dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

999 000 zł81 m² 12 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:26 m²

Najbardziej prestiżowa część Myślenic, nowoczesny typ "stodoła". Dom jest środkowym segmentem w zabudowie szeregowej, w urokliwym miejscu, pełnym zieleni i spokoju w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Są miejsca, do których nie przyjeżdża się tylko na chwilę. Są takie, do których chce się wracać. Ten dom w Zawoi to właśnie taka przestrzeń u podnóża Babiej Góry, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł158,59 m² 7 245,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Szukasz domu, który jest gotowy, funkcjonalny i bez dodatkowych nakładów? Ta nieruchomość w Jantarze to świeże budownictwo, przemyślany układ i rosnąca wartość dzięki rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł120 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 583 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, z dużą działką 5583 m i zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Podszkodzie, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rzeczka

Rzeczka,dolnośląskie

3 500 000 zł1 240 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:19 862 m²

Budynki użytkowe o pow1240m2 , na działce 19862m2. Cena 3500000zł - budynek główny nr I - dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej wynoszącej 909,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szukasz nowego domu w zielonym otoczeniu oraz ciszy i spokoju. Dom jednorodzinny w trakcie budowy, będzie ukończony do stanu deweloperskiego usytuowany wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł167 m² 2 335,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy dom w stanie surowym o powierzchni użytk. 167,11m , położony na działce o powierzchni ok. 12ar. - namysłów, ul. Krasickiego. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

550 000 zł80,06 m² 6 869,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

Wyjątkowy dom W jeżycach - przytulny azyl blisko morza (gmina darłowo) Szukasz miejsca, gdzie zapach drewna miesza się ze świeżym wiejskim powietrzem, a do szerokiej, piaszczystej plaży masz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł163 m² 3 570,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość z 2024 roku, stanowiąca jeden solidny budynek mieszkalny z dwoma całkowicie niezależnymi lokalami w układzie lustrzanego odbicia. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ryn

Ryn,warmińsko-mazurskie

870 000 zł167,77 m² 5 185,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:724 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości domu jednorodzinnego położonego w malowniczej miejscowości Ryn. Prezentowana nieruchomość dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł175 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

NA sprzedaż Dom - Rybina, gmina Stegna Powierzchnia domu: 175 m2 Powierzchnia działki: 1530 m2 Dom w miejscowości Rybina, gmina Stegna, położony jest wzdłuż rzeki Wisły Królewiecka dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł450 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ekskluzywny dom wolnostojący w dzielnicy Włochy english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy nowoczesny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 450 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł117 m² 12 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję zamieszkania w prestiżowej lokalizacji - ul. Kwiska na Popowicach, na spokojnym i kameralnym osiedlu, które zapewnia pełną infrastrukturę dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej, położoną na południu Rzeszowa przy ul. Miejskiej, zaledwie 12 minut samochodem od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł295,09 m² 5 079,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Pogórze (gmina Kosakowo), przy ul. Szkolnej - jednej z bardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Kłodzko - okolice. Przepięknie położony dom na wzgórzu, w cichej i spokojnej okolicy z panoramicznym widokiem na pola, lasy oraz miasto Kłodzko. Nieruchomość znajduje się na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł182 m² 7 686,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecamy na sprzedaż nowy dom wolnostojący o pow użytkowej 182m2 w Świebodzicach. Rok oddania do użytku 2023. Dom składa się z 6 pokoi. Na parterze znajdują sie 3 sypialnie,salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 702 000 zł198 m² 8 595,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:915 m²

<!-startfragment->dom wolnostojący 198 m | 8 pokoi | Działka 915 m | Potencjał inwestycyjny | Chwaszczyno Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom wolnostojący położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rypin,kujawsko-pomorskie

795 000 zł751 m² 1 058,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:499 m²

Poszukujesz inwestycji o wysokiej stopie zwrotu, która będzie stale generowała wymierne zyski? Istotna dla Ciebie jest geograficzna dywersyfikacja środków i różnorodność wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł159,33 m² 2 071,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

W ofercie sprzedaży bardzo ładnie położony dom w miejscowości w Drezdenku w województwie lubuskim. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie innych budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł270 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż kamienica z dużą działką budowlaną w centrum Kartuzy - oferta z realnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł198,30 m² 3 877,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Loft house nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie do wykończenia, położonego w malowniczej miejscowości Białkowo pod.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł608,56 m² 821,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Przemysl, ul.Grottgera - do sprzedania 12/32 części nieruchomości zabudowanej trzykondygnacyjną kamienicą położonej na działce o pow. 11 ar wraz z 12/32 części nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

630 000 zł122 m² 5 163,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż 122 metrowy dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 3000 m2, niepodpiwniczony. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 353 000 zł189 m² 7 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny o wysokim standardzie gotowy do zamieszkania. To propozycja dla osób ceniących solidność wykonania, komfort codziennego życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł130 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Łękawica dom W białych elewacjach - może służyć dwóm rodzinom -130 m2 z ogrodem 20 arów - gmina Skrzyszów, powiat tarnowski, 15 min od Tarnowa - w przeładnych okolicznościach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 354 zł64,72 m² 8 256,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:132 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży parterowego domu wolnostojącego w stanie deweloperskim o powierzchni 64,72 m , zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. ks. Andrzeja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł360 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 134 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana solidnym domem murowanym, położona w zielonej i rekreacyjnej części Lublina - przy ul. Kręźnickiej 87, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 000 zł517 m² 9 613,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:885 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż nieruchomość mieszkalna / handlowa / usługowa / produkcyjna, 700 m od plaży Nieruchomość o powierzchni 517 m2 położona jest na działce o powierzchni 1050.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

730 000 zł186,81 m² 3 907,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 214 m²

Dom z dużą działką nad rzeką w centrum miasta. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość. Dom położony na bardzo dużej działce o powierzchni 2214 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł130 m² 7 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo ładna bryła budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł480 m² 2 914,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:717 m²

I wariant zakupu: zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży obiektu położonego w malowniczym i cenionym uzdrowisku Muszyna. Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dogodnie położona niezależna "połowa" domu z własnym ogródkiem i wjazdem. Budynek o powierzchni użytkowej około 80 mkw pochodzi z lat czterdziestych XX wieku w swej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł177 m² 4 632,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 189 m²

Takie wyjątkowe nieruchomości nie zdarzają się często bardzo zadbany dom otoczony zielenią, z dużą działką, prywatnością i spokojem, który dziś jest prawdziwym luksusem. Są miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł90,75 m² 5 168,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:833 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Drewniany dom w stylu westernowym - Kopaszewo, 91 m Możliwość zamiany na mieszkanie w Lesznie lub Poznaniu. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł171 m² 8 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący idealny dla rodziny znajdujący się w Serocku. Atuty nieruchomości: > klimatyzacja w salonie i sypialniach > kominek > zewnętrzne rolety okienne > centralny.