dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90,60 m2 w stanie deweloperskim, wyposażony w nowoczesne rozwiązania: pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz rekuperację. Działka: 250.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł129,30 m² 5 336,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom przy rezerwacie twój azyl W zielonej części gorzowa Śródmieście / Wieprzyce szeregowiec z duszą i ogrodem Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z miastem? Zamieszkaj tuż.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł151 m² 6 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 070 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dom posadowiony na działce budowlanej 1,2070ha w Kwaśniowie Dolnym. Nieruchomość bardzo ładnie położona przy jednej ze spokojniejszych uliczek wśród.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł146,60 m² 10 572,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie, 6 pokojowy o pow. użytkowej 146m2, działka 713m2, dom nie był wcześniej zamieszkiwany do nabycia dodatkowo działka sąsiednia 715m2 za 350.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł120 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

W sercu malowniczego Szczedrzyka, tuż obok jezior Turawskich, czeka na nowych najemców wyjątkowe miejsce do życia cztery nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które oferują nie tylko komfort, ale.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł450 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z dużym tarasem i ogrodem Warszawa, choszczówka 450 m całkowitej powierzchni 295 m użytkowej 1 170 m działki 8 pokoi Sauna Tarasy Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł264,69 m² 3 626,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:561 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dogodna lokalizacja; ogród z wejściem z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,76 m² 8 254,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji ze strony kupującego! Na sprzedaż oferujemy dom na najnowszej inwestycji Barona Residence w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł520 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:987 m²

Pobierowo, pensjonat, powierzchnia użytkowa obiektu 520 m2, 16 pokoi, 36 miejsc noclegowych, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł350 m² 7 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 m²

Posiadłość premium 6,645 ha | dom 350 m + 150 m oranżerii I garaży plus budynek inwestycyjny 2 000 m | tylko 4 km od suwałk Widok jak w górach, własny las.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 051 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczymi na dużej działce. Zapraszamy Państwa do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł106 m² 8 481,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej. Oryginalna architektura, nowoczesne rozwiązania to doskonała inwestycja która w pełni zaspokoi potrzeby i oczekiwania wymagających klientów. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

Prezentowana nieruchomość stanowi działka gruntu o powierzchni 1474m2, zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 176m2.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł225,40 m² 2 950,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wolnostojący dom dwurodzinny w miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim. Dom o powierzchni 225,4 m2 posadowiony został na.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł182 m² 8 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom położony w otoczeniu zieleni i lasu - idealny dla osób ceniących sobie komfort oraz życie zgodnie z naturą! Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł110 m² 22 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Oferujemy do sprzedania nowy w pełni wykończony dom w w zabudowie bliźniaczej, urządzony z pełną starannością i dbałością o detale - budowany dla siebie. Uwaga! Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł110 m² 10 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Do sprzedaży dół domu w prestiżowej dzielnicy Szczecin-Głębokie! Opis nieruchomości: powierzchnia całkowita ok. 110 m2taras o powierzchni ok. 10 m2wysoka piwnica o powierzchni ok. 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł179 m² 4 106,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość łączącą funkcję mieszkalną i usługową, o łącznej powierzchni 152,32 m , usytuowaną na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł146,60 m² 5 934,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nietuzinkowa oferta, nowoczesna architektura, garaż 29m2, wysoki salon, działka 800m2 Lokalizacja w cichej części Serocka, pojedynczy budynek, nie osiedle, 200m od lasu. Do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł296,78 m² 6 735,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:37 569 m²

Działka inwestycyjna! Podana cena jest ceną netto Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 37 569 m2, składający się z trzech działek 115/2, 115/6, 115/10 położona w Bożympolu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł380 m² 2 102,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z okresu międzywojennego, położona w samym sercu Gębic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Cisewo

Cisewo,zachodniopomorskie

795 000 zł140,44 m² 5 660,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Świetna oferta dla osób poszukujących komfortowego domu w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż domy wolnostojące położone w Cisewie, gmina Kobylanka, nieopodal urokliwego lasu gdzie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł250 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:693 m²

Przestronny dom 350 m2 na 3-ch kondygnacjach z ogródkiem 6,93ar., zlokalizowany przy ul. Myślenickiej w Swoszowicach parter: - salon z kominkiem - kuchnia - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł300 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

| do sprzedania dom położony w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Brodła. Budynek z lat 70-tych, przeznaczony do remontu. Dom o powierzchni całkowitej 300 m 2 , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł140 m² 5 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący po kapitalnym remoncie, nowogrodziec,ul. Kusocińskiego. Wgn Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł108 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 874 m²

Teren pod inwestycję! oferta sprzedaży jest działka Z budynkami mieszkalno - gospodaryczymi Powierzchnia terenu to 4874 m 2 znajduję się on w miejscowości Zduńska Wola przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł176,25 m² 2 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Nieruchomość Z dużym potencjałem W doskonałej cenie! budynek mieszkalno- usługowy w dębieńsku! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalno- usługowego , który.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł145,30 m² 11 699,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

*Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości!* Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 *ZDJĘCIA PRZEDSTAWIONE W OFERCIE TO WIZUALIZACJE* Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł240 m² 2 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Oferujemy na sprzedaż dwa atrakcyjne budynki mieszkalne, idealne dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem. -Pierwszy budynek ma wymiary 16m x 10m i składa się z 10 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł185,43 m² 10 192,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom bliźniaczy | wykończony pod klucz | smart home Przedstawiamy wyjątkową ofertę komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, który został niedawno wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż drewniany dom w miejscowości Stare Litewniki 40 km od Białej Podlaskiej i 50 km od Siedlec! Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł189,30 m² 5 652,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 863 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Stanisławów gmina Leoncin. Na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2863 m2 posadowiony jest dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m2 przy ul. Letniej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: parter : - otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł224 m² 2 674,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:41 900 m²

Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie. To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł230 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 252 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż dom dwupokoleniowy z lat 30. na dużej działce 15,68 a + budynek gospodarczy z lat 80. oraz dodatkowa działka o powierzchni 36,84 a.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Alokum nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony na spokojnym, kameralnym osiedlu w Niepołomicach. Lokalizacja zapewnia bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dolaszewo,wielkopolskie

339 000 zł68,90 m² 4 920,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Dom do własnej aranżacji! Zabudowa bliźniacza! Dolaszewo! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Dolaszewo (gm. Szydłowo) - jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł400 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom o półokragłym, nietuzinkowym kształcie z indywidualnego projektu jedyny taki dom w Polanicy Zdrój blisko parku zdrojowego, schowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł125,43 m² 9 551,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Niepołomice, dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł240 m² 9 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż elegancki dom dla wymagającego klienta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł159 m² 6 352,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:942 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu zadbany dom jednorodzinny o pow. ok 159 m2 z działką o pow. 9,42 ara, położony w miejscowości Dębska Kuźnia w bliskiej.