dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

1 429 000 zł125 m² 11 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedaży bliźniak wybudowany w 2016. roku położony na działce 330m2 w Łomiankach Dolnych. Ciche i spokojne osiedle, przyjaźni sąsiedzi. Budynek posiada dwie kondygnacje: na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Rydułtowach Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanych z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:911 m²

Szczecin, prawobrzeże, dom, wolnostojący, dla firmy, dla pracowników, kwatery pracownicze, wynajem. Na wynajem dom w Płoni dla 30 osób. na powierzchnię 260 m2 składają się: 13 pokoi (30.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Przecław,wielkopolskie

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu duży Rodzinny dom z potencjałem blisko jeziora. Jeśli szukasz miejsca, które stanie się prawdziwym azylem dla Twoich bliskich? Ten dom to, to przestrzeń czekająca na na nową.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł129 m² 12 007,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 129 m2, położony na działce o powierzchni 11 a, w bardzo dobrze skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł193,32 m² 1 862,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 686 m²

Na sprzedaż dom murowany z 1970 roku, zlokalizowany na dużej działce o powierzchni 66,86 arów, bezpośrednio przy lesie idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł158,93 m² 10 061,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:248 m²

1 599 000 | sprzedaż | 159 M2 | segment środkowy | zgorzała Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy o powierzchni całkowitej 190,84 m2, użytkowej 158,93 m2, położony w Zgorzale, przy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł160 m² 1 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż dom w Jaśle zlokalizowany 2, 5km od Centrum Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m kw. w Jaśle, składający się z dwóch odrębnych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł179,60 m² 5 289,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Funkcjonalny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku i poddaszem użytkowym. Parter zajmuje przestronny salon, kuchnia z jadalnią, gabinet oraz łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy z ogromnym potencjałem dom wolnostojący, zlokalizowany niedaleko od cywilizacji miejskiej. Doskonała okolica, cicha i spokojna. Jest on położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 730 000 zł222,31 m² 16 778,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 836 m²

Nieruchomość położona jest w zielonej części Tuszyna, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób szukających prywatności i kontaktu z naturą. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł115,60 m² 20 674,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom z widokiem na port | Gdynia Obłuże Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł298 m² 8 355,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 080 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu przepięknej siedliskowej posiadłości w Wałdowie Królewskim. Nieruchomość stanowi swoistą oazę z dala od zgiełku miasta. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim pod Świdnicą! Lokalizacja: dom położony na wsi, w spokojnej okolicy, pięć kilometrów od Świdnicy, 10 minut autem do centrum. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! dom W świetnej lokalizacji Z pięknym widokiem. Dom powierzchni około 120 m 2 z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł99,61 m² 11 545,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Piła, osiedle Podlasie Nowoczesny, energooszczędny dom, i dealne połączenie nowoczesnej architektury i lokalizacji, dzięki której szkołę, zakupy i przystanek masz w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł160 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Żółwin, graniczącej z Podkową Leśną, zaprasza do odwiedzin. Położony na dużej działce o powierzchni 1900 m, otoczony bujną zielenią ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 550 000 zł520 m² 4 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Makler poleca: szukasz pięknego budynku w Centrum Miasta? Zależy Ci na budynku bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz świetnej, zyskownej inwestycji? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł192 m² 4 838,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:908 m²

Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Częstochowa, lisiniec, ul. Tarnowska - dom z działką - sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi : - dom piętrowy z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 000 zł359 m² 15 320,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:413 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Unikatowa, nowoczesna kamienica w sercu Pogodna, 359 m elegancji i komfortu. Wyjątkowa, wolnostojąca kamienica z miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł358 m² 3 603,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:829 m²

Nieruchomość z potencjałem - lokal użytkowy z częścią mieszkalną | Ujście | obok Biedronki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna o szerokim wachlarzu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł270 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 6-pokojowy 1-piętrowy dom-bliźniak 270 m2 z 1965 r. na działce 700 m2, wawer, anin. Odnowiony, gotowy do zamieszkania, doskonały dla rodziny, również w podwójnej funkcji: na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 052 zł94,76 m² 8 231,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Na sprzedaż oferujemy nowo wybudowany dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce o powierzchni 144 m2, a jego powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł185 m² 6 481,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego 1-piętrowego (2-lokalowego) typu bliźniak o powierzchni użytkowej 186,51 m2, położonego w miejscowości Otomin, graniczący z Gdańskiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł520 m² 2 788,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-inwestycyjna, która łączy komfort życia z ogromnym potencjałem biznesowym. W jednym budynku znajdują się: - dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł200 m² 6 499,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 999 m²

Dom parterowy z fotowoltaiką i pompą ciepła- dąbrówka, gmina Luzino Wyjątkowa nieruchomość: parterowy dom o powierzchni 200 m , położony na imponującej działce 2999 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł142 m² 5 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Wyjątkowy i niecodziennie spotykany smart dom o pow. 141,95m2 budowany w stylu kanadyjskim według technologii szkieletowej charakteryzujący się odpornością na czynniki atmosferyczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł522,40 m² 4 881,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kamienica o pow. całkowitej 522,4 m2, położona w pobliżu Wyspy Młyńskiej Cztero kondygnacyjny budynek o niezwykłym charakterze i historycznym rodowodzie , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 275 000 zł180 m² 18 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Luksusowy dom z basenem i sauną fińską - kameralna lokalizacja blisko centrum Gdańska W ofercie sprzedaży wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o ponadczasowej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł209,35 m² 7 403,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na sprzedaż nowoczesny 5 pokojowy Dom z garażem blisko Gdańska! lokalizacja: czeczewo to idealna propozycja dla rodziny szukającej ciszy i spokoju. Jest to wieś kaszubska w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Wolnostojący dom z przełomu lat 80/ 90-tych znajdujący się na spokojnym osiedlu Żabieniec. Na parterze i piętrze identyczny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł190 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką pod Głogowem- 190 m + budynki gospodarcze Oferujemy na sprzedaż przestronny dom położony w spokojnej okolicy w pobliżu Głogowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł35,75 m² 13 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 717 m²

Do sprzedaży komfortowy dom rekreacyjny położony na peryferiach Piotrkowa Trybunalskiego. Świetna nieruchomość pod rekreację, letnisko bądź po pewnych przeróbkach nawet do całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 318 m²

Za praszam na prezentacje domu znajdującego się w miejscowości Zduńska Wola przy ul: jodłowej 115 Teren będący własnością, składający się z działki o łącznej powierzchni ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,83 m² 5 276,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z rynku pierwotnego o powierzchni użytkowej 124,66 m , powierzchnia całkowita 183,83m2 , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Ściejowice, to.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł281 m² 9 928,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! dom, w którym chętnie zamieszkasz, ponieważ jest piękny o każdej porze dnia.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł83,60 m² 4 413,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Dom z ogromnym potencjałem na dużej działce Bogucin k. Lublina Szukasz miejsca, które będziesz mógł zaaranżować dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? Marzysz o własnym domu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł200,92 m² 2 334,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przestronny, nowoczesny bliźniak według cenionego projektu wykończ go dokładnie tak, jak marzysz! Szukasz solidnego domu, który da Ci przestrzeń do życia i pełną swobodę w aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł180,47 m² 9 696,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Ogrodowa 16 to kameralne osiedle składające się z 8 budynków w zabudowie szeregowej, położone w podwarszawskiej miejscowości -józefosławiu! Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł92,90 m² 8 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom szeregowy segment narożny, zlokalizowany w miejscowości Olsztyn. Dom o powierzchni 92.9m2 na działce o powierzchni ok. 400m2 Dom w stanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij