączy miejski styl życia z prywatnością własnego ogrodu. Inwestycja realizowana u zbiegu ulic Spacerowej i Babińskiego. Szczegółowy rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł186 m² 7 795,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

W sprawie szczegółów i umówienia prezentacji proszę o kontakt   ! Serdecznie Zapraszam! Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe (ok.55-60 m2) z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł118,88 m² 5 593,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 153,51 m , wyposażony w nowoczesną pompę ciepła! Powierzchnia użytkowa to 118,88.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 000 zł600 m² 6 331,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dochodowy pensjonat z częścią prywatną | Gdańsk - Kowale | roi ok. 10% Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska gotowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł124 m² 8 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku, pragnących porannej kawy na tarasie z widokiem na zieleń. Dom usytuowany jest w malowniczej okolicy, na pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Oferta na wyłacznośc biura! Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł450 m² 8 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:680 m²

Privatehousebrokers prezentuje na sprzedaż piękny tradycyjny, podhalański dom w Kościelisku, z widokiem na Giewont. Działka: o powierzchni ok. 680m2, dobrze zagospodarowana, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł155,80 m² 5 096,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka na samodzielnej działce w Żelechowie pod Grodziskiem Maz. Budynek ma 155,8 m2 i ok. 565 m2 działki, nie będzie żadnych współudziałów. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł119,17 m² 3 776,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Wymysły przy ul. Aroniowej 3, gmina Pomiechówek, powiat nowodworski. Nieruchomość składa się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł132,85 m² 3 756,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okazja! Dom w Jaśkowicach (orzesze) 499 000 zł. Większy metraż, świetna lokalizacja! Nowy rok, nowy dom! Zaczynamy sezon 2026 z najlepszą ofertą w okolicy. Zdecydowaliśmy się utrzymać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł88,16 m² 8 609,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Osiedle Domów Jednorodzinnych w Piszkawie komfort blisko natury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych, parterowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł167,75 m² 8 315,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w sercu Tarnowskich Gór - komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł128,90 m² 8 145,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Gotowy, funkcjonalny 5 pokojowy dom wolnostojący na ponad 6,5 arowej widokowej działce, w spokojnej części Mogilan. Nieruchomość o powierzchni 116,45 m2 (po podłodze 128,9 m2) położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł75,75 m² 5 280,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Dom jednorodzinny w pięknym leśnym otoczeniu! 50 minut od Warszawy! Oferujemy budynek jednorodzinny o powierzchni całkowitej 75 m2 zlokalizowany na działce 1331 m2 w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 432 m² 977,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Dom na sprzedaż Z dwoma niezależnymi mieszkaniami wraz Z zapleczem usługowo inwestycyjnym | chechło pierwsze / gmina dobroń Dom na sprzedaż, w którym znajdują się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł129 m² 7 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

W ofercie dom jednorodzinny 2-lokalowy o powierzchni ok. 129 m2 w Żelechowie pow. Grodzisk Maz. Budynek o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnym wnętrzu. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł131 m² 8 778,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie dom jednorodzinny dwulokalowy 131 m2 pow. użytkowej usytuowany na granicy Adamowizny i Osowca obok Grodziska Maz. Działka ma powierzchnię 800 m2 do każdego lokalu. Dom podłączony do.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł340 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Oferta tylko u nas w biurze. 0% Prowizji. Wolnostojący dom o dworkowej architekturze , posadowiony na działce o powierzchni około 1550 mkw, w dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł109,12 m² 10 997,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Biuro Nieruchomości Dworakowski Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dziasiaj oferujemy Dom z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł270 m² 4 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:531 m²

Dom wolnostojący W bardzo atrakcyjnej, zielonej lokalizacji strzegomia (kamionka). W pobliżu ośrodek sportowy, szkoła oraz centrum handlowe. Przestronne pomieszczenia oraz funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł285 m² 5 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący typu dworek położony w miejscowości Nowy Kurzeszyn -8 km od Rawy Mazowieckiej, 17 km od Skierniewic, 70 km od Warszawy. Dojazd samochodem do trasy S8 - ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł135 m² 5 074,07 zł/m²